Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το βίντεο το ανέβασε ο κ. κολυδάς. Οι Χαλκιδεοι δείτε μετά τις 12 το βράδυ αύριο  που εχουμε -9 στο νομό τι υετο βγάζει και ανατριχιάστε 

 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Το βίντεο το ανέβασε ο κ. κολυδάς. Οι Χαλκιδεοι δείτε μετά τις 12 το βράδυ αύριο  που εχουμε -9 στο νομό τι υετο βγάζει και ανατριχιάστε 

 

Θα ανατριχιασω μολις το δω να γινεται πραγματικοτητα!....χαχαχα on/off δε θελωμονο , το μισω. Ιδωμεν λοιπον....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, EVIA 1987!! είπε:

Θα ανατριχιασω μολις το δω να γινεται πραγματικοτητα!....χαχαχα on/off δε θελωμονο , το μισω. Ιδωμεν λοιπον....

Αύριο τέτοια ώρα μάτια στον ουρανό και πάμε γερά. Υετικά είμαστε πολύ πολύ καλά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5.6 και όλο και πέφτουμε. Ο Βορειοδυτικος κανει θαύματα. Εφόσον αύριο δεν προβλέπεται ήλιος, υπάρχει πιθανότητα από το απόγευμα για γενικευμένο πεδινό χιόνι σε όλη την Εύβοια. Ήδη σε περιοχες όπως στον Αλμυρό χιονιζει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

5.6 και όλο και πέφτουμε. Ο Βορειοδυτικος κανει θαύματα. Εφόσον αύριο δεν προβλέπεται ήλιος, υπάρχει πιθανότητα από το απόγευμα για γενικευμένο πεδινό χιόνι σε όλη την Εύβοια. Ήδη σε περιοχες όπως στον Αλμυρό χιονιζει. 

Απο αυριο το πρωι (ξημερωματα ισως)  θα χιονιζει σε ολη τη βορεια Ευβοια  και μετα το μεσημερι παιρνουμε μπρος κι εμεις οι κεντρικοι! Ευχομαι να ρουφηξει πολυ θαλασσινο νερο απο το Αιγαιο και να το ξερναει συνεχεια πανω μας μεχρι Τεταρτη μεσημερι!......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, EVIA 1987!! είπε:

Απο αυριο το πρωι (ξημερωματα ισως)  θα χιονιζει σε ολη τη βορεια Ευβοια  και μετα το μεσημερι παιρνουμε μπρος κι εμεις οι κεντρικοι! Ευχομαι να ρουφηξει πολυ θαλασσινο νερο απο το Αιγαιο και να το ξερναει συνεχεια πανω μας μεχρι Τεταρτη μεσημερι!......

Αδερφέ πρώτη φορά είμαι σίγουρος ότι τουλάχιστον αύριο δεν θα έχουμε on off.  Δεν τάζω στρωσίδια τρελά αλλά θα δούμε πανέμορφες εικόνες σε όλο το νησί. Παμεγερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες σορυυ που το βάζω εδώ αλλά... ξαφνικά η θερμοκρασία από τους 3,5 πήγε στους.....6,1 μέσα σε δύο ώρες...δεν ξέρω τι να περιμένω κ πως να το εξηγήσω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, fufutos said:

Παίδες σορυυ που το βάζω εδώ αλλά... ξαφνικά η θερμοκρασία από τους 3,5 πήγε στους.....6,1 μέσα σε δύο ώρες...δεν ξέρω τι να περιμένω κ πως να το εξηγήσω.

Απλα ισως επειδη πλησιαζει το χαμηλο;;;🙄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Εγω εμπιστευομαι τον κινεζο δεν μπορει να βγαζει αυτο στις 60 ωρες και να επιμενει τοσο..

Κι εγώ είχα πάρει ένα κινέζικο αρμόνιο από τα Jumbo και ξαφνικά κόλλησε και επαιζε ΜΟΝΟ το ΣΟΛ και το ΛΑ ημίτονο πάντως...

Δεν επανήλθε ποτέ.....

 

 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dusterakos είπε:

Απλα ισως επειδη πλησιαζει το χαμηλο;;;🙄

Ε ναι. Σιγά σιγά έρχεται. Εδώ όμως καθαρός βορειοδυτικός που πραγματικά μας σώζει. 5.5 τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Κι εγώ είχα πάρει ένα κινέζικο αρμόνιο από τα Jumbo και ξαφνικά κόλλησε και επαιζε ΜΟΝΟ το ΣΟΛ και το ΛΑ ημίτονο πάντως...

 

 

Η παγκόσμια ανερχόμενη δύναμη ένα μοντελάκι δεν μπορεί να φτιάξει??? Το έφτιαξε.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Dusterakos said:

Απλα ισως επειδη πλησιαζει το χαμηλο;;;🙄

Δεν ξέρω φίλε...ελπίζω.κραταω μικρό καλαθι με ολη τη φάση,ξέρω ότι είναι λίγο νωρίς αλλά ελπίζω να το γυρίσει σε χιόνι εδώ από αύριο μεσάνυχτα τουλάχιστον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και εδω μια απο τα ιδια

Σταθερα στο 5.9

Κανει θαυματα ο βδ και 7.7mm

Και εννοειται συνεχιζει να βρεχει

Χαλκιδα ριχνει τιποτα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, menidi είπε:

Κι εγώ είχα πάρει ένα κινέζικο αρμόνιο από τα Jumbo και ξαφνικά κόλλησε και επαιζε ΜΟΝΟ το ΣΟΛ και το ΛΑ ημίτονο πάντως...

