Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Αν κρατήσει ο ευρωπαίος θαβεσαι και χωρίς νυφιτσα,εγω προσωπικό περα του 2017 δεν θυμάμαι κατι αλλο...

ναι χαζομαρα ειπα πριν....εννοουσα θερμο μετωπο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τόσο κοντά χρονικά αλλά τόσο μακριά από προγνωστική άποψη. Θελει ψυχραιμία, αυτοσυγκράτηση και βασικά να δουμε αυτη την εικόνα 2 μερες πριν και φυσικά στο nowcast. Θα περιμένω με αισιοδοξία  φυσικά αλλά και με  μια πισινή  

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά για εδώ τι λένε τα πρωινά συνολικά; Γιατί από UKMO και Ευρωπαϊκό δεν μπορώ να βγάλω άκρη λόγω ανάλυσης και περιόδου ανανέωσης αντίστοιχα. Χοντρικά πράγματα, Τ και φαινόμενα; Από απόγευμα-βράδυ Σαββάτου στο περίπου η έναρξη;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Με το 0z παίρνω 40ποντο μη πω και παραπάνω. 

Κατσε μην το σκ παρεις 40ποντο αλλου ειδους...Και οχι μονο εσυ...Το Αραβικο αλογο παραμονευει για ολους...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αυτο σε οσους δεν με ακουνε.Ο νοων νοειτω.100 ωρες προγνωστικα και ψαξτε να βρειτε τι εγινε τελικα.

gfs-0-102.png

Ξεκάθαρο το τι έγινε στον παρακάτω Χάρτη !ή μήπως όχι ....χααχαχαχαχα .

https://www.raillynews.com/2019/02/Istanbul-airport-received-snow-from-snow/

Αποτέλεσμα εικόνας για 25/02/2019 snow in Turkey

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η σουμα με τα πρωινα θεσσ κατα μο κατω απο 10 ποντους δεν πεφτει θεσσαλια κατω απο 20 ποντους δεν πεφτει το συνταγμα ειναι κοντα στο 10 ποντο αυτα το βραδυ τα νεοτερα

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εγω εδω μεσα τις επομενες μερες λοιπον μεχρι να πειστει και ο σωτος image.jpeg.5af6ca92d53599594015d31a6e618c70.jpeg

 Δηλαδή και με τα πρωινά 

Κρατάς ότι θα εχουνε δεκαποντο 

Ολικό 

Εγώ περίμενα αποκοπες και ιστορίες

Προς το πολυ θετικό!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Αυτο σε οσους δεν με ακουνε.Ο νοων νοειτω.100 ωρες προγνωστικα και ψαξτε να βρειτε τι εγινε τελικα.

gfs-0-102.png

XAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXXA ήταν η κακοκαιρία που τα πέταξε όλα συρτη.. τότε είχαμε φάει τεράστια φόλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

ναι χαζομαρα ειπα πριν....εννοουσα θερμο μετωπο

Ναι μωρε τι χαζομάρα σιγά....κατσε Γιαννεναρες να το απολαύσεις χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ε ρε και ειπα να ειμαι χαλαρος σ εναν χιονια που χαλαρος ειμαι αλλα εδω μας ειπανε οτι εξαφανιζομαστε κι ολας..οποτε εδω μπαστακας γι ακομη μια φορα θα τραβηξω κουπι και θα φερω τα εκατοστα τα πιο πολλα μιας και δεν σας κανουν του βορειους αυτα και θελετε και αλλα...αλλος για κουπι?αλλος για την βαρκα μας?...χαχαχαχα

Εγώ είμαι μαζί σου , το έγραψα και παραπάνω ! Πιστεύω από αύριο βράδυ οι Βορειοελλαδίτες θα αρχίζουμε να υπολογίζουμε εκατοστά !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Αυτο σε οσους δεν με ακουνε.Ο νοων νοειτω.100 ωρες προγνωστικα και ψαξτε να βρειτε τι εγινε τελικα.

gfs-0-102.png

κοντεψα να βαλω τα κλαματα τοτε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λοιπον αφου ιστορικο θελετε ιστορικο θα εχετε..οπου ιστορικο για να μην τρελλαθουμε κι ολας ειναι οτιδηποτε πανω απο 20 cm και μια μερα χιονι...ξεκιναω λοιπον αυτο που ξερω πολυ καλα απλα η διαφορα θα ειναι οτι δεν θα το κανω για πετσες και πασπαλες αλλα για στρωσιμο...παμε απο τα 06αρια η αρχη οποια μοντελα τρεχουν 06αρια ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, south coast είπε:

Και με κορδονιασμενα τα ensembles του αμερικανου αν θυμασαι

οντως!

