Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

57 λεπτά πριν, Michael είπε:

Ζούμε απιστευτες στιγμές παραμονων χιονιά. Κρατήστε τις στις μνημες σας...

στη μνημη ολων θα μεινεις -με το καλο- Μιχαλη για την εναρξη. στο ειπα, μασκοτ του φορουμ ο λεβεντης σου, δικαιωματικοτατα!

53 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Βασίλη κοίταξε το καλα φίλε μου και κανε όνειρα μονο αυτο σου λέω.....Δεν μπορεί να καταγράψει το " μονδελο"αυτο που ερχεται...... Στην Ήπειρο απο Ιονιο

Μάγκες κανε κουμάντο ξυλα πετρελαιο φτιάξτε κανα βραστο,τσίπουρο κρασι και αφήστε τα πως και τι και αν και ΧΑΡΕΙΤΕ είναι ιστορικοί αληθειααα και για την ΑΤΤΙΚΑΡΑ...

Συνεχίζω να κοβω ξυλα.....μη με παρασύρεται δεν προλαβαίνω λέμε...

δεν υπαρχει το ξημερωμα της Κυριακης για το Νομο. ο μονος λογος που το ανεβαλα το ταξιδι ειναι η προσμονη για τα εδω κατω. ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ.

σ'αγαπω πατριωτη, καλη δυμαμη!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

25 λεπτά πριν, xeneize είπε:

Πάντως ο κόσμος γενικά έχει κουραστεί από τα αλλεπάλληλα φεικ νιους για χιονιάδες που μοιράζουν απλόχερα κάποιοι και πλέον δε πιστεύει οτι έρχεται κάτι δυνατό. Μέχρι και τα σαιτ έχουν καταλάβει οτι ρεζιλεύονται και δε πολυπαίζει αυτή η είδηση, σε αντίθεση με άλλες φορές που δε φαινόταν ούτε κατά διάννοια οτι φαίνεται τώρα.

Σαν τον ψεύτη βοσκό και τα πρόβατα ενα πράγμα

επιτελους εστω και με λαθος τροπο ηρεμησαμε με τους ψευτες βοσκους.

16 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Το τερματισε το κοντρολ

gens-0-0-168.png

δε σταματανε οι φαπες και ειναι απο την αντιθετη μερια αυτη τη φορα! χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Σε χιονιαδες πρέπει να νοικιάζουμε όλοι μαζί καμία βίλα σε υψόμετρο μακρυά από όλους τους τοξικούς που μας τρολαρουν όταν τους λέμε ότι έρχεται χιόνι .....

Αυτοι οι τοξικοι γιωργο θα το βουλωσουν μια και καλη απο εβδομαδα

Οπωτε μην στεναχωριεσαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όσοι υποστηρίζεται ότι δεν θα κάνει αυτά που δείχνουν τώρα τα μοντέλα, δεν έχω παρα να συμφωνήσω. Θα κάνει περισσοτερα...  Περιμένω μερικους να κάνουν αυτο που έχουν υποσχεθει ...να τρέχουν γυμνοί στους δρόμους και να κάνουν αγγελάκια!!! Τα λέμε στις αναφορές παιδες.Καλά χιονισματα!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Ασχολίαστο και αυτό..χαχαχα

overview_20210210_00_204.jpg

Πωπω όνειρο είναι αντε να δουμε 

Έβγαλε 25 εκατοστά στη Καλαμάτα χαχα απίστευτα πραγματα 

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 minutes ago, geod said:

 ο ενας ανησυχεί κ ο αλλος ανοιγει σαμπανιες - απο ιδιες περιοχες! παιδες, χαλαρωστε γιατι θα το χασουμε το μυαλο μας.. .δε θελει κ πολυ 

μετά από ώριμη σκέψη εγώ θα είμαι παραλία με σομπρέρο και βλέπουμε τι θα έρθει. Κλαιν στη χειρότερη μια από τα γνωστά εδώ κάτω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 minutes ago, menidi said:

Εγώ τους "έδιωξα" όλους. Γυναίκα, παιδιά, φίλους, συγγενείς, γονείς αδέρφια ώστε να μη γελοιοποιούμαι άλλο πια οτι έρχονται χιόνια. 

Πλέον είμαι ένα άθλιο υποκείμενο που έχει στραμμένο το βλέμμα του μόνο στα μοντέλα. Ακολουθώ το δικό μου μοναχικό δρόμο μέχρι η μπότα  μου να προκαλέσει το χαρακτηριστικό ήχο ¨κρουτς" τη Δευτέρα το πρωί. 

Γιατί τόσα χρόνια, το μόνο που κρουτς που ακούμε, είναι όταν πατάμε καμια κατσαρίδα

Ο γιος μου οταν του λεω για χιονια γελαει και μου λεει παλι ψεμματα μου λες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

είναι το 00 βασικά 😛

Ωχ τώρα το είδα!! μου είχε κολλήσει η σελίδα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, weatherforattica said:

ens_image.png

Τα ENS του gem όμως με ανησυχούν που δεν πέφτουν κάτω από -7 κ στο M.O κ control 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, antinod είπε:

Όσοι υποστηρίζεται ότι δεν θα κάνει αυτά που δείχνουν τώρα τα μοντέλα, δεν έχω παρα να συμφωνήσω. Θα κάνει περισσοτερα...  Περιμένω μερικους να κάνουν αυτο που έχουν υποσχεθει ...να τρέχουν γυμνοί στους δρόμους και να κάνουν αγγελάκια!!! Τα λέμε στις αναφορές παιδες.Καλά χιονισματα!!! 