Δεν επανήλθε ποτέ.....

 

 

Έκλαψα να ξέρεις...😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλους, καλώς σας ξαναβρίσκω τους περισσότερους από την παλιά παρέα.

Τα μοντέλα είχαν τόσο ψηλές θερμοκρασίες για Αθήνα αυτές τις ώρες?

Στο Χολαργό ας πούμε είμαστε ακόμα στους 10 βαθμούς.

Αν κάποιο μοντέλο είχε προβλέψει σωστά τις θερμοκρασίες αυτή την ώρα δεν θα πρέπει να είναι και αυτό που θα πρέπει να εμπιστευτούμε περισσότερο για το τι θα γίνει τις επόμενες δύο τρεις μέρες, καθώς θα έχει ξεκινήσει να διαβάζει την κακοκαιρία καλύτερα από τους υπόλοιπους?

 

Καλά Χιόνια σε όλους αλλά ειδικά στους συντοπίτες Αθηναίους (13 χρόνια είναι πολλά)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν κρύβω ότι ακόμα και τώρα φοβάμαι μήπως μας κόψει υετό το 18αρι για Τρίτη Τετάρτη. Αλλά ελπίζω ότι μείνει το ίδιο με το 12αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Δεν κρύβω ότι ακόμα και τώρα φοβάμαι μήπως μας κόψει υετό το 18αρι για Τρίτη Τετάρτη. Αλλά ελπίζω ότι μείνει το ίδιο με το 12αρι

Θα το δουμε σε λιγακι! 

Παντως αν ειναι να κοψει Τριτη Τεταρτη, μπορει να μας θαψει αυριο μεθαυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Lostdoc είπε:

Καλησπέρα σε όλους, καλώς σας ξαναβρίσκω τους περισσότερους από την παλιά παρέα.

Τα μοντέλα είχαν τόσο ψηλές θερμοκρασίες για Αθήνα αυτές τις ώρες?

Στο Χολαργό ας πούμε είμαστε ακόμα στους 10 βαθμούς.

Αν κάποιο μοντέλο είχε προβλέψει σωστά τις θερμοκρασίες αυτή την ώρα δεν θα πρέπει να είναι και αυτό που θα πρέπει να εμπιστευτούμε περισσότερο για το τι θα γίνει τις επόμενες δύο τρεις μέρες, καθώς θα έχει ξεκινήσει να διαβάζει την κακοκαιρία καλύτερα από τους υπόλοιπους?

 

Καλά Χιόνια σε όλους αλλά ειδικά στους συντοπίτες Αθηναίους (13 χρόνια είναι πολλά)

Καλησπέρα κοντογείτονα. Λογικά έχεις χαμηλότερη δλδ 9 και κάτω, Επίσης γενικά βασή Τ στα 850 έχουμε χαμηλότερες κατά 1 με 3 βαθμούς.
Όχι κανένα μοντέλο νομίζω δεν έδεινε για σήμερα βραδάκι π.χ. -2 με -3 στα 850 ωστε να δικαιολογείτε η Τ όπως τώρα που έχω 7,7!!!   Πολλοί άλλοι παράγοντες παίζουν προφανώς το ρόλο τους.
Εντόπισε καλό θερμόμετρο η τον σωστότερο κοντινό σου σταθμό για καλές αναφορές

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Jimmys-snow είπε:

Και εδω μια απο τα ιδια

Σταθερα στο 5.9

Κανει θαυματα ο βδ και 7.7mm

Και εννοειται συνεχιζει να βρεχει

Χαλκιδα ριχνει τιποτα;

Εδω τσιμπησε, 6,2

Αραιή ψιχάλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Lostdoc είπε:

Καλησπέρα σε όλους, καλώς σας ξαναβρίσκω τους περισσότερους από την παλιά παρέα.

Τα μοντέλα είχαν τόσο ψηλές θερμοκρασίες για Αθήνα αυτές τις ώρες?

Στο Χολαργό ας πούμε είμαστε ακόμα στους 10 βαθμούς.

Αν κάποιο μοντέλο είχε προβλέψει σωστά τις θερμοκρασίες αυτή την ώρα δεν θα πρέπει να είναι και αυτό που θα πρέπει να εμπιστευτούμε περισσότερο για το τι θα γίνει τις επόμενες δύο τρεις μέρες, καθώς θα έχει ξεκινήσει να διαβάζει την κακοκαιρία καλύτερα από τους υπόλοιπους?

 

Καλά Χιόνια σε όλους αλλά ειδικά στους συντοπίτες Αθηναίους (13 χρόνια είναι πολλά)

Ο τζιφος σας είχε στους 8 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, menidi είπε:

Δεν κρύβω ότι ακόμα και τώρα φοβάμαι μήπως μας κόψει υετό το 18αρι για Τρίτη Τετάρτη. Αλλά ελπίζω ότι μείνει το ίδιο με το 12αρι

Θανάση βλέποντας την δυτίκιση του αικον πιστεύω θα βγει καλύτερος. Αλλά πλέον για υετο δες bolam skiron

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν δείξει περαιτέρω ανατολικά κ δυναμωμα Ατλαντικού θα είμαστε ΠΑΡΑ πολύ οριακά.

Και πείτε με καρμοιρη.😥

Επεξεργάστηκε από fufutos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...