Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μοναδικα ενθαρρυντικα σεναρια στον τζιφο 250+ ωρες 3 με 4 που εχουν αζορικο κ σκανδιναβικο ενωμενο. απο εκει κ περα τα λοιπα εχουν απο ενα σεναριο οτι να ναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διαφορετικοί χαρακτήρες, διαφορετικά βιώματα, διαφορετικές ηλικίες, διαφορετικός τρόπος σκέψης και έκφρασης... όλα  μαζί σ ένα φόρουμ.. Αυτό τα λέει όλα και δικαιολογεί εν μέρει τον εκνευρισμό - όταν ειδικά δεν υπάρχει ενδιαφέρον- με  λεκτικές αντιπαραθέσεις κλπ ..Εντάξει δεν είμαστε  αμφιθέατρρο Πανεπιστημίου , ούτε η βουλή των λόρδων με αυστηρό πρωτόκολλο,.... αλλά ρε παιδιά ας προσπαθήσουμε όλοι μας να κρατήσουμε  το forum καθαρό , μέρες που είναι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπάρχει μετρητής γκρίνιας και σχολιασμού; Αν είναι έτσι παιδιά να βάλουμε και μετρητή στα ευχολόγια. Ο καθένας επιθυμεί ότι θέλει για τον τόπο του χωρίς να προκαλεί και κυρίως χωρίς να κοιτάει το πως θα χαλάσει για μια μαμημένη συγκεκριμένη περιοχή ( ανατολικά προσηνεμα). Φτάνει νομίζω. 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Υπάρχει μετρητής γκρίνιας και σχολιασμού; Αν είναι έτσι παιδιά να βάλουμε και μετρητή στα ευχολόγια. Ο καθένας επιθυμεί ότι θέλει για τον τόπο του χωρίς να προκαλεί και κυρίως χωρίς να κοιτάει το πως θα χαλάσει για μια μαμημένη συγκεκριμένη περιοχή ( ανατολικά προσηνεμα). Φτάνει νομίζω. 

Νικόλα ας το τελειώσουμε εδώ......έγραψα παραπάνω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Νικόλα ας το τελειώσουμε εδώ......έγραψα παραπάνω 

Εννοείται. Συμβουλευτικό ήταν το ποστ μου. Έχουμε κουραστεί όλοι με την πανδημία τον εγκλεισμό και φυσικά το κερασάκι είναι ο καιρός που δεν μας βγαίνει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως εγώ με αυτή την κυκλοφορία, ελπίζω στα διαδοχικά, σχετικά μικρά χαμηλά του ατλαντικού, να περάσει ένα από αυτά μέσα στην Ευρώπη, το άλλο να μείνει πίσω, και με την βοήθεια ΓροιλανδοιΙσλανιδικοΆζορικού αντικυκλώνα να έχουμε κατάβαση από τον βόρειο πόλο, δεν μοιάζει καθόλου απίθανο σαν σενάριο, το προσπάθησε και ο τζίφος

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Ίδιος με τον πρωινό ο τζίφος τουλάχιστον δεν χάλασε,παρηγοριά στον αρρωστο χαχα,επειδή λοιπόν είμαι ρομαντικος θα περιμένω μια μικρή μετατόπιση μπας και το δω να πέφτει....αλλιώς βλέπω να τρέχω παλι στα αγρια άσχημα χωρια της Τυμφης......κλαψ.....

Πλακιτσα παίδες για μη μας γυρίσει αλλιώς....

Αετομηλίτσα ή Φούρκα πρέπει να πας...οι άλλοι δε βλέπω να έχουν ελπίδες. Α και Γραμμουστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Τα ensembles της Μόσχας μιλούν μόνα τους... Ο χειμώνας αγνοείται στην ανατολικη Ευρώπη προς το παρόν...

ens_image.png.a4db1d26299820b44f8ca6361e1b5df6.png

χαααχχααχαχχααχαχαχχα τι λεει ρε; 0 στα 850 σχεδον και που στη μοσχα! και μετα μιλαμε για χειμωνα ακομα και στα βορεια της χωρας.

πραγματικα μας ευχομαι καλη υπομονη. τιποτα αλλο σε σχεση με τον καιρο. απλα υπομονη. δεν το εχει σε τιποτα να μην ζησουμε χειμωνα για πολλα χρονια ετσι οπως το παει καθε χρονο.

