Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Καλοκαίρι σήμερα με πλήρη ηλιοφάνεια εδώ στην περιοχή και πολύ μαλακό καιρό στους 11 σχεδόν η θερμοκρασία τώρα το 15+ το χούμε δεδομένο ... μιλάμε για άθλιο θερμοκρασιακα Δεκέμβρη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1,7mm απο τον μεταμεσονύχτιο υετό στα Μελίσσια....σήμερα άλλη μέρα.....9οC η ελάχιστη Τ.....πλησιάζουμε!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασχετο, αλλα κοιτάξτε τι ρίχνει κέντρο του Μιλάνου...Στα δικά μάς Ηλιος μια χαρά. Υγρασία και βουρ για 2021

https://www.skylinewebcams.com/en/webcam/italia/lombardia/milano/duomo-milano.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα....1.2mm εδω τη νύχτα 

9.6mm συνολο 

Και μερικες εικόνες  στο Χελμό όπου οι χιονοπτώσεις έφτασαν μέχρι τα 1200μ τη νύχτα.....

Η πρώτη κοντά στη διασταύρωση του δρόμου Καλάβρυτα -Χκ κάπου στα 1200μ

Η δεύτερη στα 1700μ στο παρκιν του χκ και η τρίτη μια εικόνα κοντά στα 1900-2000μ

Πηγή  kalavrytanews.gr

 

 

 

 

yqdlxcnnjy5fe98b0c05d22.jpg

cameraparkinghj.jpg

qbpmwiwlsw5fe98b4c6b092.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρώτη φορά στην ζωη μου βλέπω φωτογραφίες  με χιόνια και εκνευρίζομαι. Τραγικές εικόνες. Συγγνώμη για την γκρίνια αλλά δεν μπόρεσα να κρατηθώ .Βάζω eurosport να χαζέψω τα χιονάκια στις Άλπεις και να απαλύνω τον πόνο στην ψυχή μου. 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Πρώτη φορά στην ζωη μου βλέπω φωτογραφίες  με χιόνια και εκνευρίζομαι. Τραγικές εικόνες. Συγγνώμη για την γκρίνια αλλά δεν μπόρεσα να κρατηθώ .Βάζω eurosport να χαζέψω τα χιονάκια στις Άλπεις και να απαλύνω τον πόνο στην ψυχή μου. 

Και δικιο εχεις αγορίνα μου στάχτη στα μάτια για μη διαταράσσεται η ψυχική μας υγεια,αυτο και τίποτα αλλο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 χιλιοστά (σύμφωνα με το σταθμό του αστεροσκοπείου) άφησε η δίωρη πρωινή καταιγίδα στην πόλη της Ρόδου, και μάλιστα σε κάποια φάση η ραγδαιότητα έφτασε τα 480 χιλιοστά ανά ώρα!!!! Υπήρξαν και κάποιες μικροπλημμύρες σε δρόμους.  Και στο υπόλοιπο νησί έβρεξε δυνατά.  Σιγά σιγά ανοίγει ο καιρός...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, giorgoscorfu είπε:

Σήμερα είναι η πρώτη και η τελευταία εννοείται μέρα του Δεκεμβρίου που νιώθεις ότι είμαστε στον χειμώνα.

Συνονοματε εμένα ο σταθμός μου στον Ποταμό γράφει 16.4 τώρα.....ποιος χειμώνας?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την ιδια ωρα που στα δυτικα παραλια των Χανιων εχουν καταγραφει 70-100mm για το μηνα η Σαμαρια ξεπερασε τα 700mm και ειναι η μεγαλυτερη επιδοση στους σταθμους του ΕΑΑ γενικοτερα για Δεκεμβρη μηνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, giorgoscorfu είπε:

Κι όμως η αίσθηση είναι χειμωνιάτικη σε σχέση με τις προηγούμενες 27 μέρες.

Φαντάσου χάλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...