Jump to content
teo_73

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 2-5/1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Ετσι ξεκινανε οι κακοκαιριες που ερχονται απο τα δυτικά μας στην Ηπειρο....αν ήταν και λίγο πιο χαμηλές στα 850 με αυτο το ρεύμα τα ημιορεινά μας έχουν ωραιες καταστασεις....

Αύριο Γιώργο θα έχουμε εκπληξουλες στην Ήπειρο. Ίσως το δεις να πέφτει αυριο. Μακάρι. Το βράδυ θα πέσει η θερμοκρασία και θα συνεχίσουν κάποια φαινόμενα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αύριο Γιώργο θα έχουμε εκπληξουλες στην Ήπειρο. Ίσως το δεις να πέφτει αυριο. Μακάρι. Το βράδυ θα πέσει η θερμοκρασία και θα συνεχίσουν κάποια φαινόμενα 

Μακάρι Μιχαηλ να το χαρούμε λιγο,εχω 1 μήνα στο χωριό και εχω χασει 2 καλες ευκαιριες,για να δουμε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Μακάρι Μιχαηλ να το χαρούμε λιγο,εχω 1 μήνα στο χωριό και εχω χασει 2 καλες ευκαιριες,για να δουμε....

Σε τι υψομετρο βρισκεσαι;

Εδω εχει αρχισει και συννεφιαζει σιγα σιγα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, baristrs είπε:

Σε τι υψομετρο βρισκεσαι;

Εδω εχει αρχισει και συννεφιαζει σιγα σιγα

700+φίλε μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με κεκτημένη ταχύτητα μπήκε ο Γενάρης συνεχίζοντας το βροχερό κρεσέντο του Δεκεμβρίου που έκλεισε στα 430 mm (ρεκόρ Δεκεμβρίου!)

Στα 37,6 mm μέχρι τώρα το κοντέρ του Davis και το storm total έχει πάει 77,2 mm, ενώ αναμένεται με την αποψινή νύχτα να ξεπεράσει τα 150 mm...

T μέγιστη 13,7 και 10,2 τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, jhonny είπε:

Με κεκτημένη ταχύτητα μπήκε ο Γενάρης συνεχίζοντας το βροχερό κρεσέντο του Δεκεμβρίου που έκλεισε στα 430 mm (ρεκόρ Δεκεμβρίου!)

Στα 37,6 mm μέχρι τώρα το κοντέρ του Davis και το storm total έχει πάει 77,2 mm, ενώ αναμένεται με την αποψινή νύχτα να ξεπεράσει τα 150 mm...

T μέγιστη 13,7 και 10,2 τώρα.

434.8 είχα εγώ ετήσιο....😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

700+φίλε μου

Οριακα εισαι για αυριο βραδυ αν επαληθευτει βεβαια και ο τζιφος.. εγω παντως λεω θα το δεις για λιγο και σου το ευχομαι 🙂

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Οριακα εισαι για αυριο βραδυ αν επαληθευτει βεβαια και ο τζιφος.. εγω παντως λεω θα το δεις για λιγο και σου το ευχομαι 🙂

Αν επαληθευτεί ο τζιφος αύριο πέφτει χιόνι και στα Καλάβρυτα από τα 700+επιτέλους

Και με τα 50mm που δίνει για αύριο θα μπει καλό χιόνι μέχρι να το λιώσει ο καύσωνας το επόμενο ΣΚ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Οριακα εισαι για αυριο βραδυ αν επαληθευτει βεβαια και ο τζιφος.. εγω παντως λεω θα το δεις για λιγο και σου το ευχομαι 🙂

Μακάρι φιλε να είσαι καλά και αντε να αλλάξει λιγο να το χαρούμε όλοι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Ξεκινησε η χιονοπτωση στην βασιλιτσα.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Πιο νωρίς απο το αναμενόμενο,παμε για πολλά εκατοστά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Ξεκινησε η χιονοπτωση στην βασιλιτσα.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Μήπως έχεις λινκ της κάμερας;;;για κάποιο λόγο δεν μπορώ να τη βρω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dimitris27 είπε:

Μήπως έχεις λινκ της κάμερας;;;για κάποιο λόγο δεν μπορώ να τη βρω..

Εδω ειναι

https://www.meteology.gr/weathercams/kamera-vasilitsas/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Ευχαριστώ πολύ φίλε,στόχος να καλυφθούν τα  ξύλινα κολονακια μέχρι αύριο το βράδυ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Ευχαριστώ πολύ φίλε,στόχος να καλυφθούν τα  ξύλινα κολονακια μέχρι αύριο το βράδυ!

Ναι θα ριξει πολυ χιονι.Αυτη η κυκλοφορια ειναι super για τα βουνα της ηπειρου και της δυτικης μακεδονιας και αυριο βασιλιτσα θα εχει και πιο χαμηλες θερμοκρασιες μιας και θα πεσουν και τα υψομετρα χιονοπτωσης.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Ηπειρος πηρε μπρος...Οσο περνα η ωρα τα φαινομενα και θα ενταθουν και θα γενικευτουν...Α ρε τα Τζουμερκα πανε για θαψιμο....Πολυ χιονι στα ψηλα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...