αλλα απ΄την αλλη δε πρεπει να σκεφτομαστε και ετσι.

προσμονη και...προσευχη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, divio είπε:

Εγώ είμαι μαζί σου , το έγραψα και παραπάνω ! Πιστεύω από αύριο βράδυ οι Βορειοελλαδίτες θα αρχίζουμε να υπολογίζουμε εκατοστά !!!!

αλλος?...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα!

Λιγες βελτιωσεις εκανε και ηρθε το ΜΠΟΥΜ-ΜΠΟΥΜ διπλο! Αχ και να ξημερωνε Κυριακη αυριο! 3+ μερες καθαροτατος χιονιας παλαιας κοπης!!!! Πφφφ τι πριζα ειναι αυτη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Ναι μωρε τι χαζομάρα σιγά....κατσε Γιαννεναρες να το απολαύσεις χαχα

λογικα γιαννενα θα κατσω...αλλα βλεπω και ο βολος να παιρνει κατι...και με αγχωνει το να ειμαι στην μια πολη και να χιονιζεται η αλλη αχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας ελπίσουμε να είναι το νοτιοανατολικότερο σενάριο ....γιατί σε αυτές τις ώρες παραμένει απλά ένα σενάριο  ..  απλά αν υπάρχουν στα επόμενα μικροβελτιωσεις και στο πάχος και στην κατεύθυνση του αυλωνα ...θα αραξουμε στον καναπε όπως λέει και ο Βαγγέλης και θα περιμενουμε να πάρουμε τα μέγιστα... 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

λογικα γιαννενα θα κατσω...αλλα βλεπω και ο βολος να παιρνει κατι...και με αγχωνει το να ειμαι στην μια πολη και να χιονιζεται η αλλη αχαχαχ

αστο. προβλημα!

συμπασχω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αυτο σε οσους δεν με ακουνε.Ο νοων νοειτω.100 ωρες προγνωστικα και ψαξτε να βρειτε τι εγινε τελικα.

gfs-0-102.png

Μη μου την θυμιζεις αυτη την φαπα. Ισως η μεγαλυτερη που εχουμε φαει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

αλλος?...😀

καταλαβες το λαθος σου τον αφησες χαλαρα τον χιονια κ παει να ξεγλιστρησει! :Ρ παμε δυνατα για ολικη επαναφορα στο σεναριο Β

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαγγέλη παίξε μπαλιτσα μόνος σου. Η μαυρογατα κάνει δουλειά αλλωστε τα τελευταία χρόνια. Προσωπικά είχα από την αρχή σκοπό να κρατηθώ συγκρατημένος μέχρι την Τετάρτη. Παραμενω συγκρατημένος αλλά λιγοτερο αισιόδοξος πλέον. Στόχος μου ήταν  μια καλή 18ωρη ας πούμε χιονόπτωση. Δε χάθηκε αυτό ακόμα αλλά η τάση είναι λίγο κατά μας παραμένοντας όμως πολύ οριακή για μικρές αλλαγές με μεγάλα αποτελεσματα. Για κάτι πολύ καλό θέλουμε πλέον ζογκλερικα πάλι κ δεν είναι εύκολο να γίνονται αυτά όπως έγιναν σε κάποιες φάσεις τελευταία χρόνια. Ας κυνηγήσουμε λοιπόν το λίγο δυτικά κ βόρεια σε φάση ολ ιν πλέον ξέροντας όμως ότι όταν παίζεις τα ρέστα σου μπορείς να μείνεις κ ταπί τελικά. Άιντε πάμε για το βελτιώσεις που θέλουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...