Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μιας και επειδη ελλαδα δεν ειναι μονο αθηνα και θεσσαλονικη και μιας και πιασαμε διαφορες πολεις της ελλαδας καποιος απο δυτικη ελλαδα μπορει να δωσει τα φωτα του εαν εχει ελπιδες η πατρα εστω και σε ακραιο σεναριο κυριως απο δευτερα και με βαση κυριως τζεμ και γιουκμο αλλα και παιο κατα καποιο τροπο...επισης ελπιδες για χιονι εχουν πολλα νησια του αιγαιου και κυριως του βορειου αιγαιου..ακους φιλε μου μπαμπη😀

Ακούω ρε φιλαρακι ..Αλλά ετοιμάζω τα χιονοπεδιλα κλπ για  το χιονοδρομικό μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Ρε παιδια ποια Θηβα για σπιτι ?? Βιλια και μονο Βιλια... Η μεγαλυτερη χιονομανα στο υψομετρο της...

Αυτη ειναι μεγαλη κ ωραια κουβεντα που θα μπορουσαμε ν ανοιξουμε ενα θεματακι..οχι εδω..προσωπικη αποψη θεωρω το οτι ειναι φοβερο χιονομερος αλλα υπερτιμημενο εξαιτιας της μικρης αποστασης απο αθηνα..και σορρυ για τα οφφ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

ο μιχαηλ που χαθηκε ρε παιδια?

Κανει σερβις στο ποδηλατο και βαζει χιονολαστιχα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

τι εγινε ο γκαρυ ρε παιδια χαθηκε.  τωρα που αυξηθηκαν οι πιθανοτητες για εδω πανω

Του χάλασε το "?" στο pc

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παει για καλυτερο σεναριο το αικον για κεντροβορεια..πιο πισω ο αυλωνας πιο ανατολικα η υφεσουλα του βελγιου πλεον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Του χάλασε το "?" στο pc

Top comment!! Για δώρο 20 ποντάκια στο Μενίδι απο 18άρι τζίφου και αικον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Εεε τι να σε πω φίλε (όνομα δεν θυμάμαι 😂)..... μπέρδεμα η κατάσταση  .....Τα περισσότερα μοντέλα δίνουν χιονουετο στα δυτικότερα τμήματα του καμπου και νοτιότερα προς Βέροιες και τέτοια .....εδώ ανατολικά μόνο ο τζιφος δίνει χιονι με 2-3 βαθμούς (ψιχουλα φυσικα) ......Τα άλλα μοντέλα δίνουν 2-3 βαθμούς και αυτά αλλά με βροχή....

Φαμπιο με λενε Θαναση.. ασε τι δινουν τα μοντελα.. ξερεις οτι δεν πιανουν καλα την επιφανειακη θερμοκρασια με ΒΔ ενα παραδειγμα αυτο της 1ης Απριλιου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

ο μιχαηλ που χαθηκε ρε παιδια?

Ήδη Μετά από αυτή τη ερώτηση περίμενε να μειωθεί ο υετος στη Καρδίτσα...άμα κάνεις κι άλλη νύξη σε βλέπω να μένεις με τα αστέρια..😂😂..πλάκα κάνω όντως χαθηκε

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Ακούω ρε φιλαρακι ..Αλλά ετοιμάζω τα χιονοπεδιλα κλπ για  το χιονοδρομικό μας.

εσυ και τα νησια μας εκει θελετε πιο β.ανατολικη κινηση οπως και να χει..τα καλυτερα μπαμπη μου!!οπως και στα δυτικα με την διαφαινομενη νυφιτσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πανω σας!!!Μαζευτε ξυλα Κωστηηηη

το ιδανικο θα ηταν αυτο, το χαμηλο καπου στο Βολο να παει και ειμαστε τζετ. Ετσι κ αλλιωs απο θερμοκρασιεs ειμαστε χαλαροι, παμε για το μαξιμουμ και στον υετο τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω παντως αν εμεβα αθηνα και ειχα τη δυνατοτητα θα μενα διονυσο..δροσια ..η αγιο στεφανο

Ωχ ωχ ωχ!😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν ακούω προσφορές για το χαμηλό.........Σβέλτα όμως πριν ξεκινήσει το 18αρι..  Και  αποστάσεις παίδες με τα απαραίτητα μετρα  προστασίας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Philip είπε:

Εμένα μου έλλειψε και ο τύπος "Γλυφάδα-Πικερμί". Είναι στο φόρουμ?

πω αγαπημένη περίπτωση.  Ο Γιάννης ο μαυροκασκολάκιας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...