Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Boliotis είπε:

Αν όλη αυτη η κατάσταση δεν σε χαλάει μπράβο σου. Εχεις πάει στην επόμενη πίστα.

Με χαλάει επειδή μπορεί να πάει τζάμπα το κρύο αλλά δεν τρελαίνομαι και τόσο όπως θα τρελαινόμουν αν έδειχνε τη σωστή διάταξη για Βόλο και τα έπαιρνε όλα πίσω στο nowcast. Με αυτό το σκεπτικό..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Mεχρι τις 10:00 το πρωι της κυριακης ο τζιφος προβλεπει οτι στο λεκανοπεδιο των ιωαννινων θα φτασουμε τα επιπεδα χιονιου του λεανδρου  με πετσα χιονιου 2 εκατοστων.

Αυριο μπορει να μην δινει ουτε την πετσα στα Γιαννενα.Δεν πειραζει.Τουλαχιστον εχω κασκολ και γυαλια ηλιου οταν την κυριακη ερθει το πολυ κρυο με τον ηλιο.

Δυστυχως εξω απο το παιχνιδι φαινετα η ηπειρος.Το icon ακομα χειροτερο απο τον τζιφο με καθαρο καιρο στην ηπειρο χωρις φαινομενα τα ξημερωματα της κυριακης.χαχαχα.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Τα Γιάννενα είναι όριακα παντως παίζει να δουν καλό χιόνι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Ρε συ μόνο τα σημερινά πρωινα είναι άσχημα τα 18ρια χθες μας εθαβαν

Τα οποια τα χτεσινα 18αρια ηταν χειροτερα απο τα προηγούμενα. Απο τα προχτεσινα εχουμε χασει 1) την Κυριακή ολοκληρη και τη μισή δευτερα , 2) υετο απο δευτερα και μετα ( στον τζιφο) , 3) στσθεροτητα και μερικη συγκλιση που ειχαν τα  μοντελα. Το ικον εχει ξεφυγει τελειως. Ο τζιφος απομακρυνεται . 

Δεν ξερω τι θα γινει . Κανείς δεν ξερει. ν το προσεγγίσουμε με βαση την ιστορια, τοτε δεν ελπιζω σε πολλα εως και τιποτα. Αποψη μου.

Επεξεργάστηκε από Frostfang8
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαστε μια χαρά. 

Από τη στιγμή που έχουμε αποκοπή ένας Θεός ξέρει τι θα γίνει από Δευτέρα μεσημέρι απόγευμα και έπειτα στη βδομάδα. 

Μπορεί ιστορικό μπορεί και μούφα... Αλλά δεν μας παίρνει για άλλη μούφα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, MenNaousa11 είπε:

35mm ο Ευρωπαιος στη Δυτικη Ημαθια. @sotos*snow

Πραγματικα σας ζηλευω εσας που ειστε στα δυτικα της περιφερειας, στις περισσοτερες κακοκαιριες πληρωνεστε σχεδον οσο η δυτικη Μακεδονια!!! Πατε για μισο μετρο αν βγουν ετσι!! Εμεις εδω θα παλεψουμε για πανω απο 20cm που ειναι επισης απιστευτο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Frostfang8 said:

Τα οποια τα χτεσινα 18αρια ηταν χειροτερα απο τα προηγούμενα. Απο τα προχτεσινα εχουμε χαση 1) την κυριυσκη ολοκληρη και τη μισή δευτερα , 2) υετο απο δευτερα και μετα ( στον τζιφο) , 3) στσθεροτητα και μερικη συγκλιση που ειχαν τα  μοντελα. Το ικον εχει ξεφυγει τελειως. Ο τζιφος απομακρυνεται . 

Δεν ξερω τι θα γινει . Κανείς δεν ξερει. ν το προσεγγίσουμε με βαση την ιστορια, τοτε δεν ελπιζω σε πολλα εως και τιποτα. Αποψη μου.

Το χθεσινο 18 αρι ηταν φανταστικο ,στα ensembles του εψαχνες να βρεις κακο σεναριο και δεν εβρισκες....αλλα αμερικανος ειναι αυτος και τα αλλαζει ολα σε ενα τρεξιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Το χθεσινο 18 αρι ηταν φανταστικο ,στα ensembles του εψαχνες να βρεις κακο σεναριο και δεν εβρισκες....αλλα αμερικανος ειναι αυτος και τα αλλαζει ολα σε ενα τρεξιμο

Δυστυχώς καποιες φορες κατι πετυχενει στις παραμετρους κσι παραδόξως ειναι σχεδον παντα αρνητικο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@sakis13 για σένα φιλαράκι μου θα μείνω για αυτή την κακοκαιρία. Μετά η απόφαση μου ελήφθη. Βέβαια ευτυχώς υπάρχουν και τα fb viber κτλ να κρατησω επαφές με άτομα που έχω συμπαθήσει παρά πολύ. Να φαμε και καμιά προβατίνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Πραγματικα σας ζηλευω εσας που ειστε στα δυτικα της περιφερειας, στις περισσοτερες κακοκαιριες πληρωνεστε σχεδον οσο η δυτικη Μακεδονια!!! Πατε για μισο μετρο αν βγουν ετσι!! Εμεις εδω θα παλεψουμε για πανω απο 20cm που ειναι επισης απιστευτο!!

Μακαρι να δουμε ολοι οσο περισσοτερο γινεται!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Τα οποια τα χτεσινα 18αρια ηταν χειροτερα απο τα προηγούμενα. Απο τα προχτεσινα εχουμε χασει 1) την Κυριακή ολοκληρη και τη μισή δευτερα , 2) υετο απο δευτερα και μετα ( στον τζιφο) , 3) στσθεροτητα και μερικη συγκλιση που ειχαν τα  μοντελα. Το ικον εχει ξεφυγει τελειως. Ο τζιφος απομακρυνεται . 

