Jump to content
thanossnow

Αναφορές ψυχρής εισβολής 26-28/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα..πολυ ενθαρυντικη εικονα στην ελευσινα γτ ο καιρος ειναι νοτιοδυτικα..χιονοκουρτινα στον πατερα..ανοιχτη σχετικα η παρνηθα ασπρισε ξανα μεχρι τα 900 περιπου..αν καταφερει να μπουκαρει ανατολικα θα χουμε εκπληξεις στα κεντροδυτικα προαστεια!..

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Μόλις είδα 3 νιφάδες εδώ στη παραλία στο κέντρο. Μάλωσα με το γείτονα για το ποιος θα τις πάρει . Τελικά τις πήρε ο αέρας ..😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΟΟΟΟΟ ΤΙ ΧΑΝΩ ΡΕ ΤΩΡΑ ΧΙΟΝΟΚΟΥΡΤΙΝΑ  ΣΧΕΔΟΒ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΒΟΡΕΙΟΤΕΡΑ ...και ανατολικά......δυτικα ειναι απλα κλειστός καιρός 

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρίχνει από καμια πάντως τώρα ... 5 νιφάδες το λεπτό ...

Φυσικά πιάνεται άλλη μια μέρα χιονιά στην πόλη χαχαχαχαχα

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, dionisis00 είπε:

Ολικη χιονόστρωση Τρίπολη. Το έκανε πάλι το θαύμα του.

Μπράβο! Στείλε καμμια φωτό Διονύση αν μπορείς...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόνο στα ανατολικά του νομού έχει κάποια χιόνια στα ορεινα αξιόλογα(Ξάνθη) 

IMG_20210127_080731.jpg

Επεξεργάστηκε από Weather xanthi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν να έρχεται κατά εδώ η χιονοκουρτίνα ....αλλά δεν νομίζω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασπρίζουν σιγά σιγά Πολιανή Νέδουσα, λευκά και τα Κυπαρισσιακά με μπούκες on off από Ιόνιο!!

poliani-26.jpg

nedousa-8.jpg

Καλημέρα

Επεξεργάστηκε από Μεσσήνιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φυσικά και δεν έπεσαν τα χιλιοστά που έδινε το GFS μέσα στη νύχτα για εδώ και στο Πήλιο τίποτα επίσης. Λογικό. Στην προηγούμενη κακοκαιρία είχα ρωτήσει αν έστρωσε έστω 3-5 πόντους στο δρόμο σε πεδινό μέρος αλλά δεν είχα πάρει απάντηση. Απ' ότι κατάλαβα μόνο Λήμνο είχε στρώσει. Στην σημερινή κακοκαιρία σε ποιο πεδινό μέρος έγινε αυτό; Έτσι για να ξέρουμε που βαδίζουμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα,26mm μεχρι στιγμης εδω στα νοτια της Χιου που ειμαστε εκτεθειμενοι στον ΒΔ, με συνεχομενη βροχοπτωση εδω και 7 ωρες και την Τ κατω απο τους 8 πλεον.Η πολη στον κοσμο της καθως βρισκεται σε σχετικη ομβροσκια..Φανταζομαι χιονοπανικος στο Πελινναιο και τα χιονια να κατηφοριζουν..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, κάτι πέφτει στην Λάρισα, αν και δεν νομίζω να είναι χιόνι. Σταγόνες από εδώ και από εκεί.

Πάω για ύπνο...

IMG_20210127_080645.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα ..ρίχνει από καμία ψοφια στα ανατολικά ....να σημειωθεί η τρίτη μέρα χιονόπτωσης παρακαλώ ..χαχαχα... θερμοκρασία στον σταθμό μου 2,8C με -1,9dp

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...