Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χάλια ο τζίφος όσο αφορά το σχήμα το αυλώνα.. Έχει κάποια καλά χαρακτηριστικά στην Ευρώπη.

 

πρακτικά δεν κατεβαίνει τίποτα από το πρωτό μέρος του, και όλα αυτά λόγω της χαζής γωνίας ...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

χάλια ο τζίφος όσο αφορά το σχήμα το αυλώνα.. Έχει κάποια καλά χαρακτηριστικά στην Ευρώπη.

απο τις 126 και μετα αρχιζει το πραγματικο ραν..θα διπλωσει ξανα απο πιο βορεια ο αυλωνας...και θα δουμε που θα τον παει αυτη την φορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

απο τις 126 και μετα αρχιζει το πραγματικο ραν..θα διπλωσει ξανα απο πιο βορεια ο αυλωνας...και θα δουμε που θα τον παει αυτη την φορα

Το ξέρω Βαγγέλη φαίνεται, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι αξιόπιστο αυτό. Εϊμαι σίγουρος ότι θα εμφανίσει τρομακτικό χάρτη πάλι.. Η αλήθεια είναι ότι και πάλι δεν είμαι σίγουρος τι προτιμών

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Το ξέρω Βαγγέλη φαίνεται, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι αξιόπιστο αυτό. Εϊμαι σίγουρος ότι θα εμφανίσει τρομακτικό χάρτη πάλι.. Η αλήθεια είναι ότι και πάλι δεν είμαι σίγουρος τι προτιμών

αυτο σκεφτομουν τωρα...ο τζιφος ειναι φως φαναρι οτι θα κατεβασει παλι τερας αλλα το θελουμε τελικα η οχι?η μηπως κατι σαν το γιουκμο ειναι καλυτερο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεθαύριο θα βρέχει όλη μέρα μέχρι τα 2300μ της πινδου. 

Άλλος ένας ανυπαρκτος χειμώνας για την Ήπειρο. 

Ας γυρίσει τουλάχιστον σε βοριά να κρυώσει η ατμόσφαιρα, γιατί με νότια δεν είδαμε χαΐρι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, billipiros12 είπε:

Μεθαύριο θα βρέχει όλη μέρα μέχρι τα 2300μ της πινδου. 

Άλλος ένας ανυπαρκτος χειμώνας για την Ήπειρο. 

Ας γυρίσει τουλάχιστον σε βοριά να κρυώσει η ατμόσφαιρα, γιατί με νότια δεν είδαμε χαΐρι. 

Για να βρέξει στα 2300 πρεπει να χει συν 6 στα 850

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Μεθαύριο θα βρέχει όλη μέρα μέχρι τα 2300μ της πινδου. 

Άλλος ένας ανυπαρκτος χειμώνας για την Ήπειρο. 

Ας γυρίσει τουλάχιστον σε βοριά να κρυώσει η ατμόσφαιρα, γιατί με νότια δεν είδαμε χαΐρι. 

χαχα τι λες ρεεεε Βασίλη, να κρυώσει η ατμόσφαιρα χωρίς υετό, ποτέ των ποτών. χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

χαχα τι λες ρεεεε Βασίλη, να κρυώσει η ατμόσφαιρα χωρίς υετό, ποτέ των ποτών. χαχα

Μιχαήλ με συγχωρείς. Αφού δεν μπορεί το παλικάρι ο νοτιάς. Για πολλοστή φορά θα βρέχει έως τα 2200+ με 5 στα 850.

Τουλάχιστον ας κρυώσει ο καιρός να πέσουν οι ελάχιστες.   βροχές έκανε πολλές. Φτάνει 

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, billipiros12 είπε:

Μιχαήλ με συγχωρείς. Αφού δεν μπορεί το παλικάρι ο νοτιάς. Για πολλοστή φορά θα βρέχει έως τα 2200+ με 5 στα 850.

Τουλάχιστον ας κρυώσει ο καιρός να πέσουν οι ελάχιστες.  Ο βροχές έκανε πολλές. Φτάνει 

Δεν θα φτάσει εκεί πάνω η βροχή. Και από την Δευτέρα πέφτουν τα υψόμετρα πάλι. Με λιγότερο υετό βέβαια. Αλλά σε καταλαβαίνω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Για να βρέξει στα 2300 πρεπει να χει συν 6 στα 850

Έχει +5.

Προχθές με +3 έβρεχε έως τα 2000 μέτρα. 

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θα δουμε τον τζιφο τι θα φτιαξει αλλα το τζεμ που τρεχει τωρα παιζει να ειναι καλυτερο και απο το αικον...ψιλομοιαζουν γιουκμο αικον τζεμ με τον τζιφο τελικα να εχει το χειροτερο σεναριο μεχρι τις 120

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μαλλον κι εγω εχασα 

και εγω🤣

μέχρι να φτασει θα έχει γίνει νερακι μάλλον

 

χαχαχα προτιμω το παράλληλο χίλιες φορές. χαχα. όπως και το τζεμ.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Τζεμ για όλους χαχαχα...δε καταλαβαίνω ενώνει 2 χαμηλα μαλλον 

2 αυλωνες θα λεγα...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...