Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει δεν αντέχω άλλο τι βγάζει πια αυτί το μοντέλο ;;;;; δεν έχω ξαναδεί τέτοια πραγματα ποτε δυο χρόνια τώρα ουτε μια φορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Steliosnow said:

Εντάξει δεν αντέχω άλλο τι βγάζει πια αυτί το μοντέλο ;;;;; δεν έχω ξαναδεί τέτοια πραγματα ποτε δυο χρόνια τώρα ουτε μια φορα

Δεν εχω ξαναδει ουτε σε cfs χαρτες ονειρωξης τετοια σεναρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Ακριβώς. Απλά αλλάζουν οι χρόνοι. Απλά το δυτικό όριο να είναι αυτό. Γτ μετά κινδυνεύουμε αρκετά όλοι 

δεν εχει λογικα πιο δυτικα ασχετα εαν το φοβαμε λογω δυναμης αυλωνα αλλα απο δυτικη ιταλια και προς ισπανια θα υπαρχει μπετον αρμε που λογικα ειναι δυσκολο να σπασει..μαλλον θα ειναι η πιο χαλαρη κακοκαιρια εβερ και ισως να μην χρειαστει ουτε καν να τραβηξουμε δυτικα ανατολικα βορεια η νοτια...ειναι τεραστιο και παιρνουν ολοι οχι μονο στην ελλαδα αλλα και σε ολες τις τριγυρω χωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιο μεγαλος χιονιας απο ολους της δεκαετιας του 00' για αττικη και φυσικα για πολλες περιοχες της χωρας.Τελοσπαντων,ο κινδυνος να χαθει προς τα δυτικα ειδικα για τη νοτια χωρα ειναι πολυ μεγαλος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

δεν εχει λογικα πιο δυτικα ασχετα εαν το φοβαμε λογω δυναμης αυλωνα αλλα απο δυτικη ιταλια και προς ισπανια θα υπαρχει μπετον αρμε που λογικα ειναι δυσκολο να σπασει..μαλλον θα ειναι η πιο χαλαρη κακοκαιρια εβερ και ισως να μην χρειαστει ουτε καν να τραβηξουμε δυτικα ανατολικα βορεια η νοτια...ειναι τεραστιο και παιρνουν ολοι οχι μονο στην ελλαδα αλλα και σε ολες τις τριγυρω χωρες

Συγγνώμη ρε Βαγγέλη για χθες. Φτάνω στα όρια μου όμως. Την τρέλα μου μέσα. Θα κάνω ignore

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδή εγώ δεν μπορώ να βρω κάπου σχετικό διάγραμμα με ανανεωμένα στοιχεία μένω στο παρακάτω σχετικα με την επιδραση της ΑΣΘ που είχα ανεβάσει πριν αρκετές ημέρες .Η λογική μέχρι τώρα έχει βγει .

Έτσι περιμένω ακόμη περισσότερο ψύχος, ακομη πιο Δυτικά σενάρια μέχρι αύριο βράδυ. Το Ευρωπαϊκό σε αυτη την φαση που είμαστε έχει πλεονέκτημα καθώς προβλέπει καλύτερα το τι γίνεται στα ψηλά . Από Δευτέρα που θα κάτσει η μπίλια θα δούμε κάθε μοντέλο που θα το τραβάει .Δευτέρα πρωί θα περίμενα πάντως να έχουμε σενάρια Δυτικής Ευρώπης. 

1192082782_imageb0f5rkONGA.thumb.png.5b3ba7db46c01bf68ebac802f83964ee.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Συγγνώμη ρε Βαγγέλη για χθες. Φτάνω στα όρια μου όμως. Την τρέλα μου μέσα. Θα κάνω ignore

Μην ξαναμπεις σε διαδικασια αντιπαραθεσης και κυριως μην ξαναμιλησεις για "ομαδες" Νικολα.Το κλιμα ειναι οσο καλυτερο μπορει να γινει.Στην τελικη δεν θελουμε ολοι το ιδιο και πρεπει να ειναι σεβαστο αυτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πιο μεγαλος χιονιας απο ολους της δεκαετιας του 00' για αττικη και φυσικα για πολλες περιοχες της χωρας.Τελοσπαντων,ο κινδυνος να χαθει προς τα δυτικα ειδικα για τη νοτια χωρα ειναι πολυ μεγαλος

Ρίξε μωρε άρρωστε Δροσοπηγιώτηηηη......το πουλάκι το θυμασαι? Σοκολατούλα ωραία η καλυτερη.....κερνάς.....μέχρι να έρθει η πολικη σοκολατα ετσι?

