Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 minutes ago, Galanto said:

Δυστυχώς ετσι ειναι Κώστα συμφωνω απολυτα....και οι βορειοι δημιουργήσαμε ολοι πολλες ηδη ...Η φαπα ερχεται

εγώ λέω ότι έχουμε ιστορική ευκαιρία ΑΛΛΑ δε 4 μέρες από σήμερα θα ξέρουμε την.τυχη μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-Έλα έλα εδώ το καλό. Κρύο κρύο παγωμένο λέμε πω πω πω.

- Μάστορα βάλε ένα διπλό. 

- δε με λες 87 θες μέσα 

-ναι ναι βάλε απολα 

- να βάλω και αριαδνη και μπόλικο από 2001 κάτσε και και μια κουταλιά 2004 και και πω πω τι φτιάχνει ο μάστορας όνειρο ζω μη με ξυπνάτε..... 😁😁😍😁😍

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο την Πεμπτη σας ειπα...Καντε sex...Γιατι απο δευτερα,ερχονται ξενυχτια και αυπνιες...Βρηκα τι δωρο θα παρω στη γυναικα μου στις 14 του μηνα...Ενα φτυαρι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Απο την Πεμπτη σας ειπα...Καντε sex...Γιατι απο δευτερα,ερχονται ξενυχτια και αυπνιες...Βρηκα τι δωρο θα παρω στη γυναικα μου στις 14 του μηνα...Ενα φτυαρι....

ναι για να στο φερει στο κεφαλι...χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

τον βλεπω απο χτες..ασε...σκυλιασε

Πάντως βαγγελη επειδη προκειται για αντικυκλωνα και ατλαντικο χαμηλο και θέσεις αυτών εγω χαιρομαι που εχουμε μαζί ευρωπαιο...Και στη προηγουμενη καοκαιρια το πρόβλημα του ήταν το χαμηλο που ούτως ή άλλως εχεξ προβλημα σε αυτό αλλα στα αλλα ειναι πιο σταθερό απο όλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Πάντως βαγγελη επειδη προκειται για αντικυκλωνα και ατλαντικο χαμηλο και θέσεις αυτών εγω χαιρομαι που εχουμε μαζί ευρωπαιο...Και στη προηγουμενη καοκαιρια το πρόβλημα του ήταν το χαμηλο που ούτως ή άλλως εχεξ προβλημα σε αυτό αλλα στα αλλα ειναι πιο σταθερό απο όλα 

και το τζεμ μαζι μας...πολυ καλο φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, BrainA είπε:

εγώ λέω ότι έχουμε ιστορική ευκαιρία ΑΛΛΑ δε 4 μέρες από σήμερα θα ξέρουμε την.τυχη μας 

Το βιντεο το ειδες η να στο ξαναστειλω?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

Απο την επόμενη Κυριακή μπαίνουμε στην πρίζα η βόρεια Ελλάδα έχει κλειδώσει σχετικά με το ψύχος....για την Αττική σίγουρος μόνο ο υετός και τα υπέρ βόρεια του νομού... χρειάζεται υπομονή ακόμα!!!😉😉😉

Νομίζω δεν έχει κλειδώσει τίποτα και για κανέναν δυστυχώς ακόμα αλλά υπάρχουν βάσιμες υποψιες για κάτι τεράστιο η και το τίποτα θα δείξει... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, ICELARISSA said:

Το βιντεο το ειδες η να στο ξαναστειλω?

ναι ρε φιλε και ευχαριστώ! άρχοντας ο Bill!!! και πάλι σε ευχαριστω (απλά δεν έχω fb oπότε δεν μπορώ να κάνω follow)!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

τον βλεπω απο χτες..ασε...σκυλιασε

Ρε συ οι ναυτικοί κρίνουν από τα αστέρια. Αφού δεν θα έχει αστέρια εκείνη την περίοδο, δεν την πιάνουν καλά ...😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

ναι ρε φιλε και ευχαριστώ! άρχοντας ο Bill!!! και πάλι σε ευχαριστω (απλά δεν έχω fb oπότε δεν μπορώ να κάνω follow)!

Ανεβηκε και στο σαιτ πελον οποτε..κομπλε χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι μας κρύβουν;;;🤣🤣🤣

Ο πρωθυπουργός και το επιτελείο του χακαραν τα μοντέλα για να κλείσουν όλη τη Ελλάδα μέσα στα σπίτια τους. Σατανικό σχέδιο😈😈😈😈

Αδιανόητα τρεξίματα μάγκες.🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τωρα που ειμαι λιγο νηφαλιος ας γραψω και γω την αποψη μου...

Αρχικα για μενα το μονο εντυπωσιακο ειναι οι χαρτες..Εστω και ψηφιακα δεν βλεπουμε συχνα να δινουν τετοιες ιστορικες καταστασεις..Ασυλληπτο ψυχος,χαμηλα,κυκλογενεσεις και εν τελει,χιονοστρωσεις σε πολλες περιοχες της χωρας..

Απο κει και περα...ερχεται η προσγειωση..Αφενος γιατι μας χωριζει σχεδον μια εβδομαδα και αφετερου γιατι εχουμε πιασει ταβανι...Αρα η λογικη λεει οτι τα τρεξιματα ειναι πιο ευκολο πλεον να χειροτερευουν σταδιακα..

Για μενα η ολη φαση θα δυτικισει αρκετα...Καθαρος κεντροβορειος χιονιας...Για τα προσηνεμα ο υετος θα ειναι αρκετος αλλα οχι χιονια για πεδινες περιοχες..Ευκολα λογω δυτικισης τα -12 και -14,γινονται στην ανατολικη χωρα -2 και -4...

Εχουμε να δουμε πολλα ακομα..Σοβαρη αναλυση και εκτιμηση μονο απο Τεταρτη και μετα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν βγήκε σαν τον Ευρωπαίο ο τζίφος για την Ήπειρο αλλα οκαυ. 

Μέρα με την μέρα θα βγάλουμε μια άκρη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 minutes ago, Steliosnow said:

Νομίζω δεν έχει κλειδώσει τίποτα και για κανέναν δυστυχώς ακόμα αλλά υπάρχουν βάσιμες υποψιες για κάτι τεράστιο η και το τίποτα θα δείξει... 

Η βόρεια χώρα δεν το χάνει!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, sakis13 said:

Sakis13,oldboy332, george snowman,teo 73,κασπερακος..Καπου στην κηφισιας,πρωι 15-02 και εν μεσω lockdown..

Game-of-Thrones-Episode-7-06-Beyond-the-Wall-game-of-thrones-40643736-4256-2832.jpg

Μόνο στην Λήμνο για σίγουρα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι νότιοι λέμε ότι η Βόρεια χώρα δεν το χάνει... Η βόρειοι λένε η νότια χώρα δε το χάνει... 

Με τα πολλά κάνεις δεν το χάνει 😎😎😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κουίζ απο τι προκύπτουν οι τοσο πολλες ελπίδες των κεντοβορειων;;;;

Απάντηση....Όταν βλέπετε το διαγραμμα με τον λιγοτερο υετο παντα...Δηλαδή αυτό της Θεσσαλονίκης να έχει αρκετό υετο με το μέσο όρο στο μειον 9 όλοι το χουμε

Εδώ Το διαγραμμα στη  θεσσαλονικη δε συνδυάζεται ο υετος ουτε με μειον 5 αρα κατι μεγαλο ερχεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...