Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους, πολυ φοβαμαι οτι τζαμπα ξεροσταλιαζουμε καθε εξαωρο πανω απο τα μοντελα. Ετσι οπως διαμορφωνεται η κατασταση μια αλλαγη 50 χλμ του χαμηλου βορεια η νοτια θα εχει τεραστιες αλλαγες. Ποιο παγκοσμιο μοντελο ομως μπορει να πιασει τετοιες μικρες αλλαγες με τοση ακριβεια; Αρα μονο το ναουκαστ θα δειξει. Ολα αυτα καθαρα απο εμπειριες προηγουμενων χιοναδων, με χαμηλα να κολλανε ενω δεν θα επρεπε, να πλησιαζουν και να ανεβαζουν τις Τ κλπ... Οψομεθα!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Για την Εύβοια φίλε μου μόνο από 150 μ. και πάνω μέχρι στιγμής. Ίσως κλειδώσει και για πιο χαμηλά. Κατά τα άλλα Λάρισα Βόλος Λαμία κτλ περιοχές έχουν κλειδώσει καλό χιόνι. 

Για εδώ δεν είμαι και τόσο σίγουρος για τις Τ πάντως..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Η λαμια παντα παιζει μπαλιτσα μονη της σε τετοιες καταστασεις

Οπως και κατι θηβες

Η Θήβα είναι η Βέροια του νότου. Πώς είναι όταν λέμε Πέλλα Πιερία Ημαθία; 

Έτσι είναι και η Θήβα. Η Αθήνα δεν παίρνει μυρωδιά και η Θήβα θάβεται. Απώτερος στόχος ένα διαμέρισμα Θήβα. Για εμένα, τον Ηλιουπολιτη τον Santa snow και αρκετούς άλλους από εμάς εδώ κάτω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, yiannis_volos είπε:

Για εδώ δεν είμαι και τόσο σίγουρος για τις Τ πάντως..

Για μένα έχετε κλειδώσει από άποψη θερμοκρασιών. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Η Θήβα είναι η Βέροια του νότου. Πώς είναι όταν λέμε Πέλλα Πιερία Ημαθία; 

Έτσι είναι και η Θήβα. Η Αθήνα δεν παίρνει μυρωδιά και η Θήβα θάβεται. Απώτερος στόχος ένα διαμέρισμα Θήβα. Για εμένα, τον Ηλιουπολιτη τον Santa snow και αρκετούς άλλους από εμάς εδώ κάτω. 

Και λαμια, δεν θα με χαλαγε καθολου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Για την Εύβοια φίλε μου μόνο από 150 μ. και πάνω μέχρι στιγμής. Ίσως κλειδώσει και για πιο χαμηλά. Κατά τα άλλα Λάρισα Βόλος Λαμία κτλ περιοχές έχουν κλειδώσει καλό χιόνι. 

Καλα εννοειται δεν μιλησα για τα απολυτως πεδινα και εννοειται στην ευβοια αλλο ιστιαια αλλο καρυστος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Και λαμια, δεν θα με χαλαγε καθολου

Εγω παντως αν εμεβα αθηνα και ειχα τη δυνατοτητα θα μενα διονυσο..δροσια ..η αγιο στεφανο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό που μιλάτε για όλες τις πόλεις από Αθήνα έως Τρίκαλα εκτός της Λιβαδειάς με ξεπερνάει πραγματικά. Τόσο στα αζήτητα είναι? Είναι και πρωτεύουσα νομού η καημένη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

και το  bolam  εξαφανησε πληρως οτι εδινε. ο λαγουβαρδος πιθανοτατα θα αλλαξει οτι πιστευε να ξερετε.

πιθανοτατα χαμενο για αττικη. ειμαι απαισιοδοξος το ξερω αλλα ειμαι οσο πιο προσγιωμενος γινεται

Μην το βάζεις κάτω ρε φίλε δεν βλέπεις τι χάος επικρατεί.. τι αβεβαιότητα από ραν σε ραν έχουμε αλλαγές....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Ζερίκιος είπε:

Αυτό που μιλάτε για όλες τις πόλεις από Αθήνα έως Τρίκαλα εκτός της Λιβαδειάς με ξεπερνάει πραγματικά. Τόσο στα αζήτητα είναι? Είναι και πρωτεύουσα νομού η καημένη!

