Jump to content
thanossnow

Αναφορές ψυχρής εισβολής 26-28/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Τι να καταφέρουμε ρε Μιχάλη!? Υπήρχε περίπτωση? Εδώ δεν κατάφεραν τίποτα πεδινες πόλεις της Θράκης που υποτίθεται ήταν στο επίκεντρο.. Απορώ γιατί ασχολησε ακόμα? 

Όχι ρε για νιφαδισμα, ασθενή χιονόπτωση μόνο. Το πρωί ο icelarissa έβγαλε ένα βίντεο με χιονόπτωση, αλλά κοιμόμουν. Βέβαια τοπική θα ήταν γιατί ο πατέρας μου στην δουλειά ήταν με το μηχανάκι έξω και δεν είδε τίποτα χαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2,7-5,6 η θερμοκρασία στον σταθμό μου με ασθενή νυφαδοπτωση το πρωί και τώρα σχεδόν ανοιχτός .... 

Νοεσις 5,9

Κέντρο 6,2

Λαγκαδάς 6

Και μία φωτό από Χορτιάτη στα 950μ

IMG-013580a2e8594ed569b557ab348fbd80-V.thumb.jpg.be796425dc1fd7c14b341cdb73e0b32a.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

προσωπικά το φετινό χειμώνα έχω ήδη δει 2 φορές το χιονάκι να κόβει βόλτες έξω από το παραθύρι μου! Φίλτατε Γείτονα, μόνο τιποτένιο δε το λες.
(Σεβαστό τα θέλω του καθενός, αλλά νιώθω σαν παιδί που ο πατέρας του είναι στον πόλεμο και τον επισκέφθηκε έστω για 10 λεπτά. Προφανώς λοιπόν για μένα όχι μόνο τιποτένιο δεν είναι αλλά η ψυχολογία μου ανέβηκε στα ύψη!)
Πόσο μάλλον τώρα που ντάλα μεσημέρι  και η Τ είναι μόλις στους 6,8 και θερίζει έξω!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει χιονομπόρα νοτιοδυτικά μου τώρα, αλλά δεν έρχεται το άτιμο.βορειοδυτικο στριμ. Virga cloud χιονιού μιας και ίσως ο υετός να μην φτάνει κάτω... Πιο συχνό φαινόμενο σε σχέση με την βροχή σε virga cloud

IMG_20210127_155349.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Έχει χιονομπρα νοτιοδυτικά μου τώρα, αλλά δεν έρχεται το άτιμο.βορειοδυτικο στριμ.

Εδω απο βορειοδυτικα να φανταστώ δεν φέρνει τίποτα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanossnow είπε:

Εδω απο βορειοδυτικα να φανταστώ δεν φέρνει τίποτα 

Ότι έκανε, έκανε Θανάση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, Snow sick said:

Χιονίζει εδώ χιονίζει εκεί. ρε θ μ τρελανετε. Αγ Στεφανο δεν έχει ρίξει ούτε ένα μυγάκι

ειδες πως νιωθουμε εμεις οταν εσυ θαβεσαι. . ? χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονόπτωση η οποία ξεκίνησε απο τις 2.30 το μεσημέρι, εχει ντύσει στα λευκά ολα τα ορεινά- ημιορεινά και ημιπεδινά της Λέσβου, ενω στη πόλη ρίχνει χιονόνερο.....Και συνεχίζει με ένταση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και επειδή ωραία τα φαινόμενα στην πόρτα μας για το μάτι  αλλά η μέρα είναι θα εχει πρωταγωνιστές σαφέστατα τα νησιά μας πάμε στην Λέσβο όπου φαίνομαι νιφάδες μέχρι το κύμα . 

https://www.meteology.gr/weathercams/kamera-skalas-eresoy-lesvoy/

https://www.skylinewebcams.com/el/webcam/ellada/north-aegean/lesbos/petra-lesbo.html

SmartSelect_20210127-162750_Samsung Internet.jpg

SmartSelect_20210127-162557_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Bakounin είπε:

Θρακομακεδονες 500μ. Συεχηςχιονοπτωση

Πω πω γα@@το ρε φίλε... Και μονο που το βλέπετε να πέφτει πυκνό πυκνό και ας μη στρωνει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, thesprotos said:

Πω πω γα@@το ρε φίλε... Και μονο που το βλέπετε να πέφτει πυκνό πυκνό και ας μη στρωνει

Δεν το λες και πυκνο..🤣

Μαλλον εχεις ξεχασει τι παει να πει χιονι χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

απο το ραν της σατ μαλλον τελικα παμε για αιθριο ουρανο αποψε στην Αττικη με αρκετα χαμηλες Τ.....

μακαρι να κανω λαθος......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

απο το ραν της σατ μαλλον τελικα παμε για αιθριο ουρανο αποψε στην Αττικη με αρκετα χαμηλες Τ.....

μακαρι να κανω λαθος......

Και καπως ετσι τελειωνει αλλη μια κακοκαιρια κλοουν.Γι αλλη μια φορα η μανα φυση μας αρνειται πολυ ομορφες εικονες με ενα χαμηλο σε λαθος(για μας) σημειο.Αρχιζει η μπαλα οποτε δεν συνεχιζω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...