Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Εχουμε καμία αλλαγή στους δείκτες? τα μέχρι τώρα τρεξίματα τους επιβεβαιώνουν? 

κατ εμε ναι του επιβεβαιωνουν..ο ΑΟ μετριαστηκε λιγο στα αρνητικα στο -3 και ο ΝΑΟ σταθερος στο -1...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για δυτικά τα τρεξίματα αυτά είναι ότι πρέπει..αν θέλουμε να φάμε όλοι θα πρέπει καποιο μοντέλο να δείξει κάθοδο αυλώνα απο ΒΑ μας ..ο ευρωπαίος ως τώρα με προβληματίζει..πρεπεί να στηθεί γερό μπλοκ στο ύψος της αγγλίας και μετά βλέπουμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Ρε φίλε μην τρελαίνεσαι..  Το 'έρχεται'' που έγραψα, αφορά το δέμα που περιμένω ένα μήνα απο courier..

Εγω εγραψα για τα σεναρια μπαμπη, και οχι για αυτο που εγραψες φυσικα χαριτολογοντας

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχουμε φτασει στις 51 ωρες του αικον και ο ακομη ο μιχαηλ να πει κατι..απ αυτο φαινεται ποσο μπερδεγουει κατασταση ειναι...😀.Παντως στις πρωτες ωρες δεν φαινεται κατι τραγικα διαφορετικο ασχετα εαν δεν ξερω αν αυτο ειναι καλο η κακο στη συνεχεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

σπυρο 2 μηνες μεσα το μονο πραγμα που εχουμε να πιαστουμε και να ξεχαστουμε ειναι ο καιρος...εδω με φουλ δραστηριοτητα και το ψαχναμε ,τωρα δεν θα το ψαξουμε? και στις 8000 ωρες θα ψαξουμε που λεει ο λογος  ,κατι πρεπει να κανουμε να ξεχαστουμε για ...😀.ΥΓ παντως αυτο δεν ειναι ιταλια 😋 gens-31-1-276.png

Βαγγο εσυ μου αναφερεις τον μεσο ορο για αυτες τις ωρες.Εγω αναφερομουν σε αυτον που ανεβασα. Για αρχη καθαρα ιταλια  φαινονται οι χαμηλες πιεσεις

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Βρε σεις χαλαρώστε όλοι..Ανάθεμα την ώρα που το έγραψα..Είμαι άτομο που μ αρέσει το αστείο, η καλώς εννοούμενη πλάκα και  ο αυτοσαρκασμός..  Επειδή η κατάσταση ειναι άστα να πάνε και ο εκνευρισμός όλων μας  εχει χτυπήσει κόκκινο  έγραψα κάνοντας χιούμορ ''επιτέλους έρχεται.....και συμπληρώνω μετα  αστειευόμενος, το δέμα που περίμενα απο  courier...Δεν περίμενα οτι θα γίνει τόσος ντόρος....

Kαι? Απλά έρχεται.....τι περίεργο είπες....το φυσιολογικό.....έρχεται......και το πουλάκι μαζί μας......καλό απόγευμα!!

Υπάρχει-Λόγος(Εν αρχή ην ο Λόγος): Τα πουλιά του χειμώνα -Ποιήματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Βαγγο εσυ μου αναφερεις τον μεσο ορο για αυτες τις ωρες.Εγω αναφερομουν σε αυτον που ανεβασα Για αρχη καθαρα ιταλια  φαινονται οι χαμηλες πιεσεις

ε ναι με την κλιση του αυλωνα στις 7 που ποσταρες σπυρο ειναι λογικη εξελιξη οτι θα βγει ετσι για τις 10

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

εχουμε φτασει στις 51 ωρες του αικον και ο ακομη ο μιχαηλ να πει κατι..απ αυτο φαινεται ποσο μπερδεγουει κατασταση ειναι...😀.Παντως στις πρωτες ωρες δεν φαινεται κατι τραγικα διαφορετικο ασχετα εαν δεν ξερω αν αυτο ειναι καλο η κακο στη συνεχεια

Δεν μπορώ να γράφω ατελειωτα. Ειδικά όταν βρίσκομαι στην χ..στρα. Αν και γράφω και από εκεί συχνά χαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Δεν μπορώ να γράφω ατελειωτα. Ειδικά όταν βρίσκομαι στην χ..στρα. Αν και γράφω και από εκεί συχνά χαχα.