Φεεεεεταααα ααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South Athens είπε:

Τα ENS του gem όμως με ανησυχούν που δεν πέφτουν κάτω από -7 κ στο M.O κ control 

Ας ελπιζουμε να διορθώσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, South Athens said:

μετά από ώριμη σκέψη εγώ θα είμαι παραλία με σομπρέρο και βλέπουμε τι θα έρθει. Κλαιν στη χειρότερη μια από τα γνωστά εδώ κάτω.

ΓΙΑΝΝΗ ΜΕ ΚΑΣΚΟΛ εσυ??????????? χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάλι δεν βγαίνει νόημα στο 6αρι του τζιφου, χοντροκομενος αυλώνας που η λογική λέει να φυγει δυτικά , και μένει ακίνητος πανω απο την χώρα μας χωρίς να εκφυλιζεται .. ευχομαι να μην έχουμε δράματα στα 12 άρια, φοβάμαι πλεον και την σκιά μου με τα σιχαματα και μην ξεχνάμε στο 6αρι η Αττική Κυριακή απογευμα είναι στο -5 και μπαίνει στο -8 Δευτέρα πρωι 

Επεξεργάστηκε από OLYMPUS MONS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισης η θεση του χαμηλου ακομα δεν εχει κλειδωσει και θαρρω πως η αποτυπωση του Παιου ειναι πιο ακριβης απο την αντιστοιχη του Τζιφου, δηλαδη πιο νοτια απο οτι φαινεται στον Αμερικανο και φυσικα με περισσοτερα φαινομενα και ψυχος στα Αν. προσηνεμα, συμπεριλαμβανομενης και της Αττικης, κατι που σημαινει οτι ισως παρουμε και κομματι της Κυριακης 14/2 που συμφωνα με τον τζιφο φαινεται για την ωρα χαμενη. Οσον αφορα το "κακο" τζεμ, ευτυχως τρεχει για την ωρα μονο του.

Επεξεργάστηκε από snowzz
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, OLYMPUS MONS είπε:

Με αυτά και με αυτά ο χειμώνας τώρα ξυπνησε 

euT2mMonInd2.gif

Αυτο σημαινει οτι και ο μαρτης(ειδικα στις αρχες του θα αφηνει παραθυρακια για  ομορφα σεναρια απο επανω μας)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Πάλι δεν βγαίνει νόημα στο 6αρι του τζιφου, χοντροκομενος αυλώνας που η λογική λέει να φυγει δυτικά , και μένει ακίνητος πανω απο την χώρα μας χωρίς να εκφυλιζεται .. ευχομαι να μην έχουμε δράματα στα 12 άρια, φοβάμαι πλεον και την σκιά μου με τα σιχαματα και μην ξεχνάμε στο 6αρι η Αττική Κυριακή απογευμα είναι στο -5 και μπαίνει στο -8 Δευτέρα πρωι 

Για το ευρωπαικο ομως που εχει σουπερ σεναριο δεν βλεπω να ασχολεισε ρε αδερφε

Μονο αρνητικα σεναρια ψαχνεις καθημερινα εδω μεσα

Δεν στο γραφω με κακια αλλα με παραπονο

Τεσπα οτι και να γινει  ας γινει στην τελικη.,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, notios_polos είπε:

καλα κανεις αλλα ερχομαι  τωρα εγω και λεω αυτο που δεν συμφωνω σαν λογικη  αλλα θα στο πω  αν σου γινει η πρωτη καλυτερη ενω εχεις και δευτερη και τριτη και εβδομη κι εγω εχω μονο την πρωτη σημαινει οτι τα θες ολα.οποτε οταν και καποιος αλλος τα θελει ολα απο την μια και μονη φαση που θα εχει μην σου φαινεται παραξενο..φιλικα και δεν παει σε σενα γενικα παει σε οσους διαμαρτυροντε για τους αλλους.

Καλησπερα, αρχικα προσωπικα δεν εχω γκρινιαξει ποτε για το ποιος κλεβει τον αυλωνα/χαμηλο απο ποιον, οποτε συγκεκριμενα για εμενα δε με αγγιζει αν καποιος θα στεναχωρηθει και καποιος αλλος θα χαρει.. 

Αλλα για του λογου το αληθες, πιο προκλητικο βρισκω το Πλανο β σεναριο 2ο που λες εσυ και ευχεσαι αποκοπες και χαμηλα στη μαυρη θαλασσα παρα την δηλωση τη δικη μου που δεν την κρινω προκλητικη (απλα δηλωσα τι ευνοει την περιοχη μου).

Επισης, ισως θα ηταν καλο να μη δημιουργεις ελπιδες στα νεα παιδια στο φορουμ (ειτε απο νοτια ειτε απο βορεια ελλαδα), μοιραζοντας 10ποντα και 20ποντα ακομα και αν καποιες φορες τα δειχνουν τα μοντελα (αν και παντα υπερβαλεις). Γιατι πρωτον σπανια πεφτεις μεσα (βλ.Λεανδρο που εταζες 10ποντα+ και εκανε οριακα πασπαλα στις ευκολες) και δευτερον γιατι διχαζεις το φορουμ (εκνευριζεις τους νοτιους που δεν παιρνουν αυτο που θελουν/ υπερικανοποιεις τους βορειους που ταζεις αυτο που θελουν) . Χωρις συναισθηματισμους και φανφαρες κρινε τι δινουν τα μοντελα χωρις εκατοστα και σεναρια και σοκ και δεη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το βράδυ κλειδώνουμε μεγάλο χιόνι στη Λαμία!!!!μεγάλη ένταση και διάρκεια αν πάνε όλα καλά!!!Κρίμα που θα είναι αθηνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snowjohn είπε:

τα πιο κρισημα 12αρια σημερα 

Απο Αυριο.Αλλα καθε τρεξιμο απο εδω και στο εξης θα μας κανει ποιο σοφοτερους μεσα μας,.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...