Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το 12αρι απεικονιζει καλυτερα τη δευτερη φαση και φαινεται και στον υετο του μοντελου. Ειμαστε οριακα αλλα με τεοτιο ψυχος στο Αιγαιο πιστευω θα ειμαστε οκ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λιγο ακομα δυτικα να παει και να ριτζαρει ο εμποδισμος λιγο πιο Β και θα βγει τουμπανο.Το ukmo δεν ειναι καλο στις 144

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, ICELARISSA είπε:

Επισης το παραλληλο ευρωπαικο εχει για κυριακη βραδυ αυτη την εικονα...

Screenshot_2021-02-11-08-43-20-754_com.sec.android.app.sbrowser.jpg

Εδώ πάει αυτό για τη θεσσαλονίκη

Modele GFS - Carte prévisions

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Εγω να σε ρωτησω κατι ο τζιφος ειναι ευαγγελιο?και θεωρεις οτι θα βγουν αυτα που δειχνει σου εχει δειξει φετος κατι τετοιο?να δουμε και ευρωπαικο ουκμο ειδες?...ασε που ο υετος που χανεις ειναι γελοιος καθως βγαζει τη συγκλιση πανω μας...θα εχει -2,5 στα 850 και θα χιονιζεσαι με 0 σε 1 6ωρο σε δινει 15 20 χιλιοστα...

Kαμία σχέση..σου έχω πει την σχέση μου με τον τζίφο..αυτό που δείχνει σχολιάζω..ξέρω ότι θα έχουμε διαφοροποιήσεις..απλά κρατάω μια πισινή χεχε..καταβάθος είμαι αισιόδοξος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλλά ενα τετοιο δυτικισμα, το θελουμε ακομα απο τον τζιφο. Πρεπει ομως να παει προς τα εκει στα επομενα. Παρολα αυτα εχει ταση να φτιαξει τη κλιση του αυλωνα, Κραταμε την αποδυναμωση του ατλαντικου χαμηλου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ukmo Δευτέρα μεσημέρι με Τρίτη μεσημέρι χιονιζεται το λεκανοπέδιο αξιοπρεπώς.. μέχρι εκεί όμως γιατί στην συνέχεια μας βγάζει εκτός 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Με αυτό τι εννοείς???? θα φέρνει νεφώσεις ο Θερμαϊκός???

Για εσάς δεν ξέρω αν είναι καλό,αλλά για θεσσαλονίκη είναι το ιδανικό για πιθανή υποτροπή το βράδυ της κυριακής. Εσείς έχετε πολύ υετό,δεν ξέρω γιατί ανησυχείς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελαφρώς δυτικα ο τζιφος χωρίς αξιόλογες βελτιώσεις μέχρι στιγμής.

Απο το Ukmo που το είχα σε υπόληψη από θέμα σταθερότητας, ψιλοτουμπιασε κι αυτο για τη δεύτερη φάση αλλά για τότε είναι νωρίς 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μερικοι βιαζεστε,και δεν βλεπετε οτι ο τζιφος εχει κανει βηματα προς ευρωπαικο,οχι οσο αναφορα το συνολο της δευτερη φαση(που για αυτην θα ξερουμε σιγουρα απο σαββατο και μετα)

Αλλα για την αποδυναμωση του ατλαντικου σε σχεση με το μεσημεριανο του τρεξιμο

Εγω αυτο κραταω προς το παρον σε  αυτο το ραν.

 

 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, isnow είπε:

Kαμία σχέση..σου έχω πει την σχέση μου με τον τζίφο..αυτό που δείχνει σχολιάζω..ξέρω ότι θα έχουμε διαφοροποιήσεις..απλά κρατάω μια πισινή χεχε..καταβάθος είμαι αισιόδοξος..

Τούμπανοι είστε εσείς οι εσωτερικοί Θεσσαλοί. Εδώ θα το γυρίσει πιο αργά απ' όλους όπως είναι και λογικό, εντάξει, παραθαλάσσια πόλη είναι. Ελπίζουμε στην παράταση που δείχνει μέχρι το πρωί της Δευτέρας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην κοιτάτε από Τρίτη και μετά, είναι πολυ μακρυά, σημαντικό είναι να μην έχουμε εκπτώσεις στην πρώτη φάση που σίγουρα δεν έχει καμία σχέση με ιστορικά κλπ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Ukmo Δευτέρα μεσημέρι με Τρίτη μεσημέρι χιονιζεται το λεκανοπέδιο αξιοπρεπώς.. μέχρι εκεί όμως γιατί στην συνέχεια μας βγάζει εκτός 

Αφηστε το μετα ρε παιδες

Παμε γερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τόσο βόρεια μόνο το gfs το έχει το χαμηλό, όλα τα άλλα μοντέλα το βγάζουν πιο νότια. Μην φοβάστε δεν χάνεται ο χιονιάς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Spartan said:

Μερικοι βιαζεστε,και δεν βλεπετε οτι ο τζιφος εχει κανει βηματα προς ευρωπαικο,οχι οσο αναφορα το συνολο της δευτερη φαση(που για αυτην θα ξερουμε σιγουρα απο σαββατο και μετα)

Αλλα για την αποδυναμωση του ατλαντικου σε σχεση με το μεσημεριανο του τρεξιμο

Εγω αυτο κραταω προς το παρον αυτο το ραν

 

 

Σωστοτατος,αλλο τοσο θελουμε και θα βγει μπομπα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, isnow είπε:

Χάνουμε έχεισ δίκιο..εγώ το παίρνω ως δεδομένο ότι θα συμβεί..τώρα πόσο θα χάσουμε ούτε αύριο δεν θα ξέρουμε..πλέον περνάμε στην πραγματικότητα

Και λίγο να χάσουμε μετά αρχίζει κόλαση..όπως σε κάθε κλασικό κβ..είναι αυτό που λέει το τραγούδι "τώρα είμαι τζιτζι baby"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimisg είπε:

Κακό Τρέξιμο, τι μου φαίνεται? ποιο Ανατολικα απο το  6αρι!!!!!!!

η και οχι????

δες 500αρια. αντε ολοι θελετε απλα να πειτε κακιες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, MeteoTirnavos είπε:

Τόσο βόρεια μόνο το gfs το έχει το χαμηλό, όλα τα άλλα μοντέλα το βγάζουν πιο νότια. Μην φοβάστε δεν χάνεται ο χιονιάς.

Τέτοια διάταξη μπόμπα δεν χάνεται!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...