Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Ενσάρκωση του Μάρτη του 87.......αλλά σε Φλεβάρη βερσιόν.....😎

ή αλλιώς κι επειδή έχει γίνει μόδα ......ο φετινός Φλεβάρης έχει όλα τα φόντα θεωρητικά ως τώρα σύμφωνα με αυτά που βλέπουμε από τους χάρτες των μοντέλων να βγει η νέα αναβαθμισμένη έκδοση "Μάρτης του '87 (P)//..."  το παράλληλο του Μάρτη του 87...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Βαγγεληηηηηηη ο Γάλλος εξτρεμιστης θα σκορπουσε τρόμο.... Χαχαχαχα είσαι άτυχος.. Δε θα βάλεις το σοκ.. 

αυριο θα γινει σουπα μου φαινεται το σοκ ...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, HuxFlux said:

Δικλειδα ασφαλειας στις Τ το 18ρι που εδω στην Αττικη διαρκως ψυχομαχουμε. Δεν τις κλειδωνω ακομα, αλλα ειναι απο τις σπανιες φορες που αυτο το κομματι δεν με ανησυχει. Αυτο και μονο ειναι πολυ ευχαριστο συναισθημα για καθε Αττικαριο που δεινοπαθει με τις Τ σε καθε ψυχρη εισβολη.

Όχι όλη η Αττική. Από το κέντρο κ νοτιότερα είναι το μεγάλο καρκίνωμα με τις Τ διαχρονικά κ ειδικά στα παραλιακά της Αθήνας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανυπομονώ να πατήσω εκείνη την εφαρμογή με το σημαιάκι για να δω πόσα εκατοστά θα δείξει χιόνι στις διάφορες περιοχές! Αν και....έτσι όπως πάει, θα θαφτεί και το σημαιάκι. Έστω ψηφιακά ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σενάριο 4

Σενάριο 5(μην το δείτε οι βόρειοι)

Σενάριο 8

Σενάριο 13

Σενάριο 14

Σενάριο 15

Σενάριο 16

Σενάριο 19(μοιάζει με 5)

Σενάριο 23

Σενάριο 29

 

Δίνουν μερική ή ολική αποκοπή τμήματος του αυλώνα. Είναι αρκετά καλά. Και γενικά κινούνται σχετικά δυτικά ως προς τη θέση του αυλώνα,με ή χωρίς αποκοπή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Μισό μέτρο στη πόλη πιστεύω. 

Ναι , πιστεύω θα το έριχνε .  Ψάχνω σπίτια στα Καμπιά για το ΣΚ ,δηλαδή για 20 ημέρες που θα είμαι αποκλεισμένος. 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να κάνω και μια εκτίμηση με ποσοστά. 35% τίποτα με μόνο σπασμένα νέφη. 45% χιονονερα όσο έχει ΒΑ και μετά μια πέτσα στο δρόμο από τον υετό που θα έχει περισσέψει μόλις μπει ο ΒΔ. 15% να έχει τελικά πιο νωρίς ΒΔ και να ρίξει καλά. 5% λόγω της έντασης των φαινομένων να τα πάρει όλα παραμάζωμα και να ρίξει πράμα παρόλο τον ΒΑ 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν εχουμε να λεμε μαρτης του 87 γιατι θα λεμε φλεβαρης του 21

μου ξαναρχονται ενα ενα χρονια δοξασμενα

να τανε το 21 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μαλλον βαση ανσμπλ παμε για πιο πολλα εκατοστα και κερδος και παραταση

Βοηθα λιγο βαγγελη!!!

κάποια πράγματα δεν τα ξέρω τόσο καλά όταν έχουμε τρέξιμο και τα ανσμπλ δείχνουν σε  σύνολο καλύτερα τότε αυτό στο επόμενο τρέξιμο πάει στο θετικό ασπουμε ??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South Athens είπε:

Όχι όλη η Αττική. Από το κέντρο κ νοτιότερα είναι το μεγάλο καρκίνωμα με τις Τ διαχρονικά κ ειδικά στα παραλιακά της Αθήνας 

Εγώ να σου πω την αλήθεια έχω παρατηρηαει ότι άμα χιονίσει στο κέντρο θα χιονίσει και εδώ σε μένα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατεβασα μπότες σκι και στολή ....ισοθερμικά ......έβαλα ήδη άδεια στη δουλειά 5 μέρες από Δευτέρα ......θα κοιμάμαι σα λιοντάρι μέχρι την Κυριακή το απόγευμα ......θα αγοράσω φακελάκια νεσκαφε για τις δύσκολες ώρες της αϋπνίας και ετοιμάζομαι να δώσω στεγνά στην αστυνομία όποιον τολμάει (εκτως από μένα ) εν μέσω αυστηρού lock down να κατεβαίνει από το σπίτι του και να πατάει το χιόνι είτε είναι 5 χρόνων είτε 100......

