Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, notios_polos said:

γιατι αν παει πιο ανατολικα τοτε ο εμποδισμος θα σηκωθει πιο βορεια και αν ειναι αποκομενο το χαμηλο της ιβηρικης και δεν εχει σχεση με κυκλοφορια ατλαντικου  αν σκασει μυτη αυλωνας απο σκανδιναβια τοτε θα ρθει προς τα εμας 

Τον εμποδισμο τον θελουμε κεντρο δυτική ευρωπη και αυτο θα γινει αν παει η λίμνη χονδρικα αζορες με Πορτογαλία .Αν παει ανατολικα οπως λες παλι θα εχουμε τα ιδια με αζορ μεσα στον ατλαντικό και κατάβαση στην δυτική ευρωπη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, south coast είπε:

Τον εμποδισμο τον θελουμε κεντρο δυτική ευρωπη και αυτο θα γινει αν παει η λίμνη χονδρικα αζορες με Πορτογαλία .Αν παει ανατολικα οπως λες παλι θα εχουμε τα ιδια με αζορ μεσα στον ατλαντικό και κατάβαση στην δυτική ευρωπη

κατι τετοιο εννοω image.png.78279e5b5b4a30328b826651399a97ff.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Περίεργα μέχρι στιγμής 

ενω το γιουκμο παει στην λογικη αικον ο τζιφος το χαμηλο των αζορων δεν το αποκοπτει...να δουμε και αυτη την περιπτωση τι μπορει να βγαλει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από ότι βλέπω αλλάζει πολύ το πράγμα, ο Τζιφός πάλι τα δυτικά νομίζω θα ευνοήσει στις πιο κοντινες ώρες, για 300+ δεν ξέρω.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Από ότι βλέπω αλλάζει πολύ το πράγμα, ο Τζιφός πάλι τα δυτικά νομίζω θα ευνοήσει στις πιο κοντινες ώρες, για 300+ δεν ξέρω.

Και στις 1000 ώρες το ίδιο θα κάνει ετσι όπως  εξελίσσεται. Μας κουρασε. Απλά δεν θέλει με τίποτα φέτος  και δεν μιλάω για τα χιονια μόνο αλλά κυριως για το όποιο κρυο 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ευτηχως ο τζιφος ακομη και στα κοντινα δεν ειναι σταθερος οπως την αλλη φορα και τ αλλαζει τα σεναρια ανα ραν..οποτε ελπιζουμε αυτο το σεναριο που τρεχει να ειναι καρακυρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαρτορίχτρες τα μοντέλα πάνω από τις 120 ώρες. Κανένα νόημα δεν έχει το μετά οταν στις 5 μέρες οι αλλαγες είναι από ραν σε ραν οβιδιακες. Ο αχταρμας των Χ που κυκλοφορούν μέσα στην ηπειρωτική Ευρώπη έχει μπερδέψει πολύ τον γρίφο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Αυτό το 985 στην Αγγλία πρέπει να γίνει 1035 και τότε μιλάμε..

πρεπει να γινει οπως το εχουν ολα τα υπολοιπα μοντελα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και είμαι από κινητό ουκμο αικον δεν είναι πολύ μακριά από Τζιφο όπως το βλεπω, ειδικά το ουκμο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Αν και είμαι από κινητό ουκμο αικον δεν είναι πολύ μακριά από Τζιφο όπως το βλεπω

ειναι πολυ μακρια στον ατλαντικο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκέτη καταστροφή είναι αυτή η κυκλοφορία που βγάζει ο τζίφος,,μόνο τρώει τις καλύτερες μέρες του χειμώνα τίποτα άλλο.Μακαρι να σκάσει καμία ζωνικη και ας φάμε και 15 ήμερο,τουλάχιστον να αλλάξει αυτό το χάλι,έχουμε γίνει Ντουμπάι,χαιρόμαστε με πασπαλες σστα 1500 μέτρα τις Πίνδου τέλη Δεκέμβρη...από εκεί φαίνεται η χιονοστερηση μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλα καλά! Θερμή εισβολή στις 200 ώρες για κανα 5ημερο. Να ξεπαγώσουμε λιγάκι γιατί παράγινε με το Ψωφοκρυο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...