Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεγάλη ομοιότητα τζεμ στο 12άρι με τον πρωινό Ευρωπαίο...τελικά είχε βάση το πρωινό τρέξιμο του ....στον ίδιο δρόμο θα κινούταν περίπου και το ικον αν συνέχιζε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Μεγάλη ομοιότητα τζεμ στο 12άρι με τον πρωινό Ευρωπαίο...τελικά είχε βάση το πρωινό τρέξιμο του ....στον ίδιο δρόμο θα κινούταν περίπου και το ικον αν συνέχιζε....

πολυ σημαντικο με διαφορετικα σεναρια ανα μοντελο να υπαρχει σε ολα ανυψωση του αζορικου σε λογικες ωρες και οχι παραπισω χρονικα...νομιζω οτι το πρωτο στοιχειο για να μπουμε σε λιγες μερες στην μπριζα αρχιζει να υπαρχει σαν ταση πλεον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Ιταλία ή Ελλαδα;

εγω ειπα πιο πανω ξωφαλτσα ανατολικα της ιταλιας και η μεγαλη μεριδα ελλαδα ,αλλα εχω την εντυπωση οτι θα εινα ορεκτικακι δες πανω τι παει να γινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εγω ειπα πιο πανω ξωφαλτσα ανατολικα της ιταλιας και η μεγαλη μεριδα ελλαδα ,αλλα εχω την εντυπωση οτι θα εινα ορεκτικακι δες πανω τι παει να γινει

Ριτζάρισμα στον θεό. Πάμε καλά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Γερμανια

ε ναι. χαχα. δεν μπορεί να κατέβει εύκολα αυτό το γίγας με σπασμένο αζορικό. κομματάκι του μόνο, και μετά αναδίπλωση και δυτική ευρώπη [λογικά θα βγει σάπιο το τέλος του τρεξίματος με ένα ανάποδο ν μπλεδακίων στην ευρώπη, πολλή συζήτηση για το τίποτα βασικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το χαμηλό που μπαίνει σφήνα στην Ισλανδία θα κάνει την ζημιά σε αυτό το τρέξιμο αλλά ευτυχώς είναι σε μακρινές ώρες και θα αλλάξει χίλιες φορές ακόμα...το θέμα είναι ότι υπάρχει τάση για σήκωμα του αζορικού εκεί στις 10 μέρες περίπου ...λογικά τα ανσάμπλ θα πάρουν φωτιά.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ε ναι. χαχα. δεν μπορεί να κατέβει εύκολα αυτό το γίγας με σπασμένο αζορικό. κομματάκι του μόνο, και μετά αναδίπλωση και δυτική ευρώπη [λογικά θα βγει σάπιο το τέλος του τρεξίματος με ένα ανάποδο ν μπλεδακίων στην ευρώπη, πολλή συζήτηση για το τίποτα βασικά

Αυτό ήθελα να πω αλλά θα με λέτε γκρινιάρη 😛 Εμείς δεν θέλουμε ένα τέτοιο χοντρό πράγμα σαν μπάλα που πιάνει όλη την Ευρώπη. Θέλουμε πορτοκαλί αζόρ στην Αγγλία και μία λεπτή μπλε στήλη να κατέβει από Ουκρανία και να σκάσει στο Ιόνιο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας συνεχίσει και  ευρωπαίος τα αισιόδοξα σενάρια και στο κύριο και στα ανσάμπλ και βλέπουμε ..είναι άπειρες οι ώρες...αλλά σαν τάση λογικά κάτι θα πάει να γίνει ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, INUIT είπε:

απλα...........καλο μου 12αρι    !!!!!!!!

