Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα πιο ωραια ανσμπλ μεχρι στιγμης γι αυτο τον χειμωνα,μακρια σιγουρα αλλα ειναι κατι θετικο οπως και να χει.Να τρωμε μερες και να μενει αυτη η εικονα και βασικα να παγιωθει ενα χρονικο σημειο Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεχρι 15/1 υπομονή και νηστεία. Τα "έρχεται" και "ξαναρχεται" θα τα δουμε τότε. Κοντός ψαλμός Αλληλούϊα.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, zaraskos είπε:

Ο ένας "το απόλυτο τίποτα".. ο άλλος "έρχεται επιτέλους".. κάποιος δε βλέπει σωστά τους χάρτες. Ή μήπως η αλήθεια είναι κάπου στη μέση;

Ρε φίλε μην τρελαίνεσαι..  Το 'έρχεται'' που έγραψα, αφορά το δέμα που περιμένω ένα μήνα απο courier..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ said:

Ρε φίλε μην τρελαίνεσαι..  Το 'έρχεται'' που έγραψα, αφορά το δέμα που περιμένω ένα μήνα απο courier..

Βρε δεν αναφερομουν σε σενα αδερφε!😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=6&

Τα καλα διαγραματα που τα βλεπετε ρε παιδες?

Εγω μια θερμη εισβολη βλεπω μονο στον οριζοντα,που παει να κλειδωσει για το πρωτο δεκαημερο του ιανουαριου

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Μεχρι 15/1 υπομονή και νηστεία. Τα "έρχεται" και "ξαναρχεται" θα τα δουμε τότε. Κοντός ψαλμός Αλληλούϊα.

Μην μεινει απο καυσιμα στο τελος φοβαμαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, thesprotos είπε:

Οι δυτικοί και οι κεντροβορεια λένε έρχεται... Οι υπόλοιποι το απόλυτο τίποτα! Με πιάσεις? 😁😁

Τι ερχεται ρε παιδια?τα σεναρια επι σεναριων που μας παραθετετε καθημερινα εδω μεσα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, nikolas 2365 είπε:

Έρχεται στις δώδεκα μέρες από τώρα ρε παιδιά ? Τι να πω. Φαίνομαι εγώ ο Κακός μετά. 

Φυσικα δεν  φαινεσαι κακος.Απλα αναφερεις τα πραγματα στην ρεαλιστικη τους μορφη.12 ημερες ειναι ενας ολοκληρος  καιρικος αιωνας ακομα.Κανεις δεν ξερει ποιο σεναριο θα κατσει απο επανω μας.Προς το παρον προχωραμε στα τυφλα με αυτη την κυκλοφορια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς το παρον ο μεσος ορος, δειχνει το απολυτο τιποτα,για την χωρα μας.

 

gens-31-1-192.png

 

Μακροπροθεσμα δειχνει ιταλια.

gens-31-1-264.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Τι ερχεται ρε παιδια?τα σεναρια επι σεναριων που μας παραθετετε καθημερινα εδω μεσα?

Μάλλον για τον courrier λένε ψιτ παιδιά άμα τον πιάσετε κρατήστε τον μου χρωστάει και μένα δέμα. 😜😜😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζητω συγνωμη αν φαινομαι κακος.Απλα  σας τα αναφερω αυτα, διοτι αν μετα χαλασει κατι στις προσωπικες σας εκτιμησεις.Θα στεναχωρηθειτε περισσοτερο απο του αναμενουμενου.Ολοι μας επιθυμουμε επιτελους να χειμωνιασει,ολοι μας επιθυμουμε εναν χιονοβολο χειμωνα στην χωρα μας,κακα τα ψεμματα.Αλλα ας ειμαστε περισσοτερο ρεαλιστες,εχουμε φαει φαπες με το τσουβαλι στο παρελθον ακομα και λιγα 24ωρα πριν απο αυτο που περιμεναμε,και δεν ηρθε τελικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Μάλλον για τον courrier λένε ψιτ παιδιά άμα τον πιάσετε κρατήστε τον μου χρωστάει και μένα δέμα. 😜😜😜

Μωρε μακαρι να ερθει ο κουριερ και να ειναι γεματος δωρα.Αλλα οσο αισιοδοξος ανθρωπος ειμαι μεσα μου.Προσπαθω να κραταω παντα,  μικρο καιρικο καλαθι.

