Jump to content
teo_73

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 2-5/1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το περισσοτερο νερο οπως δειχνει και η σατ σε νησια Ιονιου Δ.Πελοπονησσο αλλα και Δ.Στερεα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποτιστική εδώ με σταθερούς ρυθμούς και 1,7mm.

Tζάκι και απολαμβάνω την βροχή...(εάν και θα ήθελα να ήταν χιόνι..δεν πειράζει next year...)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις άρχισε να ψιλοβρέχει εδώ στο Μακροχώρι...σε μια μέρα που πάλι θύμιζε άνοιξη αν και το πρωί κατάφερε να πλησιάσει το μηδέν με πάχνη και παγετό στις γνωστές επιφάνειες λόγο αναστροφής....στους 15,1 η μέγιστη με ηλιοφάνεια στους 0,8 η ελάχιστη.....ενώ τώρα με αυτό το ψιλόβροχο είμαστε στους 10.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Ποτιστική εδώ με σταθερούς ρυθμούς και 1,7mm.

Tζάκι και απολαμβάνω την βροχή...(εάν και θα ήθελα να ήταν χιόνι..δεν πειράζει next year...)

Μια απ τα ιδια Μητσο.Γεναρη μηνα αλλα επρεπε να μας απασχολουν.Εγω εχω βολευτει με αυτον να ξεγελιεμαι λιγο,αλλα μου κανει ζηλιες το avatar μου.Αμα θες στον δανειζω 🙂 

Light ποτιστικη τωρα και παει για ληξη...

130239047_1323020328059508_787214152533939311_n.jpg.84704259e21f963aeb2ecd535a5ce570.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή βροχή στο Ίλιον

14,7 βαθμοί καί ρίχνει με 6,7mm/hr

1,7mm μέχρι τώρα

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακούω την μελωδία την βροχής βλέποντας ποδοσφαιρο και πίνωντας τσιπουράκι!

Ιλιον ποτιστική βροχη με σκαμπανευάσματα έντασης!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά ήμουν έξω 3 ώρες και έγινα μούσκεμα, αν και είχα πάρει ομπρέλα μαζί . Τα πάμε πολύ καλά, συνεχόμενη ποτιστική βροχή και ήδη 6 mm!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΑΙΔΙΑ εδώ μόνο αναφορές της δικής μας κακοκαιρίας.....άλλα κόλπα και χιόνια, ή στις καιρικές εικόνες, ή στις αναφορές εξωτερικού......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...