Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο τζιφος εβγαλε το χειροτερο σεναριο.. δεν να νομιζω να βγει τοσο χαλια πιστευω σε μια μεση λυση τζεμ-τζιφου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Βρε παιδιά μόνο εγώ δεν βλέπω τίποτα για τα πεδινά όσο πάει το μάτι;

κανεις δεν βλεπει....hopecasting κανουμε....ψαχνουμε να βρουμε πως μπορει να μας ευνοησει αυτη η κυκλοφορια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

κανεις δεν βλεπει....hopecasting κανουμε....ψαχνουμε να βρουμε πως μπορει να μας ευνοησει αυτη η κυκλοφορια

Δεν θέλω να γίνομαι σπαστικός αλλά αυτή η κυκλοφορία δεν θα μας ευνοήσει. Πρέπει να αλλάξει άρδην. Μιλάω για κάτι σοβαρό, όχι να χαιρόμαστε το κάνουμε θέμα που θα χιονίσει τέλη Δεκέμβρη για 5 ώρες με οριακές Τ σε Κοζάνη, Φλώρινα και Πτολεμαΐδα το πολύ..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εγώ πάντως για την δικιά μου φάση, πιστεύω ότι σίγουρα χειροτέρευσε με συνεπακόλουθη βελτίωση για τους υπόλοιπους [για το μετά]. Ο τζίφος είναι ότι να ναι στην Αμερική, θα τουμπιάσει μετά είμαι σίγουρος, και η συνέχεια δεν πρόκειται να είναι έτσι. ΑΠλά το θέμα είναι ότι αν φύγει το πρώτο δυτικά , το δεύτερο μπορει  να βγει κακό, ότι και να γίνει στο USA

Μιχαήλ αυτή η κυκλοφορία πρέπει να δώσει τα μέγιστα για δυτικά. Δεν είναι για μας. Και επειδή είπα σίχαμα πριν εννοούσα ότι θα στέλνει όλα Αζόρες και Γαλλίες.. Αν υπήρχε χιονιάς για δυτικά της Ελλάδας όλο το φόρουμ θα το γλεντούσε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geornik είπε:

Δυστυχως καιγεται κ το α δεκαημερο του Γεναρη...ειχαμε κακομαθει τα τελευταια 6 χρονια συνεχομενα...

Κάτσε βρε εντάξει, εσύ είσαι χειρότερος και από μένα 😛  Έχουμε ακόμη μέχρι το Γενάρη. Εκτός αν το λες για πλάκα 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

η πρωτη καρτελα του τζιφου ειναι απο τις καλυτερες που εχει βγαλει .Οκ τα χριστουγεννα μαλλον χανονται αλλα μαλλον κεντραρει την δευτερη μερα η οποια δεν εχει χαθει γι αυτο το λαιτ-εξπρες και φυσικα το κυριο ειναι το χειροτερο και το θερμοτερο .τα λεμε στα 12αρια παιδια Diagramme GEFS

Βαγγελη χριστουγεννα δεν υπηρχαν ποτε το ενδιαφερον ηταν απο αρχες του μηνα για 27 3 γεναρη και εκει ειναι πολυ καλα τα πραγματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το καλυτερο σεναριο θα ηταν μετα τον αυλωνα σε Ηνωμενο Βασιλειο και κεντροδυτικη Ευρωπη να μετακινηθει/καταρρευσει ανατολικα ο αζορικος μπας και τσιμπησουμε τιποτα. Αλλα γενικα αυτη η κυκλοφορια ειναι πολυ κακη για Ελλαδα με αντικυκλωνες ποιο κοντα στις Ηνωμενες Πολιτειες απο οτι στην Ευρωπη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=6&

 

Το κυριο του τζιφου τρεχει στο χειροτερο σεναριο στο 6αρι

Επιπλεον εδω δεν ξερουμε τι θα μας δειχνουν τα μοντελα αρχες τις επομενης εβδομαδας

Και ειδη μερικοι πατε να καψετε απο  κιολας τωρα, το πρωτο δεκαημερο του γεναρη?Με τι στοιχεια?Μονο απο τα κυρια τρεξιματα που παρακολουθειτε?