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Ζητω συγνωμη αν φαινομαι κακος.Απλα  σας τα αναφερω αυτα, διοτι αν μετα χαλασει κατι στις προσωπικες σας εκτιμησεις.Θα στεναχωρηθειτε περισσοτερο απο του αναμενουμενου.Ολοι μας επιθυμουμε επιτελους να χειμωνιασει,ολοι μας επιθυμουμε εναν χιονοβολο χειμωνα στην χωρα μας,κακα τα ψεμματα.Αλλα ας ειμαστε περισσοτερο ρεαλιστες,εχουμε φαει φαπες με το τσουβαλι στο παρελθον ακομα και λιγα 24ωρα πριν απο αυτο που περιμεναμε,και δεν ηρθε τελικα

Σπύρο καθολου κακός δε φαίνεσαι ουτε να απολογείται την αληθεια λες...απλά από αυτόν τον καταραμένο χειμωνα καπου ψαχνουμε να πιαστούμε....Η αλήθεια είναι ότι για μας εδω σε ηπειρο δυτικη μακεδονια είναι καλός ο μεσος ορος άλλωστε οταν δειχνει ιταλια κατι παιρνουμε  αλλα και πάλι απλα για συζήτηση 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Ζητω συγνωμη αν φαινομαι κακος.Απλα  σας τα αναφερω αυτα, διοτι αν μετα χαλασει κατι στις προσωπικες σας εκτιμησεις.Θα στεναχωρηθειτε περισσοτερο απο του αναμενουμενου.Ολοι μας επιθυμουμε επιτελους να χειμωνιασει,ολοι μας επιθυμουμε εναν χιονοβολο χειμωνα στην χωρα μας,κακα τα ψεμματα.Αλλα ας ειμαστε περισσοτερο ρεαλιστες,εχουμε φαει φαπες με το τσουβαλι στο παρελθον ακομα και λιγα 24ωρα πριν απο αυτο που περιμεναμε,και δεν ηρθε τελικα

Βρε Σπύρο γιατί να γίνεις κακός;; Μια χαρά τα λες και συνετός και προσγειωμένο άτομο είσαι.. Από εμένα ξεκίνησε αυτό.... Εγώ είπα επιτέλους έρχεται.. διάβασε λίγο πιο πίσω.. Χιουμοροστικα το είπα, γιατί αλλιώς θα σαλταρουμε εδώ μέσα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Ζητω συγνωμη αν φαινομαι κακος.Απλα  σας τα αναφερω αυτα, διοτι αν μετα χαλασει κατι στις προσωπικες σας εκτιμησεις.Θα στεναχωρηθειτε περισσοτερο απο του αναμενουμενου.Ολοι μας επιθυμουμε επιτελους να χειμωνιασει,ολοι μας επιθυμουμε εναν χιονοβολο χειμωνα στην χωρα μας,κακα τα ψεμματα.Αλλα ας ειμαστε περισσοτερο ρεαλιστες,εχουμε φαει φαπες με το τσουβαλι στο παρελθον ακομα και λιγα 24ωρα πριν απο αυτο που περιμεναμε,και δεν ηρθε τελικα

Χαβαλέ κάνουμε φίλε... Τίποτα δεν έρχεται... Απλά ήθελα λίγο να διακωμοδισω λίγο την κατασταση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σπυρο 2 μηνες μεσα το μονο πραγμα που εχουμε να πιαστουμε και να ξεχαστουμε ειναι ο καιρος...εδω με φουλ δραστηριοτητα και το ψαχναμε ,τωρα δεν θα το ψαξουμε? και στις 8000 ωρες θα ψαξουμε που λεει ο λογος  ,κατι πρεπει να κανουμε να ξεχαστουμε για ...😀.ΥΓ παντως αυτο δεν ειναι ιταλια 😋 gens-31-1-276.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρε σεις χαλαρώστε όλοι..Ανάθεμα την ώρα που το έγραψα..Είμαι άτομο που μ αρέσει το αστείο, η καλώς εννοούμενη πλάκα και  ο αυτοσαρκασμός..  Επειδή η κατάσταση ειναι άστα να πάνε και ο εκνευρισμός όλων μας  εχει χτυπήσει κόκκινο  έγραψα κάνοντας χιούμορ ''επιτέλους έρχεται.....και συμπληρώνω μετα  αστειευόμενος, το δέμα που περίμενα απο  courier...Δεν περίμενα οτι θα γίνει τόσος ντόρος....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...