Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Μη μου κοροϊδεύετε τον σοφό γέροντα. Εγω μαζί του! Πάω γ αλάτι σουπερμαρκετ!

Κι εγώ για αλάτι πάω. Θα είναι απαραίτητο για τη σαλάτα στο πικ νικ στην εξοχή το Σ/Κ με την θερμή εισβολή. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μιλησαμε με τον παπα Στρουμφ στο τηλ.Αυτος δεν χαμπαριαζει τιποτα Μακη.Το χει κλειδωσει,μενει να ειδοποιησει την ΕΜΑΚ..😂

οι δεικτες ιδιοι με χθες ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, tzelilis είπε:

οι δεικτες ιδιοι με χθες ειναι

Τι να καταλαβεις απο τους δεικτες ρε Στελαρα;;Εχουν μεγαλο ανοιγμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τι να καταλαβεις απο τους δεικτες ρε Στελαρα;;Εχουν μεγαλο ανοιγμα

καλα εχεις δικιο αλλα αν προσεξεις εχουν παρομοια πορεια...αν κ ξεκινανε διαφορετικα.... δειχνουν σε πρωτη φαση αναδιπλωση κ μετα μακαροναδα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, apos είπε:

Πόσο αξιόπιστο είναι αυτό το μοντέλο;

Το μοντέλο της νάσα προβλέπει πιο αξιόπιστα τον καιρό στον Άρη παρά στην γη🤣🤣

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πληροφορίες ότι ο Αθηναίος και το επιτελείο του, έχουν χακάρει και αποκτήσει πρόσβαση στα δεδομένα του 12 Ζ ελέγχονται ως ανακριβείς...  Τα λεμε σε μια ώρα με φρέσκα στοιχεία.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, apos είπε:

Πόσο αξιόπιστο είναι αυτό το μοντέλο;

Όσο η γυναίκα μου καιη πεθερα μου μαζι

Επεξεργάστηκε από Δήμος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αφήνω αυτό εδω σε περίπτωση που προσήνεμα φάμε ΦΟΛΑ

5dpjsp1ndrgogg444c-800x800.jpg

Έχει ένα μαγαζί στη Γλυφάδα πουλάει ωραια τετοια κασκόλ....Και δωρο γυαλιά ηλιου😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, nikolas 2365 είπε:

Αφήνω αυτό εδω σε περίπτωση που προσήνεμα φάμε ΦΟΛΑ

Απο τα ποστς που δεν θα ξεχασει κανενας απο το srf.Σε καθε κακοκαιρια που ερχοταν στην Αττικη με πιθανοτητα χιονοπτωσης η λεξη φολα γραφοταν μεχρι και εκατονταδες φορες απο το.....κασκολ.😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Μου θύμισες αυτόν τον Γιάννη από το περιστέρι (ή Γλυφάδα, ποτέ δεν μάθαμε) ο οποίος έγραφε φολα τη στιγμη που εριχνε χαρτοπετσετες έξω από το σπίτι του  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Έχει ένα μαγαζί στη Γλυφάδα πουλάει ωραια τετοια κασκόλ....Και δωρο γυαλιά ηλιου😂😂😂😂😂😂

Είπες το μαγικό μέρος 😉🤐😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Galanto said:

Έχει ένα μαγαζί στη Γλυφάδα πουλάει ωραια τετοια κασκόλ....Και δωρο γυαλιά ηλιου😂😂😂😂😂😂

Νομίζω εκείνος ο Γιάννης ο φολας φορούσε ένα κασκόλ και γυαλιά ηλίου. Αν αυτή ήταν η μεταφορά που θελατε να κανετε μπορώ να πω ότι εχετε πολύ υψηλό IQ.

Χαχαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, yiannis_volos said:

Ντύθηκα κατάλληλα για τα 12άρια 😛
 

IMG_20210108_164459.jpg

Μη μας τη κάνει ο Ατλαντικος κ γυρίσει η φάση σε Red wedding ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Νομίζω εκείνος ο Γιάννης ο φολας φορούσε ένα κασκόλ και γυαλιά ηλίου. Αν αυτή ήταν η μεταφορά που θελατε να κανετε μπορώ να πω ότι εχετε πολύ υψηλό IQ.

Χαχαχαχα 

Εννοείται ...αξεχαστος..

Το αικον απο τις 12 ωρες φαινεται θα βγει πιο καλο...Έχει μετακινήσει 200 χιλιόμετρα βπορειοδυτικοτερα τα γεωδυναμικα στη γροιλανδια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελπιζω ο τζιφος συντομα να φτιαξει. Οχι οτι ειναι κακος,αλλα απεχουμε ακομα απο το στοχο που ειναι ο αυλωνας στην αδριατικη και το χαμηλο στο ιονιο,αλλα οχι πολυ νοτια που αθ επηρεασει κεντρικη και νοτια ελλαδα κυριως αφηνοντας εξω εμας. Στα ανσαμπλ βεβαια ηδη προμηνυεται η θετικη αλλαγη για εδω μιας και εχουν υετο για ολες τις μερες απο καποιο σημειο και μετα. Ελπιδες εχουμε ακομα και για τις 2 φασεις στις 15-16 και πιο μετα στην ανασυνταξη. Μακαρι να εχουμε επαναληψη του 2019 με τα 2 χιονια μεσα σε 5 μερες στη θεσσαλονικη με καλυτερο αποτελεσμα ελπιζω αυτη τη φορα μιας και υπαρχει η ελπιδα η 1η κακοκαιρια αν ερθει να ειναι προμηνυμα της 2ης. 

 

Ο σκουπιδαιος φαινεται καλος,αλλα δεν προκειται ποτε να παρω στα σοβαρα. Τον κατατασσω λιγο πανω απο το ινδικο και το βραζιλιανικο μοντελο και στα ιδια με κινεζο κι ιαπωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ μικρές διαφορές στο icon ......μία διαφορά που δεν μας αφορά τοσό είναι η ενίσχυση της λίμνης στην Ιβηρική....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

αντε παλι....

οποιον θελει θα επιρρεασει. και παιζεται ακομα και να ειναι μουφα για ολη την ελλαδα. 

καλη συνεχεια...

Δεν εγραψε τιποτα, απλα ειπε τι πρεπει να γινει για να χιονιστει καλα η Μακεδονια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MenNaousa11 είπε:

Δεν εγραψε τιποτα, απλα ειπε τι πρεπει να γινει για να χιονιστει καλα η Μακεδονια. 

μπορει να το πει ΧΩΡΙΣ να  πει το " αλλα οχι πολυ νοτια που αθ επηρεασει κεντρικη και νοτια ελλαδα κυριως" ας πει ποσο βορειαν α περασει. ας πει με κινηση απο ιονιο σε ΒΑ αιγαιο. απο ενα σημειο και μετα κανει μπαμ πως το λεει...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...