Παιδιά απλά δεν υπάρχει....πάμε να ζήσουμε ένα μοναδικό υπερθέαμα........και θαμαστε πολλοι που θ απολαύσουμε το καιρικό συμπόσιο που έρχεται!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@GEORGE SNOWMAN Η συνομιλία μας χθες έπιασε τόπο !!! Παιδιά ερχετε!!! Για αυτές τις στιγμές ζούμε !!! Ας το απολαύσουμε κ ας το ζήσουμε !! Αυτή η τρέλα αυτή η αναμονή είναι όλα τα λεφτά !!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χιονι με -10???!!!!!..μα με -10????   

am
13
02:00 9 °C Est-Sud-Est : 121 ° 5 15 -- 72 % 1020 hPa Couvert
08:00 7 °C Est : 81 ° 15 20 1.8 mm 85 % 1020 hPa Pluie faible
14:00 5 °C Est-Nord-Est : 68 ° 10 20 4.2 mm 90 % 1019 hPa Pluie modérée
20:00 3 °C Nord-Est : 36 ° 15 25 3 mm 94 % 1018 hPa Pluie modérée
Dim
14
02:00 -3 °C Nord-Nord-Ouest : 345 ° 25 35 6.9 mm 95 % 1019 hPa Chute de neige forte
08:00 -6 °C Nord-Nord-Ouest : 337 ° 25 35 3.4 mm 93 % 1021 hPa Chute de neige modérée
14:00 -4 °C Nord-Nord-Ouest : 340 ° 20 30 0.6 mm 89 % 1022 hPa Chute de neige faible
20:00 -6 °C Nord : 350 ° 20 25 2.9 mm 95 % 1023 hPa Chute de neige modérée
Lun
15
02:00 -8 °C Nord-Nord-Ouest : 346 ° 20 30 1.9 mm 95 % 1023 hPa Chute de neige faible
08:00 -10 °C Nord-Nord-Ouest : 343 ° 25 35 1.5 mm 94 % 1023 hPa Chute de neige faible
14:00 -8 °C Nord-Nord-Ouest : 341 ° 30 40 0.6 mm 83 % 1024 hPa Chute de neige faible
20:00 -9 °C Nord-Nord-Ouest : 346 ° 20 40 -- 81 % 1026 hPa Couvert
Mar
16
02:00 -13 °C Nord : 350 ° 15 30 -- 81 % 1029 hPa Peu nuageux
08:00 -14 °C Nord : 351 ° 15 20 -- 82 % 1029 hPa Mitigé
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φευγοντας, λεω οτι δεν ειμαι αισιοδοξος για εδω.Θα φανει πιστευω και στα ενσεμπλς νοτιας γαλλιας κλπ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δηλαδη τι σκοπο εχει το  προστυχο το μοντελο...............να μας αποτελειωσει μεχρι το αλλο σαββατο???  !!!!!.......αυτη τη φορα η αναμονη,   δεν παλευεται  !!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Φευγοντας, λεω οτι δεν ειμαι αισιοδοξος για εδω.Θα φανει πιστευω και στα ενσεμπλς νοτιας γαλλιας κλπ.

Αχταρμάς Γιώργο....απέχουν αρκετά να σηκώσουν τα κίτρινα γεωδυναμικα ..αχταρμάς στα να πανε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αχταρμάς Γιώργο....απέχουν αρκετά να σηκώσουν τα κίτρινα γεωδυναμικα ..αχταρμάς στα να πανε

Ας ελπισουμε οτι δεν θα μας το χαλασει αυτη τη φορα.Ειναι τετοιο το ψυχος στην τελικη που θα μπορουσε να δωσει ενα 20ποντο σε ολη την ηπειρωτικη χωρα το λιγοτερο και στις περιοχες που θα επηρεαστουν περισσοτερο να δωσει για πλακα πανω απο μισο μετρο.Τα λεμε το απογευμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

φαντατσικος μεσο ορος εν οψη και δεν ειναι μακρια παιδια...120-144 κλεινουν οι αρχικες συνθηκες gens-31-1-168.png

Βαγγελη αυτος ειναι μεσος ορος οχι αυτος που ψάχναμε να τον βρούμε καλο στο Λέανδρος και εδειχνε τουρκια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λοιπον δεν εχει δυτικο κινδυνο τελος!!!..πως να εχει?ολη η ισπανια ειναι μεσα στον υποτροπικο και αυτος δεν μπορει να τρυπηθει οπως ενας σαπιος αζορικος πχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, notios_polos said:

λοιπον δεν εχει δυτικο κινδυνο τελος!!!..πως να εχει?ολη η ισπανια ειναι μεσα στον υποτροπικο και αυτος δεν μπορει να τρυπηθει οπως ενας σαπιος αζορικος πχ

Διαφωνώ , πολυ νωρίς ακομα, πιο πολυ φοβάμαι δυτική Ευρώπη παρα την Τουρκία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...