Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Ευχαρισημενος;;;;;!!!!!

Φυσικά, άμα γίνει πραγματικότητα😥

Και σε εσένα 60 χιλιοστά δίνει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αντώνη έχασα το μέτρημα στα σενάρια. Χαχαχα.. δυστυχώς ακόμα είναι Τρίτη. Να δούμε αύριο πως θα ξυπνήσουμε. 

Νικολα αν βγει ευρωπαιος 40 με 50 εκατοστα εχω ...υπομονη τι να κανουμε...εσείς ειδικα θελετε πιο πολυ είστε σε πικ μακρινές ωρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, billipiros12 είπε:

Φυσικά, άμα γίνει πραγματικότητα😥

Και σε εσένα 60 χιλιοστά δίνει.

Το ειδα φιλε μακάρι ρε Βασίλη,πάντως σε καλο δρομο ειμαστε το πιστευω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απορώ πως μοιράζετε όλοι σας απλόχερα χιόνι. Μακάρι να σας το ρίξει αλλά νομίζω ότι θέλει λίγο ψυχραιμία η φάση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Γεμίσαμε μωβια στα σεναρια ευρωπαιου....λογικά μεσο ορο εχω χιονι γυρω στα 16 με 18 εκατοστά αρα σιγουρα 25 ...ποποπο παμε να δούμε τι θα γινει

Φίλε αν δε σου είναι δυσκολο με βάση τα σενάρια του παιου παιζει αποκοπή ; Γιατί έχω αγχωθεί... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτο που δειχνει ο μο ο σημερινος και τα σεναρια ειναι οτι εχει περιθωρια να παει λιγο ακομα πιο βα η κινηση του χαμηλου αναμενουμε αυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Φίλε αν δε σου είναι δυσκολο με βάση τα σενάρια του παιου παιζει αποκοπή ; Γιατί έχω αγχωθεί... 

Έχει αποκοπες αλλα ειναι λιγες παιζει ..αλλα εγω πανω απο 15 τοις εκατο δε δίνω ισως καποιος που ξερει καλυτερα να σε διαφωυισει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αυτο που δειχνει ο μο ο σημερινος και τα σεναρια ειναι οτι εχει περιθωρια να παει λιγο ακομα πιο βα η κινηση του χαμηλου αναμενουμε αυριο

Αληθεια κωστα καλυτερο θα ταν αυτο για μας εεε;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αυτο που δειχνει ο μο ο σημερινος και τα σεναρια ειναι οτι εχει περιθωρια να παει λιγο ακομα πιο βα η κινηση του χαμηλου αναμενουμε αυριο

Αυτά που παρακολουθείτε ( συνδρομητικά) μας έχουν ακόμα στο παιχνίδι ; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συγγνώμη για το ερασιτεχνικό του πράγματος αλλά είπα να μπω να θυμηθώ  πως ηταν τότε που ο χάρτης άνοιγε μετά από 5 λεπτά αναμονή ,με το internet να δίνει αγώνα και εμείς να περιμένουμε βήμα βήμα να ανοίγει η εικόνα.

SmartSelect_20210209-215650_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Έχει αποκοπες αλλα ειναι λιγες παιζει ..αλλα εγω πανω απο 15 τοις εκατο δε δίνω ισως καποιος που ξερει καλυτερα να σε διαφωυισει

αποκοπη στις 120 ωρες δυσκολο να την δειξει.συνηθως 72 -96

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Αληθεια κωστα καλυτερο θα ταν αυτο για μας εεε;;;

Σαν το κοντρολ που βγαζει το χαμηλο χιο ειδικα για θεσσαλια ειναι χιονοθαψιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Ποσο πιθανό θεωρείς ρεαλιστικά και ψύχραιμα αυτό το σενάριο? Και αν βγει χάνουμε ακόμα και Πασπαλα?

Ελεος.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο τα 3,5cm ΜΟ η Θεσσαλονικη πηγε στα 6,1 με το 12Ζ. Φυσικα οπωs λεει και ο Τασοs δεν ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα σαν απολυτοs αριθμοs αλλα ειναι ενδεικτικο στοιχειο τηs βελτιωσηs.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

πως την βλεπεις την φαση?ποσα χιονοστρωση λες σαλονικα?σερρες?

Για θεσνική δεν ξέρω τα τοπικά σας χαρακτηριστικά και πως επηρεάζουν την όλη κατάσταση ..Θεωρώ πάντως ότι θα έχετε περισσότερα φαινόμενα από μας.......για Σέρρες επειδη θέλει ιδιάζουσες συνθήκες για να χιονιστεί, λόγω πεδιάδας και βουνών τριγύρω είμαι επιφυλακτική.. θέλω να δω ανέμους που θα έχει εκείνη την ώρα. Και κάτι για να μαθαίνει ο Σαβακ...Οι Σέρρες χιονίζονται καλά μόνο με ΒΑ άνεμο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω κραταω ότι ο μ.ο. την Κυριακη το μεσημερι ειναι στο -7 πανω απο Χαλκιδα ενω το κυριο ειναι στο -5.

αυτοι οι 2 βαθμοι κατω στο μ.ο. εμενα μου λενε πολλα...

EDG0-120.GIF?09-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, nikolas 2365 said:

Θερμοκρασίες ευρωπαϊκού ( μέσος όρος) 

EDG0-120.gif

EDG0-144.gif

EDG0-168.gif

EDG0-192.gif

Σωραιος Νίκο...για μέσος όρος πιστεύω είναι δυνατός για τόσες μέρες πριν,κ ίσως εξηγεί το γιατί δίνει χιονουετο σε κάποιες ώρες που δεν υποστηρίζεται από το κύριο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

εγω κραταω ότι ο μ.ο. την Κυριακη το μεσημερι ειναι στο -7 πανω απο Χαλκιδα ενω το κυριο ειναι στο -5.

αυτοι οι 2 βαθμοι κατω στο μ.ο. εμενα μου λενε πολλα...

EDG0-120.GIF?09-0

Αυτό γίνεται γιατί έχει καμία 8 σεναρια που βγαζουν το χαμηλο χαμηλα η καθολου..οπότε πέφτει η θερμοκρασία μονο...αν τα δεις δε δίνουν πουθενα υετο η ελάχιστο ανοιχτά χρώματα στα προσηνεμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...