Σοβαρευτειτε και μην βιαζοσαστε

Τα σεναρια ειναι ακομα 50-50 τα μισα εχουν την ταση για να μπουμε σε  ενα ποιο ψυχρο μοτιβο μετα τα χριστουγεννα, και στα υπολοιπα, στο να συνεχιστουν οι οποιες ηπιες καιρικες συνθηκες που διανυουμε.

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η αληθεια ειναι οτι του 0ζ τα ενσεμπλες μου αρεσαν περισσοτερο στο ματι,

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=0&

Αλλα ολα αυτα αλλαζουν σαν τα πουκαμισα, ανα 6ωρο που βγαινουν

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 λεπτά πριν, Antipathitikos είπε:

Συγγνώμη για την παράθεση που κάνω..Έγινε κατά λάθος και δεν ξέρω πως να το αφαιρέσω.

Προσωπικά δύο πράγματα με καθιστούν αισιόδοξο.Παροτι υπάρχουν ακόμα σενάρια για χιόνι ακόμα δεν το δείχνει

το κύριο...

Και δεύτερον ο Σωτήρης από την Ημαθία δεν έχει σχολιάσει πως τέλειωσε η φάση οπότε τον κόβω συγκρατημένα αισιόδοξο και μου αρέσει αυτό. 🙂

image.png.b4c3c772a488ec10d179044d91556355.png Κλικαρεις στο clear editor φιλε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Spartan είπε:

gens-31-1-162.png

Πολύ ωραίος ο μέσος όρος....αφήνει ελπίδες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μέσος όρος των διατάξεων δεν νομίζω να έχει κάποιο νόημα αφού μιλάμε για ανεξάρτητα σενάρια, δεν γίνεται να τα συνδυάσουμε μεταξύ τους..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Δεν θέλω να γίνομαι σπαστικός αλλά αυτή η κυκλοφορία δεν θα μας ευνοήσει. Πρέπει να αλλάξει άρδην. Μιλάω για κάτι σοβαρό, όχι να χαιρόμαστε το κάνουμε θέμα που θα χιονίσει τέλη Δεκέμβρη για 5 ώρες με οριακές Τ σε Κοζάνη, Φλώρινα και Πτολεμαΐδα το πολύ..

δεν γινεσαι σπαστικος γιαννη, δικιο εχεις απολυτο....το θεμα ειναι οτι εχουμε ολοι μας μονο 2 επιλογες.....η θα σπαζομαστε και θα στεναχωριομαστε που δεν χειμωνιαζει στην πορτα μας, η απλα θα κανουμε υπομονη, προσπαθωντας να δουμε αν αξιζει να ελπιζουμε μελλοντικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΟΛΑ τα μοντέλα δείχνουν εδώ κ μέρες ακριβώς τα ίδια. Δεν υπάρχει ΡΙΠΟΤΑ. Εμείς πολύ απλά προσπαθούμε να πιαστούμε από καπου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Ο μέσος όρος των διατάξεων δεν νομίζω να έχει κάποιο νόημα αφού μιλάμε για ανεξάρτητα σενάρια, δεν γίνεται να τα συνδυάσουμε μεταξύ τους..

Ποιος τα λεει αυτα?Ο μεσος ορος βοηθαει στο να εχουμε μια καλυτερη εικονα στην συμπεριφορα των  κυριων τρεξιματων μακροπροθεσμα

Ο μεσος ορος που ανεβασα  δεν ειναι στις 250 ωρες  φευγα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow sick είπε:

ΟΛΑ τα μοντέλα δείχνουν εδώ κ μέρες ακριβώς τα ίδια. Δεν υπάρχει ΡΙΠΟΤΑ. Εμείς πολύ απλά προσπαθούμε να πιαστούμε από καπου..

Ε τοτε γιατι καθοσαστε να τα παρακολουθειτε?Αραξτε ρε παιδια και αφηστε εμας τους περισσοτερο αισιοδοξους να κραταμε ακομα την ελπιδα μεσα μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολικο ψυχος το σεναριο 26 + 8 gfs στην χωρα μας και οχι μονο αρχες ιανουαριου..

gens-26-0-348 (1).png

gens-8-0-372.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...