ελα στον αγωνα τωρα..το αικον μπαλαντζαρει προς δυτικα και γροιλανδια?..πως το κοβεις?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ε ναι με την κλιση του αυλωνα στις 7 που ποσταρες σπυρο ειναι λογικη εξελιξη οτι θα βγει ετσι για τις 10

Μετα δεν ηθελα να το βαλω για να μην το γρουσουζεψω με την γκρινια μου.😅

Οσο αναφορα τα υπολοιπα που εγραψες,συμφωνο,αυτη την τρελα εχουμε με τον καιρο.Και με αυτη ασχολουμαστε ολοι μας εδω μεσα,.

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν μπορώ να γράφω ατελειωτα. Ειδικά όταν βρίσκομαι στην χ..στρα. Αν και γράφω και από εκεί συχνά χαχα.

Μιχαλη?Οι καλυτερες εμπνευσεις μεσα απο την χεστρα βγαινουν παντα να το ξερεις.🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Μετα δεν ηθελα να το βαλω για να μην το γρουσουζεψω με την γκρινια μου.😅

μακαρι ολοι οι γκρινιαρηδες να ταν ετσι σπυρο...δεν βλεπω την ωρα που θα πετας την σκουφια σου κι εσυ..χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ελα στον αγωνα τωρα..το αικον μπαλαντζαρει προς δυτικα και γροιλανδια?..πως το κοβεις?

Έλα από ότι βλέπω  το βρήκες μόνο σου.. Τώρα βγήκα..😋

8 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Μιχαλη?Οι καλυτερες εμπνευσεις μεσα απο την χεστρα βγαινουν παντα να το ξερεις.🤣

Καλά αυτό δεν λέγεται. Τα χειρότερα ενοχλητικά προβλήματα φυσικής και το Εύρηκα μου είχε έρθει σε τέτοιες στιγμές🤣

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

νομιζω οτι θα τζιφοφερει το αικον ...οποτε μαλλον καλα το παει οσον αφορα αζορικο-γροιλανδικο

Ναι πλέον έχει μια παρόμοια λογική. Εμένα με ενοχλεί που δεν αποκόβει νωρίς αρχικά μεγάλη ψυχρή μάζα. Όσο την εξασθενεί αυτή τόσο πιθανότερο στις 10 του μήνα σε πιθανό αρχικό δυτικό πέρασμα να είναι βροχή και όχι χιόνι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

🙂 ενα μπαχαλο ( με την καλη εννοια )  στους χαρτες και μια ταραχη στα ενσεμπλς την εχουμε παντως.....αντε να δουμε που θα βγαλει !!!

καλησπερα ...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, oldboy332 είπε:

Του Καράμπελα αν φύγουν από το κάδρο μια χαρά θα έρθει κρύο προς την Ευρώπη . 

iconnh-0-141.png

Διαφορετικά του Καράμπελα παίρνουμε εμείς 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

χαλια ..κολησε ο εμποδισμος με καρφιτσα στη δανια και δεν ξεκολησε ποτε...

Θα διαλυόταν αμέσως μετά, αλλά σίγουρα και εγώ τον θέλω πιο εξασθενημένο, γιατί αλλιώς ο αυλώνας θα μπει στα ψαράκια του ατλαντικού

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βεβαια στην πιο μεγαλη εικονα φαινεται οτι αν ειχε συνεχεια ισως να εστριβε προς γροιλανδια και να ειχε καλυτερη συνεχεια.. iconeu-0-180.png?30-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

βεβαια στην πιο μεγαλη εικονα φαινεται οτι αν ειχε συνεχεια ισως να εστριβε προς γροιλανδια και να ειχε καλυτερη συνεχεια.. iconeu-0-180.png?30-12

Βαγγέλη αν είχε συνέχεια θα ήταν πολύ καλή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...