Δεν εχει γραψει καποιο παιδι για Λιβαδειά ο καθενας αναφέρεται για την περιοχή του.Μακαρι να γραψουν και παιδια απο Λιβαδειά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Για μένα έχετε κλειδώσει από άποψη θερμοκρασιών. 

Κάτι χαζά -5 και -4 δίνουν στη διάρκεια των φαινομένων. Τα καλά μείον έρχονται μετά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

και το  bolam  εξαφανησε πληρως οτι εδινε. ο λαγουβαρδος πιθανοτατα θα αλλαξει οτι πιστευε να ξερετε.

πιθανοτατα χαμενο για αττικη. ειμαι απαισιοδοξος το ξερω αλλα ειμαι οσο πιο προσγιωμενος γινεται

Ελεος πραγματικά.....για όνομα ρε συ, σύνελθε.....χαλαρά σε λέω!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Μην το βάζεις κάτω ρε φίλε δεν βλέπεις τι χάος επικρατεί.. τι αβεβαιότητα από ραν σε ραν έχουμε αλλαγές....

οσο πλησιαζουν οι ωρες τοσο δυσκολα οι θετικες αλλαγες... για να μην χαλαστω πολυ γιατι ηδη εχω χαλαστει εδω μεσα με καποια πραγματα, προσπαθω να μην ελπιζω για πραγματα που δεν φαινονται. να ιφυσικα αμα παει νοτιοτερα 50-100χλμ ισως τοτε να γινει κατι αλλα δεν ελπιζω αμα δεν συμφωνησουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω παντως αν εμεβα αθηνα και ειχα τη δυνατοτητα θα μενα διονυσο..δροσια ..η αγιο στεφανο

Ναι αλλα.Δυστυχως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, teopap7 είπε:

Δεν εχει γραψει καποιο παιδι για Λιβαδειά ο καθενας αναφέρεται για την περιοχή του.Μακαρι να γραψουν και παιδια απο Λιβαδειά 

Ωραια η λιβαδεια σαν πολη..ειναι και κοντα στον δομοκο για χιονια🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χωρις να θελω να φανω κακος εχω την εντυπωση οτι καποια παιδια απο εδω μεσα θα εκαναν τεραστια καριερα σαν μοιρολογιστρες.....

μπαινουμε σε μια δυνατη κακοκαιρια που σε διαφορετικες ανα περιοχη χρονικες στιγμες μπορει να δωσει δυνατες συγκινησεις.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

οσο πλησιαζουν οι ωρες τοσο δυσκολα οι θετικες αλλαγες... για να μην χαλαστω πολυ γιατι ηδη εχω χαλαστει εδω μεσα με καποια πραγματα, προσπαθω να μην ελπιζω για πραγματα που δεν φαινονται. να ιφυσικα αμα παει νοτιοτερα 50-100χλμ ισως τοτε να γινει κατι αλλα δεν ελπιζω αμα δεν συμφωνησουν

Εχεις απογοητευτει και λογικο αυτο απο καποια απογευματινα τρεξιματα,δεκτον

Αλλα υπαρχει ακομα τεραστια αβεβαιοτητα,χαλαρωσε και απολαυσε το θριλερ🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, teopap7 είπε:

Δεν εχει γραψει καποιο παιδι για Λιβαδειά ο καθενας αναφέρεται για την περιοχή του.Μακαρι να γραψουν και παιδια απο Λιβαδειά 

Καλά χαβαλέ κάνω έτσι κι αλλίώς Αλλά έχω διαβάσει πολλά τύπου "Τρίκαλα λογικά θα δουν χιόνι, Λάρισα λογικά θα δει, Θήβα λογικά θα θαφτεί" από καιρόφιλους που δεν είναι αντίστοιχα απ τις περιοχές αυτές, μέχρι και για Φωκίδα διάβασα αλλά για τη Λιβαδειά δν μιλάει κανείς! Επιτρέπεται?

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...