Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18ari!!!

Damnn GIF - What Shocked IceCube - Discover & Share GIFs

 

δυτικοκεντροβορειοανατολικοπροσήνεμο θάψιμο...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μαθαμε πως χιονιζει και στην τυνιδα και στην μαλτα..ψυχρος νοτιας στη ζακυνθο θα την χιονιση και αυτη...χαχαχαχα gfseu-1-372.png?18

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, teopap7 είπε:

Δε βλέπουμε συχνα τετοιες εικονες πάντως ...φοβερο

Μονο το 18αρι τα κανει αυτα για ονειρα γλυκα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το -18 στην Ιδωμένη κ δεν μπορεί να κατέβει το ψύχος σύμφωνα με όλα τα μοντέλα...πείτε με καρμοιρη ρε παίδες αλλά ψέματα δεν λέω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχουμε υποψηφιο αυλωνα που αυριο θα εχει πεσει στις 160-180 ωρες και οι προσηνεμοι κοιτατε τις 300;;;Τελοσπαντων ο καθενας κυνηγαει οτι νομιζει...

Καληνυχτες,αυριο θα ξερουμε με μεγαλυτερη ασφαλεια αν κατεβει ο αυλωνας προς τα εδω ή οχι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, fufutos είπε:

Το -18 στην Ιδωμένη κ δεν μπορεί να κατέβει το ψύχος σύμφωνα με όλα τα μοντέλα...πείτε με καρμοιρη ρε παίδες αλλά ψέματα δεν λέω...

μόνο που με το 18άρι στα τελευταία δυο ραν έχεις 20ποντο στο Σύνταγμα φίλε μου. έστω εικονικό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εχουμε υποψηφιο αυλωνα που αυριο θα εχει πεσει στις 160-180 ωρες και οι προσηνεμοι κοιτατε τις 300;;;Τελοσπαντων ο καθενας κυνηγαει οτι νομιζει...

Καληνυχτες,αυριο θα ξερουμε με μεγαλυτερη ασφαλεια αν κατεβει ο αυλωνας προς τα εδω ή οχι.

Χαζευουμε λιγο τι να κανουμε :)-

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εδω πρεπει να χιονιζει τους παντες..δυση ανατολη βορρας ...τελικα γινεται πανελλαδικος και μαθαμε τον τροπο..μεχρι και η αγαπημενη μου πατρα πρεπει να βαζει κανα 30 ποντο ετσι οπως το κοβω gfs-2-378.png?18

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε για ύπνο γιατί σε καμία πέντε μέρες ελπίζω να ξενυχτάμε για το αν θα έχουμε μισό μέτρο ή 45 εκατοστά χιόνι. Καληνύχτα φορουμίτες!!!!

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

🎉Xρονια πολλα με υγεια στους Γιαννηδες του φορουμ αλλα και σε οσους φιλους,γνωστους και συγγενεις εχουμε.Mη τους ξεχασετε🙂

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εχουμε υποψηφιο αυλωνα που αυριο θα εχει πεσει στις 160-180 ωρες και οι προσηνεμοι κοιτατε τις 300;;;Τελοσπαντων ο καθενας κυνηγαει οτι νομιζει...

Καληνυχτες,αυριο θα ξερουμε με μεγαλυτερη ασφαλεια αν κατεβει ο αυλωνας προς τα εδω ή οχι.

Χάθηκε η σημερινή μάχη στην θάλασσα του Μπαρεντς πάρα τις βελτιώσεις. Πρέπει να βρούμε κάπου αποκούμπι.😄 Καλό βράδυ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εδω πρεπει να χιονιζει τους παντες..δυση ανατολη βορρας ...τελικα γινεται πανελλαδικος και μαθαμε τον τροπο..μεχρι και η αγαπημενη μου πατρα πρεπει να βαζει κανα 30 ποντο ετσι οπως το κοβω gfs-2-378.png?18

Βαγγέλη, βγάζει και τα τρία είδη χιονιάδων μαζί.. και δυτικό πρώτα, κεντροβόρειο έπειτα, προσήνεμο στην συνέχεια..

anim_zbv1.gif

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, nikolas 2365 said:

μόνο που με το 18άρι στα τελευταία δυο ραν έχεις 20ποντο στο Σύνταγμα φίλε μου. έστω εικονικό 

Που βρε Νικόλα μου...στις 384 ώρες πάλι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...