Τρελενομαιιιιιιιιιιιι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονοχαμος φαινεται για ολη την χωρα στον τζιφο.Χιονιας μεγαλης διαρκειας στην ηπειρο με χιονοπτωσεις μεχρι την θαλασσα.Η κερκυρα ισως εχει χιονοστρωση ξανα μετα το 2019.

Ασταματητος φαινεται ο χιονιας στην Αττικη.❄️❄️❄️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και κατι ακομα...Χρονια πολλα στους Χαρουληδες μας...Αχ εφηβικα χρονια μου θυμισε το 18αρι...

Βαλαμε φωτια στο τζιφο και μας εμειναν τα χιονια,θα χιονιζει στην αθηνα και θα στρωνει Δραπετσωνα..

Καληνυχτα παιδες..Και φρονιμα με σηκωμαρες και ονειρωξεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω σε αυτο το τρεξιμο ειδα και καλυτερο συγχρονισμο ψυχους και υετου. ΚΑτεβαινει γρηγοροτερα το ψυχος. Εκανε τη βελτιωση του ο τζιφος. Και έχουμε να δουμε ακομα πολλα σε αυτο το κομματι, και με το πώς θα μπει τελικα ο αυλωνας στα μερη μας. Το ρεύμα οπως φαινεται θα ειναι ΒΑ και γενικευμενα στο Αιγαιο θα εχουμε εκπληξεις, μιας και αυτο που ερχεται ειναι κατι μεγαλο. Αντε να δουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγο χειρότερο το κύριο, λίγο καλύτερα τα ανσαμπλς. Άντε αύριο με το καλό πάλι να μπαίνουμε στην τελική ευθεία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα μπορουσαμε να αφησουμε απο τοσο νωρις τους χαρτες χιονοστρωσεις ρε παιδες?

Μονο αυτο σας ζηταω να πραξετε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Steliosnow said:

Εγώ να σου πω την αλήθεια έχω παρατηρηαει ότι άμα χιονίσει στο κέντρο θα χιονίσει και εδώ σε μένα 

Εγώ είμαι πολύ χαμηλά. Σε νοητή ευθεία είμαι λίγες εκατοντάδες μέτρα μακριά από τη θάλασσα ουσιαστικά, οπότε δε με πιάνει συνήθως το τι γίνεται το κέντρο. Πολλές φορές δε με πιάνει κ τι γίνεται κ στα λίγο ψηλότερα της Γλυφάδας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Σενάριο 4

Σενάριο 5(μην το δείτε οι βόρειοι)

Σενάριο 8

Σενάριο 13

Σενάριο 14

Σενάριο 15

Σενάριο 16

Σενάριο 19(μοιάζει με 5)

Σενάριο 23

Σενάριο 29

 

Δίνουν μερική ή ολική αποκοπή τμήματος του αυλώνα. Είναι αρκετά καλά. Και γενικά κινούνται σχετικά δυτικά ως προς τη θέση του αυλώνα,με ή χωρίς αποκοπή

Το 5 νομίζω είναι σουπερρρρρρρρρρ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, geod είπε:

ωχ ωχ βγηκανε οι χαρακες. . .χαλαρα παιδια, χαλαρα - υπομονη 2 μερες ακομη!!!!

Δεν είδα κανένα χάρακα . Συνήθως όπως λέμε το Φθινόπωρο τα mm ,τώρα λέμε τα cm που δίνουν σε ένα τρέξιμο τα μοντέλα. Δεν βλέπω κανένα λόγο να μην τα αναφέρουμε . Δεν νιώθω προσωπικά κανένα φόβο , δεν κάνω πρόβλεψη.

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Να κάνω και μια εκτίμηση με ποσοστά. 35% τίποτα με μόνο σπασμένα νέφη. 45% χιονονερα όσο έχει ΒΑ και μετά μια πέτσα στο δρόμο από τον υετό που θα έχει περισσέψει μόλις μπει ο ΒΔ. 15% να έχει τελικά πιο νωρίς ΒΔ και να ρίξει καλά. 5% λόγω της έντασης των φαινομένων να τα πάρει όλα παραμάζωμα και να ρίξει πράμα παρόλο τον ΒΑ 😛

εβαλες ποσοστο για χιονοστρωση?ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ... ευχομαι να καταλαβεις την πλακα😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενα κακο ειναι οτι αυτη η "ταση" αποκοπης μπορει να αποβει μοιραια για τα προσηνεμα . Δεν ξερω ομως πες με -10 κλειδωμενο στα ensembles χανεται καθως συνηθως με την αποκοπη απλα χανεται η δυναμικη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...