Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για προσηνεμα δεν εχει κλειδωσει σχεδον τιποτα περαν του κρυου προφανως αλλα δεν τα λες και αρνητικα τα σεναρια.Αν δλδ ειναι αυτα τα χειροτερα που παιζουν και αρχισουν οι βελτιωσεις απο εδω και μπρος ειμαστε κομπλε.Σε καθε περιπτωση ειμαστε μεσα στο παιχνιδι για Δευτερα-Τριτη-Τεταρτη παει στο καλο θελω να πιστευω στην χειροτερη θα κατσει μια 6ωρη συγκλιση καποια νυχτα.Προσωπικα ειμαι ολιγαρκης μια αξιοπρεπης χιονοπτωση(μην βγαλουμε ξανα τα ματια μας πανω στην λαμπα για αερομεταφερομενα μυγακια) και με ενα στρωσιμο στις ευκολες ειμαι χαπι,η εμμονη στους ιστορικους χαλαει το μυαλο καταληγω τελικα.Απλα φαινοταν και μπορει ακομα να φανει οτι υπαρχουν προδιαγραφες για κατι με μεγαλυτερη διαρκεια.Θα δουμε κλασικη αττικη παιζει στις λεπτομερειες και με 1002 παραμετρους αν σου κατσει σου εκατσε ομως.Καλα χιονια σε ολους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άσχετο άλλα ξέρουμε πόσο είναι η απόλυτα ελάχιστη στο Βόλο;

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

Με έχετε πάρει στο ψιλό εδώ μέσα χαχα αλλά δε πειράζει σας αγαπώ

α ρε κοντοχωριανε αφου σου τα ειπα γιατι ξαναρωτας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snowlover είπε:

Για προσηνεμα δεν εχει κλειδωσει σχεδον τιποτα περαν του κρυου προφανως αλλα δεν τα λες και αρνητικα τα σεναρια.Αν δλδ ειναι αυτα τα χειροτερα που παιζουν και αρχισουν οι βελτιωσεις απο εδω και μπρος ειμαστε κομπλε.Σε καθε περιπτωση ειμαστε μεσα στο παιχνιδι για Δευτερα-Τριτη-Τεταρτη παει στο καλο θελω να πιστευω στην χειροτερη θα κατσει μια 6ωρη συγκλιση καποια νυχτα.Προσωπικα ειμαι ολιγαρκης μια αξιοπρεπης χιονοπτωση(μην βγαλουμε ξανα τα ματια μας πανω στην λαμπα για αερομεταφερομενα μυγακια) και με ενα στρωσιμο στις ευκολες ειμαι χαπι,η εμμονη στους ιστορικους χαλαει το μυαλο καταληγω τελικα.Απλα φαινοταν και μπορει ακομα να φανει οτι υπαρχουν προδιαγραφες για κατι με μεγαλυτερη διαρκεια.Θα δουμε κλασικη αττικη παιζει στις λεπτομερειες και με 1002 παραμετρους αν σου κατσει σου εκατσε ομως.Καλα χιονια σε ολους!

παντως το πρωι αρνιακος ειπε κυριακη δευτερα κυριως ορεινα ημιορεινααττικης κ απο τριτη παντου νμιζω μεχρι πεμπτη  κ ο αρνιακος ειναι γενικα συγκρατημενος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για λίγα χιλιόμετρα δυτικα χάνετε κακοκαιρία τύπου χρυσής δεκαετίας με λίγα λόγια, ακόμα και να χιονίσει καλά. Κρίμα είναι! Μακάρι να μας κάνει τη χάρη να χαρούμε όλοι! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Spartan είπε:

Μερικοι βιαζεστε,και δεν βλεπετε οτι ο τζιφος εχει κανει βηματα προς ευρωπαικο,οχι οσο αναφορα το συνολο της δευτερη φαση(που για αυτην θα ξερουμε σιγουρα απο σαββατο και μετα)

Αλλα για την αποδυναμωση του ατλαντικου σε σχεση με το μεσημεριανο του τρεξιμο

Εγω αυτο κραταω προς το παρον σε  αυτο το ραν.

 

 

Σπυρο μακαρι αλλα το τρεξιμο ηταν τραγικο Θερμοκρασιακα ...

Να λεμε τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη..