αντε  εβγαλα το αχτι μου και σταματαω. τα λεμε απο 10 γεναρη για σχολιασμο χαρτων.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πάντως εγώ με αυτή την κυκλοφορία, ελπίζω στα διαδοχικά μικρά, σχετικά χαμηλά του ατλαντικού, να περάσει ένα από αυτά μέσα στην Ευρώπη, το άλλο να μείνει πίσω, και με την βοήθεια ΓροιλανδοιΙσλανιδικοΆζορικού αντικυκλώνα να έχουμε κατάβαση από τον βόρειο πόλο, δεν μοιάζει καθόλου απίθανο σαν σενάριο, το προσπάθησε και ο τζίφος

 Δεν ξέρω αν βοηθάει ο Γροιλανδικος Μιχάλη! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέπω τα συμπλέγματα ορισμένων συνεχίζουν.Τελευταία φορά που ανέχομαι προσωπικά,ανάλογα μηνύματα,με το κόλλημα κάποιων για τα προσήνεμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο γροιλανδικος ειναι τελειος για τις βρετανικες νησους...για εδω μονο κατω απο συγκεκριμενες προυποθεσεις και επεκτασεις του μπορει να κατεβασει κατι...οταν βλεπουμε την Αγγλια επικεντρο υψηλων πιεσεων ειναι Αζορικος που θεριευει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

 Δεν ξέρω αν βοηθάει ο Γροιλανδικος Μιχάλη! 

Από μόνος του καθόλου, αλλά σε συνεργασία με άλλους αντικυκλώνες κάνει θαύματα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πάντως εγώ με αυτή την κυκλοφορία, ελπίζω στα διαδοχικά μικρά, σχετικά χαμηλά του ατλαντικού, να περάσει ένα από αυτά μέσα στην Ευρώπη, το άλλο να μείνει πίσω, και με την βοήθεια ΓροιλανδοιΙσλανιδικοΆζορικού αντικυκλώνα να έχουμε κατάβαση από τον βόρειο πόλο, δεν μοιάζει καθόλου απίθανο σαν σενάριο, το προσπάθησε και ο τζίφος

Μιχαηλ,αυτο προσεξα στο 6αρι κι εγω κι ανυπομονω για το βραδυνο. Μ'εντυπωσιαζει,ενω στον πολο οι ανεμοι στα ψηλοτερα στρωματα πεφτουν, σε χαμηλοτερα γεωγραφικα υψη δειχνουν μεγαλη ενταση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ORESIVIOS είπε:

To Γενάρη του 2005 Αντώνη εθαβησαν τα ορεινά χωριά του Μαινάλου μετά από χρόνια. Στου Ράδου μας έλεγαν στα 1.200μ περίπου, το χιόνι έφτασε το 1.80 και δεν μπορούσαν και κηδεψουν συγχωριανό τους !! Τι εποχές ήσαν εκείνες!

φωτο υπάρχουν;

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, ORESIVIOS είπε:

Αετομηλίτσα ή Φούρκα πρέπει να πας...οι άλλοι δε βλέπω να έχουν ελπίδες. Α και Γραμμουστα

Ε ναι με αυτο το Δυτικό ρεύμα  θελει απο αυτα τα χωρια να γυρισεις αν και πιστευω γύρω στα 900 με 1000 Θα είμαστε ενταξει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Ε ναι με αυτο το Δυτικό ρεύμα  θελει απο αυτα τα χωρια να γυρισεις αν και πιστευω γύρω στα 900 με 1000 Θα είμαστε ενταξει

Είσαι κοντά στο Πληκάτι στα 1240μ κ εκεί μπόρεις να πας γτ θα το πιασει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=6&

Tουλαχιστον θα πεσει η θερμοκρασια λιγο ποιο κοντα στις μεσες κλιματικες τιμες του  μηνα.

Γενναιοδωρος τελικα ο δεκεμβριος😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι παθατε παλι ρε???🤣Δε βλεπετε τι γινεται γυρω μας??Μακαρι το μονο προβλημα μας να ειναι γιατι δεν βρεχει η γιατι δεν χιονιζει...Ας χαλαρωσουμε ρε λιγο..Πανω απ ολα το παρεακι μετραει...Αυτο μας ενωνει...Δοξα το θεο εχουμε πολλους  λογους για να διαφωνουμε..Ας επικεντρωθουμε σε οτι μας ενωνει..Παρεα και καιρος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Τι παθατε παλι ρε???🤣Δε βλεπετε τι γινεται γυρω μας??Μακαρι το μονο προβλημα μας να ειναι γιατι δεν βρεχει η γιατι δεν χιονιζει...Ας χαλαρωσουμε ρε λιγο..Πανω απ ολα το παρεακι μετραει...Αυτο μας ενωνει...Δοξα το θεο εχουμε πολλους  λογους για να διαφωνουμε..Ας επικεντρωθουμε σε οτι μας ενωνει..Παρεα και καιρος...

Δεν "πάθαμε" Σακη.Ενας-δυο "έπαθαν".

Συνεχιζουμε με σχολιασμο,είναι δικό μου το θέμα απο δω και πέρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, menidi είπε:

Μα αυτό λέω ρε συ!!! Αφού δεν μπορείς να το αποφύγεις, τουλαχιστον κοίταξε ν το δεις από τη θετική πλευρά!! 

Μα δεν υπάρχει τίποτα το θετικό στα 20άρια Χριστουγεννιάτικα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...