Δεν ξερω τι θα γινει . Κανείς δεν ξερει. ν το προσεγγίσουμε με βαση την ιστορια, τοτε δεν ελπιζω σε πολλα εως και τιποτα. Αποψη μου.

Σωστος στο κυριο μέρος αλλά στον υετο θα διαφωνήσω είναι πολυ νωρίς για υετο και η τρίτη δείχνει να είναι δυνατή μέρα κλειδαριές από παρασκευη στα 18ρια απλά ας μη χαλασουν

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά είδα τα μηνύματά σας αλλά δεν θα ήθελα να ονοματίσω άτομα. Το τελειώνω εδώ όπως είπε και ο Σάκης για να μην γίνει γήπεδο. Πάμε για εξαρι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Αποτέλεσμα εικόνας για εικόνες κράτα μικρό καλάθι

Ποσο αναμενομενη απαντηση χαχαχα. Εγω τι λεει το μοντελο αναφερω, και τα 20 με τετοιες θερμοκρασιες υπερτελεια ειναι. 😂

Επεξεργάστηκε από MenNaousa11
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Παιδιά είδα τα μηνύματά σας αλλά δεν θα ήθελα να ονοματίσω άτομα. Το τελειώνω εδώ όπως είπε και ο Σάκης για να μην γίνει γήπεδο. Πάμε για εξαρι..

Ρίξε το σύνθημα με τον σκύλο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η κινηση του χαμηλου και οι  Τ απο τις 48-72 στο 00 τζιφου ειναι ιδιες με το 2001 απλα τοτε εμεινε στασιμο το χαμηλο.Για να δουμε...

Επεξεργάστηκε από bauhaus75
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Mεχρι τις 10:00 το πρωι της κυριακης ο τζιφος προβλεπει οτι στο λεκανοπεδιο των ιωαννινων θα φτασουμε τα επιπεδα χιονιου του λεανδρου  με πετσα χιονιου 2 εκατοστων.

Αυριο μπορει να μην δινει ουτε την πετσα στα Γιαννενα.Δεν πειραζει.Τουλαχιστον εχω κασκολ και γυαλια ηλιου οταν την κυριακη ερθει το πολυ κρυο με τον ηλιο.

Δυστυχως εξω απο το παιχνιδι φαινετα η ηπειρος.Το icon ακομα χειροτερο απο τον τζιφο με καθαρο καιρο στην ηπειρο χωρις φαινομενα τα ξημερωματα της κυριακης.χαχαχα.

  Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

  Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Ελπίδα ΜΟν ο το ευρωπαικο

Επεξεργάστηκε από thesprotos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MenNaousa11 είπε:

Ποσο αναμενομενη απαντηση χαχαχα. Εγω τι λεω το μοντελο αναφερω, και τα 20 με τετοιες θερμοκρασιες υπερτελεια ειναι. 😂

Ας ρίξει τα 10 χιλιοστά ικανοποιημένοι θα είμαστε μην είμαστε και αχάριστοι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Αποτέλεσμα εικόνας για εικόνες κράτα μικρό καλάθι

Με μικρα καλαθια πηγαμε αλλα νομιζω τα γεμισαμε ηδη, οποτε παω να φερω τελαρα για τα εξτρα κερασια!!!😂

 

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

Με μικρα καλαθια πηγαμε αλλα νομιζω τα γεμισαμε ηδη, οποτε παω να φερω τελαρα για τα εξτρα κερασια!!!😂

 

Άπειρες φορές την πατήσαμε ....εγώ προσωπικά αν δεν το δω να πεφτει δεν πιστεύω τίποτα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ICELARISSA είπε:

Πες μου οτι αγχωνεσαι ακομα?

σ'ωραιοσσσσ χαχαχα

1 ώρα πριν, swter είπε:

Καλά ρε πως καταφέρατε να,σκοτωθείτε κάποιοι όταν έρχεται αυτό το οτιδήποτε υπέροχο έρχεται, πραγματικά αναρωτιέμαι.  Έχει @@θει ο Δίας κ η Αφροδίτη φέτος στον κόσμο όλο,  καρικα είχαμε 20αρια με το κιλό, κ τώρα  από Σάββατο θα χορτασουμε δροσιά κ μαγεία στις περισσότερες πόρτες για 5 μέρες τουλάχιστον,  αλλού πολύ αλλού λίγο, και καταφέρατε να σκοτωθειτε  ; ούτε καν θα ψάξω τι έγινε,  απλά νόμιζα,πως εδώ ήρθαμε οι λογικοί και τους παραλόγους τους αφήσαμε κάπου αλλού.  Όσοι καταλάβατε λάθος μήπως να επιστρέψετε στον παραλογισμό; 

Και τώρα στα σοβαρά 

Από Κυριακή βράδυ ελπίζω σε αναφορές από Καλλιτέχνουπολη Ραφήνας στα 180μ , αλλά αν καταφέρω να δω στρωμένο Π Φάληρο θα γράψω "σας αγαπώ " με δάκρυα στο  χιόνι 

που εισαι μωρε Doc?

56 λεπτά πριν, south coast είπε:

Αυπνος με 2 παιδια καραντινα σχολειο με τηλεκπαιδευση και γυναικα δουλεια.ΠΑΡΑΝΟΙΑ

η γυναικα να παρει ειδικου σκοπου τωρα που κλεισανε τα σχολεια. δε τη δικαιουται;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...