Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, WEATHER-FUN είπε:

Η φετινή κατάσταση καιρικά προς τις γιορτές όσο βαδίζουμε μόνο εμένα μου θυμίζει την περσινή; Το είπε άλλωστε κι ο Αρναούτογλου στο δελτίο καιρού που παρουσίασε χθες. Φαίνεται για μετά τις 25-26/12 ότι θα κατέβει το κρύο κι εδώ πέρα. Είπε ακόμη ο Σάκης Αρναούτογλου ότι 4 μέρες πριν θα Χριστούγεννα (δηλαδή 21/12/2019) πάτησαν γκάζι τα συστήματα και ήρθε το κρύο στην περιοχή μας (μάλιστα τότε ήταν που 29-30/12 είχε χιονίσει στην Αττική).

Η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν αρκετές ομοιότητες. Και πέρυσι τέτοια εποχή πασχουγεννα περιμεναμε και δεν φαινόταν τίποτα στους χάρτες..Να είμαστε τόσο τυχεροί??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12αρια άντε να δούμε. Πάλι αργεί το αικον. με αργούς ρυθμούς θα κάνει ανανέωση. Αλλά ανανεώνεται. Λογικά στις 5.30 θα έχει ανανεώσει πλήρως, κανένα 15λεπτό περισσότερο από ότι συνήθως χρειάζεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Μου φαίνεται την ενισχύει την σφήνα

ετσι φαινεται βεβαια να δουμε λιγο μετα πως θα γινει η αποκοπη και αν θα γινει ετσι οπως το παει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αλλαζει σεναριο το αικον...θα ελεγα οτι αυτο ειναι κακο αλλα με αυτα που εχουμε δει με αυτη την σφηνα ας δουμε πως θα το παει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για να δουμε τι θα βγαλει εχουμε δει και σεναρια που επειδη ενιχυθηκε πολυ αρχικα στην πορεια αποκοπηκε πιο ευκολα και αφησε πιο μικρα γτεωδυναμικα πισω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

για να δουμε τι θα βγαλει εχουμε δει και σεναρια που επειδη ενιχυθηκε πολυ αρχικα στην πορεια αποκοπηκε πιο ευκολα και αφησε πιο μικρα γτεωδυναμικα πισω...

παραμένει πολύ διαφορετικό σε σχέση με τζίφο

gfs-0-96.png?6icon-0-90.png?17-12

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

παραμένει πολύ διαφορετικό σε σχέση με τζίφο

 

χάλια βγήκε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

χάλια βγήκε....

χάλια όχι, αλλά σε σχέση με το πρωινό σίγουρα χάλασε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τεράστιες αλλαγές στην Αμερική ο τζίφος, προς αικον στον Κανδά.. Τούμπα.

ανοίξτε σε νέα καρτέλα.

gfsna-0-42.png?6gfsna-0-36.png?12

 

anim_cva7.gif

 

θέλει και άλλη δουλειά.

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τελικα δεν παιζει ρολο τοσο μεγαλο η αρχικη ισχυς η οχι της σφηνας οσο βορεια της να μην υπαρχουν εντονα μπλε και εμποδιζουν τον αζορικο να οργανωθει καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμα το ψάχνουν τα μοντέλα, δεν έχουν καταλήξει κάπου, βέβαια δεν νομίζω πριν περιμένουμε κάτι πριν τις 28,το μετά ειναι το θέμα. 

Επεξεργάστηκε από OLYMPUS MONS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θα κάνει και μια αποκοπή στις Αζόρες ο τζίφος. Λογικά θα βελτιωθεί αρκετά η πρώτη φάση.

 

να δεις που εκ του αποτελέσματος θα βγει καλύτερο από το αικον.

 

πλήρες καπέλωμα της αποκοπής, από ούκμο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομιζω αικον και τζιφος μοιαζουν πιο πολύ τωρα...που μαλλον σημαινει οτι απο ανημερα χριστουγεννων και μετα θα φανει το ο,τι ενδιαφερον...παραμονη χριστουγεννων ζεστος καιρος αν δεν αλλαξει κατι δραματικα...καλυτερη η ανυψωση του αζορ στις 144

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λευκά Χριστούγεννα όπου έχει αξιόλογο υετό σε Αγγλία κάτω χώρες Γερμανία Πολωνία Σκανδιναβία και Βαλτικές ..από το icon ....

ICOOPEU12_180_2.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι δεν υπαρχει σεναριο ..υπαρχουν σεναρια πολλα και καθενα απ αυτα δινει η μπορει να δωσει απο καλο εως πολυ καλο σεναριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειναι η μοναδικη υποψηφια κακοκαιρια που θυμαμε στην μοντελικη ζωη μου που δεν με οδηγει σε μονοδρομο...οτι κι αν γινει στη σφηνα και στον εμποδισμο σε λογικα πλαισια παντα μπορει να οδηγησει σε ψυχρη καταβαση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...