Jump to content
teo_73

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 2-5/1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ νερό τώρα Σταυρό Θεσσαλονίκης ...!! μου κάνει εντύπωση πως ο σταθμός της Ασπροβάλτας έχει μόνο 2,6μμ .... !!

και από την πλευρά της Θέρμης εντάθηκε τώρα ... στα 2μμ ο σταθμός μου

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κορωπι σταμάτησε τώρα σε αναμονή για τα καλύτερα .....

τι ευαισθησίες σας έχουν πιάσει και σβήνεται με το παραμικρό σχόλια τα οποία περιέχουν μάλιστα και αναφορές από Κορωπι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία δυνατή βροχή τις τελευταίες ώρες με 6,3β.τωρα και με δεν ξέρω τι... να αιωρείται που να σε παραπέμπει για ομορφα τελειώματα....

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, oasis είπε:

Κορωπι σταμάτησε τώρα σε αναμονή για τα καλύτερα .....

τι ευαισθησίες σας έχουν πιάσει και σβήνεται με το παραμικρό σχόλια τα οποία περιέχουν μάλιστα και αναφορές από Κορωπι

Θαναση μην εισαι αδικος ρε man.To μονο μνμ που βλεπω οτι σου αποκρυφθηκε ειναι αυτο εδω. 

image.thumb.png.89dc45d4dd722e1bfe4d4da8bc697e43.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23mm στον Ασπροπυργο..Βαρεσε 100αρες νωριτερα απο μια τοπικη καταιγιδα που εδωσε πολυ νερο στην ευρυτερη περιοχη...Στο rain rate του σταθμου αποτυπωνεται η ενταση της βροχης..Για του λογου το αληθες..

Φτωχοι συγγενεις παλι εδω στο κεντρο..4.4mm μολις..Ασθενης ποτιστικη βροχη,παυσεις και μολις ενα δεκαλεπτο ξεσπασμα...

GIF-19b5f2bfc404bbbeaa3569fc4413c78d.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, teo_73 είπε:

Θαναση μην εισαι αδικος ρε man.To μονο μνμ που βλεπω οτι σου αποκρυφθηκε ειναι αυτο εδω. 

image.thumb.png.89dc45d4dd722e1bfe4d4da8bc697e43.png

Καλη χρόνια φίλε μου αλλά νομίζω είναι άλλο ένα.....αλλά οκ μην γκρινιάζω μέρες που είναι χρόνια πολλά και πάλι και καλη χρόνια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους αξιόλογη βροχούλα εδώ στο Μακροχώρι μετά από αρκετές ημέρες έστω κι έτσι έστω και με νοτιά...κοντεύουμε αισίως τα 2 χιλιοστά.... με τη θερμοκρασία στους 9,3.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, oasis είπε:

Καλη χρόνια φίλε μου αλλά νομίζω είναι άλλο ένα.....αλλά οκ μην γκρινιάζω μέρες που είναι χρόνια πολλά και πάλι και καλη χρόνια 

Επισης αγορινα μου να εισαι καλα🙂 Αν εβλεπα κι αλλο θα στο λεγα πιστεψε με. Εκτος αν διαγραφηκε εντελως κατα λαθος κατι που δε μπορουμε να το δουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σταυρό Θεσσαλονίκης  κανταριάζει κανονικά ώρες ώρες .... θα βάλω σταθμό που θα πάει ...!!!

Στην άλλη οχθη αυτή του Θερμαικού 

αυτά από τον Σταθμό μου για σήμερα ... τα υπόλοιπα θα περάσουν στην αυριανή ημέρα 

880138648_Screenshot2021-01-02235357.png.31a4235913514a06d1aecabc698f93aa.png

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3,2 βαθμοι τωρα στα 962 μετρα στα θεοδωριανα

7,8 βαθμοι στα γιαννενα με εντονη βροχη και πυκνες χιονοπτωσεις στα γυρω ορεινα

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12mm εδω για σημερα στη πρωτη μερα υετου του νεου ετους,Παιζει να χω και τα λιγοτερα απ ολους τους σταθμους της πολης,περιμενω τον davis που ναι εκτος απο χθες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με 10,1mm έκλεισε η 2η μέρα του χρόνου εδώ στα Μελίσσια και το 2021 ξεκίνησε με κεκτημένη ταχύτητα από το αρκετά υετοφόρο που έφυγε.....11,3οC και άπνοια έξω, με ψιχαλίδια να συνεχίζουν να πέφτουν!! Στο Αγρίνιο 10,2mm η υετο-συγκομιδή της ημέρας, με 12οC θερμοκρασία τώρα....10mm στη Χόχλια σήμερα, με 4οC θερμοκρασία τώρα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περίπου 8mm στο αναλογικό μου στο άνω δασος Χαιδαριου  για τη μέρα που πέρασε ...Καλή νύχτα .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...