υ.γ,   θελετε παρεα στο 18αρι  σήμερα???😂

εδω θα με χρησταρα😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν το μεταξύ εγώ που παρακολουθώ τα τρεξίματα στο wetterzentrale...και επειδή μιλάμε για το πρώτο ουσιαστικά καθαρά χειμερινό τρέξιμο της σεζόν για κεντρική ευρώπη ..έχει κολλήσει τελείως....κλάταρε.....χαχα που να έρθει όντως κάτι καλό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλο το ψυχος αλλα στο 18αρι θα δειχνει αλλο χαρτη..( θετικο οτι επιμενει για κατεβασια ψυχους)

gfs-1-366 (1).png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Και φυσικά που αλλου θα πηγαινε στη κλασσική χιονομανα

Σε αυτές τις ώρες να πάει εκεί και όπου αλλού θέλει στις γειτονικές μας χώρες...αρκεί η φιλοσοφία της κυκλοφορίας να αφήνει περιθώρια και σε εμάς....μόνο εδώ να μην δείχνει ότι έρχεται σε αυτές τις ώρες.....μέχρι τις 144 ώρες τουλάχιστον....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Σε αυτές τις ώρες να πάει εκεί και όπου αλλού θέλει στις γειτονικές μας χώρες...αρκεί η φιλοσοφία της κυκλοφορίας να αφήνει περιθώρια και σε εμάς....μόνο εδώ να μην δείχνει ότι έρχεται σε αυτές τις ώρες.....μέχρι τις 144 ώρες τουλάχιστον....

Καλα κι εδω να δειχνει τετοιες ωρες παλι θα μπορουσε  να ρθει...και τωρα πογ εδειξε τουρκια ανετα παει και στη πραγματικοτητα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και η στρατόσφαιρα αρχίζει και δυναμιτίζει την κατάσταση στα τελευταία ραν εκεί τις τελευταίες μέρες του μήνα αρχές του άλλου...ξέρουμε φυσικά ότι μπορεί να μην έχει καμία επίπτωση γενικά στον καιρό στο έδαφος ή ότι άνετα μπορεί να επηρεαστούν άλλες περιοχές της ευρώπης αλλά τουλάχιστον υπάρχει κινητικότητα....ίσως ανακατευθεί και άλλο η καιρική τράπουλα και με δυνατό λα νίνα....είδομεν....

gfsnh-10-348.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Καλα κι εδω να δειχνει τετοιες ωρες παλι θα μπορουσε  να ρθει...και τωρα πογ εδειξε τουρκια ανετα παει και στη πραγματικοτητα

Πόσες φορές έκατσε χιονιάς που έδειξαν τα μοντέλα στις 200 και 300 ώρες και βάλε για την χώρα μας;.....εγώ τελευταία φορά θυμάμαι το 2005-06 μόνο καμία άλλη χρονιά.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Πόσες φορές έκατσε χιονιάς που έδειξαν τα μοντέλα στις 200 και 300 ώρες και βάλε για την χώρα μας;.....εγώ τελευταία φορά θυμάμαι το 2005-06 μόνο καμία άλλη χρονιά.....

Αλλο στις 200 αλλο στις 290 Σωτήρη εδω δεν εχει κατσει η κυκλοφορία ακομα...αν έρθει χιονιας στη χώρα μας καποιο σεναριο θα το χει δειξει απο τωρα οποτε τι πειραζει να το δείξει και το κύριο...και επίσης νομιζω και το 2012 πρπεει να δειξε μακρια ....Αλλά καταλαβαινω και το σκεπτικό σου.. εγω να σε πω την αληεθια απο τις 200 μέχρι τις 144 δε θέλω περισσότερο αν το δειξει

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Αλλο στις 200 αλλο στις 290 Σωτήρη εδω δεν εχει κατσει η κυκλοφορία ακομα...αν έρθει χιονιας στη χώρα μας καποιο σεναριο θα το χει δειξει απο τωρα οποτε τι πειραζει να το δείξει και το κύριο...και επίσης νομιζω και το 2012 πρπεει να δειξε μακρια ....Αλλά καταλαβαινω και το σκεπτικό σου

ναι το 2012 υπηρχε διαγραμμα 15μερου στα ανσμπλ που ομοιο του δεν εχουμε ξαναδει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ναι το 2012 υπηρχε διαγραμμα 15μερου στα ανσμπλ που ομοιο του δεν εχουμε ξαναδει

Μακαρι να ξαναβλεπαμε παρομοιο καποτε βαγγελη...παντως αν συνεχισει η ταση 2 , 3 μερες ακομα θα δουμε φοβερα σεναρια και τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...