Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε νομίζω ρε παιδιά οι δείκτες να είναι τοοοοσο αξιόπιστη πηγή ασφαλών συμπερασματων. Από ότι ξέρω παλανταρουν κι αυτοί καθημερινά. Μην τρελαίνεστε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αναννεωσε το αικον 6αρι μεχρι τις 90..Και μοιάζει με τζιφο δε θα κατέβαζε αυλωνα η θα κατέβαζε ανατολικα

Έχει πολλές διαφορές στην Αμερική πάντως.. Μπορεί να έβγαζε ακόμα και δυτικότερο σενάριο από το 00αρι του για εμένα [χωρίς να είμαι 100% σίγουρος για αυτό],  γιατί ενώ όντως προχωράει το χαμηλό από τον Ατλατικό γρήγορα, το κάνει με άλλον τρόπο. Τώρα ανανεώνει, να δούμε τι θα βγάλει

 

 

Δεν βλέπω κάποια κίνηση προς τζίφο αυτή την στιγμή, να δούμε συνέχεια

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η να κατεβει κανονικα με ριτζαρισμα ξεκαθαρο ο αζορ η να μην κατεβει καθολου μπας και...προς το παρον στο αικον αναθεμα κι αν μπορω να καταλαβω τι θελει να κανει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αικον τζίφος, 66h /72h USA..

iconna-0-66.png?06-12gfsna-0-72.png?6

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

η να κατεβει κανονικα με ριτζαρισμα ξεκαθαρο ο αζορ η να μην κατεβει καθολου μπας και...προς το παρον στο αικον αναθεμα κι αν μπορω να καταλαβω τι θελει να κανει...

Θα κατεβάσει αυλώνα Βαγγέλη. Ίσως και σε καλό σημείο, θα δείξει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

τι θελει να πει το ποιητη?😋

Σου δίνω την απάντηση μου, υπό μορφή του πόστ του Επταπυργιώτη😁

Μόλις τώρα, Seventower είπε:

Ποιο νομιζεις είναι καλύτερη εικόνα εγώ νομίζω του ICON 

Ναι φίλε έτσι είναι. Αν και η αλήθεια είναι πως δύσκολα να βρεις χειρότερο αποτέλεσμα από αυτό του τζίφου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Θα κατεβάσει αυλώνα Βαγγέλη. Ίσως και σε καλό σημείο, θα δείξει.

μακαρι γιατι δεν τα μπορω τα ξενερωτα και το πολυ ψαξιμο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μικρό χαμηλό θα πιεστεί από τον αντικυκλωνας και θα κατέβει προς Φλόριντα με αποτέλεσμα την άνοδο του αζορικου 😁😁😁 σωστό? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Θα κατεβάσει αυλώνα Βαγγέλη. Ίσως και σε καλό σημείο, θα δείξει.

Δεν νομίζω να κατεβάσει πιο δυτικα απο το πρωί?. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

μακαρι γιατι δεν τα μπορω τα ξενερωτα και το πολυ ψαξιμο...

καλά μην νομίζεις.. Και εγώ έχω ήδη κουραστεί πολύ, πόσο μάλλον όταν ξεσκίστηκα με την μεταβλητή του Τέξας, για να βγει η φοβερή εικπόνα του χάρτη που έχουμε τώρα, μόνο και μόνο για να πάρω τα $$$$

 

Υ.Γ. Τελικά  τ τρέξιμο, μάλλον δεν θα είναι τόσο καλό όσο περίμενα. Απλά καλύτερο από τζίφο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

καλά μην νομίζεις.. Και εγώ έχω ήδη κουραστεί πολύ, πόσο μάλλον όταν ξεσκίστηκα με την μεταβλητή του Τέξας, για να βγει η φοβερή εικπόνα του χάρτη που έχουμε τώρα, μόνο και μόνο για να πάρω τα $$$$

 

Υ.Γ. Τελικά  τ τρέξιμο, μάλλον δεν θα είναι τόσο καλό όσο περίμενα. Απλά καλύτερο από τζίφο..

η πολυ καλυτερο να ειναι η μη σου πω και χειροτερο..εδω δεν θελουμε να παιξει μεση λυση μιλωντας για τα βορεια κατα πρωτο λογο και για τα κοντινα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

η πολυ καλυτερο να ειναι η μη σου πω και χειροτερο..εδω δεν θελουμε να παιξει μεση λυση μιλωντας για τα βορεια κατα πρωτο λογο και για τα κοντινα

Έτσι είναι δυστυχώς βαγγέλη. Να δούμε αν βγάλει έστω την διαταραχή στις 13...

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δεν νομίζω να κατεβάσει πιο δυτικα απο το πρωί?. 

Μπα.. όχι.. αλλιώς το υπολογίζα και εγώ. Αν το ούκμο είναι μοντέλο ανάλυσης 2.5 μοιρών, εγώ είμαι 10-15 οπότε καταλαβαίνεις. χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Για να δεις πόσο μάπα ειναι το μοντέλο εχει χαλασει ακομα και η ανάλυση στη γροιλανδια χαχαχ

Είναι κάτι σαν την Area 51 για αυτούς, για αυτό δεν είναι καλή η ανάλυση. Από εκεί ελέγχουν τον καιρό!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντα όλα θα πηγαίνουν στο χειρότερο δυνατό σενάριο,άσχετα ποιο μοντέλο είναι αυτό,ας ειναι μια ο ναύτης..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ολόιδιο με τζιφο στον αντικυκλωνα ...απλά ο αυλωνας είναι αρκετά πιο νοτια μάπα θα βγει

χαχαχα το μόνο που κατάφερε με νοτιότερο αυλώνα είναι να χαλάσει και αυτό στις 13 του μήνα. πωωω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

χαχαχα το μόνο που κατάφερε με νοτιότερο αυλώνα είναι να χαλάσει και αυτό στις 13 του μήνα. πωωω

Πραγ,άδικα η απόλυτη καταστροφή απιστευτο...να δεις που θα βγει στο τέλος χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

χαχαχα το μόνο που κατάφερε με νοτιότερο αυλώνα είναι να χαλάσει και αυτό στις 13 του μήνα. πωωω

γι ατυο σου ειπα η πολυ καλυτερο η "χειροτερο"..μαλλον δε τον γλιτωνω το ψυρισμα της μαιμους...😋 και το κοβω να ενεργοποιω την εναλλακτικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...