Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Spartan είπε:

gfs-3-156.png?6

Με τετοια επιπεδα παγοποιησεις τι φοβαστε δηλαδη?

Τις ωρες. Οσο πιο πίσω μας παει την έναρξη, τοσο πιο πολλες οι πιθανότητες να χαλασει. 

Μονο κατω των 96 ωρων μπορουμε να λεμε οτι κλειδωνει κατι

Επεξεργάστηκε από Frostfang8
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Χαχαχαχαχχαχα μήπως ν ανησυχούμε στ αλήθεια!!!Ο βόρειος πόλος έρχεται!!!!!

Επεξεργάστηκε από kostasmarousi13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, yiannis_volos said:

Απόγευμα Κυριακής που μπαίνει ο ΒΔ θα δοθεί η μάχη. Το 6άρι δείχνει πολύ καλό υετό και με τέτοιες Τ δεν θα χάνεται νιφάδα. Αγωνία τώρα να τα κρατήσει αυτά που δείχνει και ευχή να μπει όσο πιο νωρίς γίνεται ο ΒΔ..

Αδερφε το ευχομαι τοσο οσο κι αν με ποναει που θα το χασω, τετοια ιστορικα δε χανονται ρεεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

Τις ωρες. Οσο πιο ποσω μας παει την έναρξη, τοσο πιο πολλες οι πιθανότητες να χαλασει. 

Μονο κατω των 96 ωρων μπορουμε να λεμε οτι κλειδωνει κατι

Τι να χαλασει δηλαδη?

Ποιος γραφει για κλειδωματα ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια χαρά είναι το 6αρι, ούτως η άλλως από βράδυ Κυριακής προς ξημέρωμα Δευτέρας παίρναμε τη σκυτάλη  εμείς. 
Οσον αφορά την συνέχεια του τρεξίματος.... 😂😂

3CF77B35-849E-4FCA-9EAF-6F824FB4AB46.jpeg

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακραία τρεξίματα -42 στα 500 στην Εύβοια... Ωστόσο η πρώτη φάση κάπως ζέστανε και σε αυτό ευθύνεται το χαμηλό. Είναι πολύ σημαντική η πρώτη φάση να βγει καλή !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Τι να χαλασει δηλαδη?

Ποιος γραφει για κλειδωματα ?

Τα εχουμε δει τι μπορεί να χαλασει και 100 ωρες πριν ρε. Δηλαδη μεχρι τις 72 ωρες ξερουμε τι θα γινει. Μετα οχι. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

Τα εχουμε δει τι μπορεί να χαλασει και 100 ωρες πριν ρε. Δηλαδη μεχρι τις 72 ωρες ξερουμε τι θα γινει. Μετα οχι. 

 

Ναι ,αλλα εδω μιλαμε για αυλωνα τερας

Αυτο βλεπουμε στους χαρτες αυτο αναφερουμε και εδω μεσα

Παμε παρακατω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Santa snow said:

Ακραία τρεξίματα -42 στα 500 στην Εύβοια... Ωστόσο η πρώτη φάση κάπως ζέστανε και σε αυτό ευθύνεται το χαμηλό. Είναι πολύ σημαντική η πρώτη φάση να βγει καλή !

ειναι αυτος ο μισος βαθμος που θα με κανει να βριζουμε... η υποστηριξη μπαινει σαν κατακτητης ξημερωματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους!!!! Εγώ πάντως αυτά τα διαγράμματα δεν τα έχω δει ποτέ στην περιοχή μου!!! Δεν ξέρω τι θα κάνει στο τέλος αλλά σίγουρα θα τα φυλαξω να τα δείχνω στον γιο μου! 

gfs-ptra-gr-38n-215e.jpeg

gfs-ptra-gr-38n-215e (1).jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, billipiros12 είπε:

Δεν μου αρέσει το 6αρι για Ήπειρο. 

Ήθελα κάτι παραπανω αλλά τεσπα

Βασίλη κοίταξε το καλα φίλε μου και κανε όνειρα μονο αυτο σου λέω.....Δεν μπορεί να καταγράψει το " μονδελο"αυτο που ερχεται...... Στην Ήπειρο απο Ιονιο

Μάγκες κανε κουμάντο ξυλα πετρελαιο φτιάξτε κανα βραστο,τσίπουρο κρασι και αφήστε τα πως και τι και αν και ΧΑΡΕΙΤΕ είναι ιστορικοί αληθειααα και για την ΑΤΤΙΚΑΡΑ...

Συνεχίζω να κοβω ξυλα.....μη με παρασύρεται δεν προλαβαίνω λέμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Boliotis είπε:

πάντως χανεται πολυ υετος στην αρχη με βροχη

Δεν πειράζει, και 50mm να ρίξει σε βροχή πριν, μόλις μπει ο ΒΔ και πέσει έστω και -0,5 το στρώνει άμεσα. Με -10 στα 850 τι συζητάμε τώρα; Το θέμα είναι να μπει ο ΒΔ όσο πιο νωρίς γίνεται (απόγευμα Κυριακής δείχνει τώρα) και να υπάρχει όσο πιο πολύς υετός γίνεται από εκεί και έπειτα. Το πριν δεν μας νοιάζει. Μετά δεν θα χάνεται ούτε μισή νιφάδα. ΒΔ λοιπόν, δεν θα σταματήσω να το λέω. Αν γίνει έτσι όπως το δείχνει πιστεύω θα είμαστε με θετικές και χιονόνερα ή χιόνι σε εξάρσεις και ξαφνικά με το που μπει ΒΔ πέφτει η Τ άμεσα και γυρνάει σε χιόνι κατευθείαν. Αυτό που φαίνεται σαν να σβήνει η βροχή ξαφνικά και εμφανίζονται νιφάδες που αυξάνονται και αυξάνονται και μετά δεν υπάρχουν καθόλου σταγόνες βροχής..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...