Δυστυχως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν παίδες...δεν υπάρχει περίπτωση με τέτοιες θερμοκρασίες να μην έχει καλό υετό κ ας δείχνει ο Τζιφος ότι θέλει....το Αιγαίο θα αναλάβει ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, snowlover είπε:

Για προσηνεμα δεν εχει κλειδωσει σχεδον τιποτα περαν του κρυου προφανως αλλα δεν τα λες και αρνητικα τα σεναρια.Αν δλδ ειναι αυτα τα χειροτερα που παιζουν και αρχισουν οι βελτιωσεις απο εδω και μπρος ειμαστε κομπλε.Σε καθε περιπτωση ειμαστε μεσα στο παιχνιδι για Δευτερα-Τριτη-Τεταρτη παει στο καλο θελω να πιστευω στην χειροτερη θα κατσει μια 6ωρη συγκλιση καποια νυχτα.Προσωπικα ειμαι ολιγαρκης μια αξιοπρεπης χιονοπτωση(μην βγαλουμε ξανα τα ματια μας πανω στην λαμπα για αερομεταφερομενα μυγακια) και με ενα στρωσιμο στις ευκολες ειμαι χαπι,η εμμονη στους ιστορικους χαλαει το μυαλο καταληγω τελικα.Απλα φαινοταν και μπορει ακομα να φανει οτι υπαρχουν προδιαγραφες για κατι με μεγαλυτερη διαρκεια.Θα δουμε κλασικη αττικη παιζει στις λεπτομερειες και με 1002 παραμετρους αν σου κατσει σου εκατσε ομως.Καλα χιονια σε ολους!

Μπορεί να μην έχουμε κλειδώσει τα πάντα αλλά έχουμε κλειδώσει ενα τέρας που καποια στιγμή μεσα στην αλλη εβδομάδα θα αφήσει το στιγμα του στην Αττικη αλλα και στην Ιστορια φυσικα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Άσχετο άλλα ξέρουμε πόσο είναι η απόλυτα ελάχιστη στο Βόλο;

μεταξύ των ετών 1958-1983 ήταν -8.2 σύμφωνα με στοιχεία του meteovolos, βέβαια ίσως και να έχει σπάσει το ρεκόρ από τότε. 

http://meteovolos.gr/kvolos.htm

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 minutes ago, gthomasandros said:

λογικα το κεντρικο και νοτιο λεκανοπεδιο θα εχουν και προσκαιρα ανοιγματα....

 

Το είπα εγώ στούπα από ήλιο Γλυφάδα. Να τον ακούτε τον νότιο 

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ εξακολουθώ και κοιτάζω την Κυριακή πάντως . Δεν έχει κλείσει το θέμα . Σίγουρα την κοιτάζω γιατί έχω στο νου μου να ζήσουμε κάτι ιστορικό οπότε δεν είναι και η πιο αντικειμενική άποψη. Από την άλλη θεωρώ ότι η εμπειρική πρόγνωση είναι καλύτερη από αυτή των μοντέλων σε λεπτομέρειες. Γενικά είμαι αισιόδοξος . Οι ώρες έφτασαν οπότε μέχρι το πρωί θα έχει δείξει .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά συνέλθετε δεν έχει καμία σχέση αυτό που έρχεται με όσα έχουμε δει τα τελευαία χρόνια χαρείτε το και ξεχάστε τη γκρίνια!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Blacktan είπε:

Ο ψηλορειτης βεβαια θα βαλει 2-3 μετρα ευκολα ... 😞

Κάτσε να μας βρέξει πρώτα γιατί μέχρι τώρα  δεν έχουμε  δει σταγόνα για το Φεβρουάριο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετα το παιο κλειδωνουμς ΠΛΑΝΟ Β και θα δουμε που θα κατσει η μπιλλια αναμεσα στο υποσεναριο 1 20-40 ιστορικος η στο υποσεναριο 2 ανω των 40 που ειναι πολυ ιστορικος...αναμονη για μωβ και το τελευταιο ΣΟΚ και ΔΕΟΣ γι αυτη την κακοκαιρια ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 minutes ago, geod said:

ζω για τη στιγμη που ο Gary θα εχει βαλει 30 ποντους - και τη δευτερα που θα φοραει γυαλια ηλιου κ μεις θα μετραμε τις νιφαδες μπας και... - θα ρωταει - παιδια ποτε θα χιονιστω εγω?? χαχαχαχ

φιλικα γκαρυ, σε αγαπαμε!

Γκάρυ εσύ μας δίνεις κουράγιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...