Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Γιάννης μασ είπε:

κατσε ρε...τωρα ξεκινησε η ''μακαροναδα''......και εγω απαισιοδοξος ειμαι αλλα οσο αφορα το διαστημα μεχρι τις 20...απο εκει και περα ειναι να χαμε να λεγαμε.....πχ ο παιως  βγαζει κακοκαιρια και χιονια ημιορεινα στις 22

Μακαρονάδα στα θετικά όμως, ελάχιστα σενάρια είναι ψυχρά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εαν παντως κατσουν βολικα η σφηνα και οι εμπδισμοι στον ατλαντικο ο πιο σημαντικος παραγοντας θα ειναι ισως αυτο το διαφαινομενο βροχοχαμηλο στα δυτικα μας που πιθανα να λειτουργησει ως μαγνητης σε εναν πιθανο αυλωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ή μυξα 1015 εκεί στις Αζορες ίσως σηκώσει τον Αζορικό

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

διορθωτικη κινηση απο το τζεμ οπως ηταν αναμενομενο στη ατλαντικη σφηνα οπου στο προηγουμεο ραν σχεδον την αφομιωσε με το χαμηλο της σκανδιναβιας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, antinod είπε:

Οπισθοχωρηση του ανατολικου αζορικου  στις 234 και αναδιοργανωση..θα βγαλει μπομπα ο ατιμος!!!

ναι αυτο βλεπω εχει και εξτρα βοηθεια αν προσεξες και απο ακομη δυτικοτερα στις 240

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, INUIT είπε:

για μενα στο 12αρι γινονται θετικα βηματα.....,,,τωρα μπορουμε να ελπιζουμε ( ελπιζω ) σε πιθανη βελτιωση

ας δουμε και τον ευρωπαιο και μετα θα μπορουμε να πουμε με βεβαιοτητα οτι τουλαχιστον εχουμε ταση ισχυρη για εναν πολυ σημαντικο παραγοντα που ειναι η με καποιο τροπο ανυψωση του αζορικου πριν τα χριστουγεννα στα δυτικα β.δυτικα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραιος θα βγει αλλά θα σκάσει λίγο Δυτικά μου φαινεται,,το θέμα είναι ότι κρατάει τη τάση ακόμα οπότε σίγουρα και υπάρχει για εκείνο το διάστημα,ελπίζουμε να το κρατήσει μέχρι της180 ώρες κα μετά θα αρχίσουμε να τον παίρνουμε σοβαρό το όλο κολπο

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Νομίζω σημαδέυει ιταλία τώρα...

δυσκολα εχει ξεκαθαρα γεωδυναμικα απο τον H η ιταλια τουλαχιστον οσον αφορα το δυτικο της κομματι προς ισπανια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, antinod είπε:

κοιταξτε σχημα και ισοβαρεις..ποια Ιταλια????

ναι σ αυτο το ραν το ειπα πιο πανω δεν υπαρχει ιταλια η τουλαχιστον δυτικη μεσογειο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

είναι ωραία εικόνα.. και θα αναδιοργανώσει τον αζορικό εκ νέου δυτικά όταν περάσει το αμερικανικό χαμηλό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Αρχικά έτσι φαινόταν ότι θα σκάσει Ιταλία αλλά τώρα άλλαξε πορεια

Αν παρατηρουσες ταχυτητα-φορα και στροβιλισμο,θα το καταλαβαινες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...