Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για να πώ την αμαρτία μου παιδιά εγώ  ωσπου  να περάσουν οι ημέρες ανοίγω κάμερες ολλανδίας....!...τον πατριώτη από τα γρεβενά τον προσκαλώ για χιονοπόλεμο στην καλλλονη την 25 μαρτίου(το πάσχα  θα το σηκώσει αν ρίξει αυτο που έρχεται)!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bardaris είπε:

για να πώ την αμαρτία μου παιδιά εγώ  ωσπου  να περάσουν οι ημέρες ανοίγω κάμερες ολλανδίας....!...τον πατριώτη από τα γρεβενά τον προσκαλώ για χιονοπόλεμο στην καλλλονη την 25 μαρτίου(το πάσχα  θα το σηκώσει αν ρίξει αυτο που έρχεται)!!

 Είμαι μέσα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dusterakos είπε:

Μονο εγω περιμενω να βγαλει και ενα -42 στα 500;;; 🤣

Ολοι μέσα είμαστε αλλά η καρδούλα μας ξέρει τι τραβάμε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Michael said:

Ολοι μέσα είμαστε αλλά η καρδούλα μας ξέρει τι τραβάμε!!!

Εγω δεν θελω να βγαλει απο τωρα -42 να το βγαλει στις 120 ωρες... 

Και φυσικα δεν θελω παλι εκπτωσεις στις Τ καθως πλησιαζουμε, βαρεθηκα.. 😥

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

 Είμαι μέσα 

και το καλοκαίρι μανιτάρια που θα μας τρελλάνει στις καταιγιδες!...υπ οψη γρεβενα καρδιτσα καλαμπακα ισως να ειναι πρωταγωνιστες για μερες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιο ανατολικά μου φαίνεται το όλο στησιμο ..όπως ξεκινάει η δουλειά δηλαδή..αργεί να κολλήσει με τον αυλώνα το χαμηλό δυτικά της γαλλίας για αυτό..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέτοια συμφωνία τα μοντέλα τόσες μέρες πριν και με παρόμοια διάταξη της ψυχρής μάζας δεν θυμάμαι να έχω δει τα τελευταία 12 χρόνια. Δείτε λίγο ευρωπαϊκό και τζίφο δείτε τζεμ, λαιβσε λίγο και ουκμο. Το λέω από σήμερα κάτι έρχεται και όχι φίλοι μου δεν θα είναι φωτοβολίδα κλανιά θα είναι ένα απο τα σπάνια φαινόμενα όπως παλιά. Τετάρτη τα κρίσιμα ραν. Αύριο βράδυ ραντεβού για meeting  εδώ για 12αρια και 18αρι τζιφου για την τάση φυσικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, DIMITRIS said:

για να θυμηθουμε τι εδινε το διαγραμμα του τζιφου 7-8 ημερες πριν το χιονια του 2008.

image.png.32b09ef6f2f247f381ca99bc49d19706.png

Μπράβο ρε φίλε αυτό έψαχνα. Να το δείτε λίγο. Μιλάμε για σοβαρά πράγματα αυτή την φορά. Έχουμε σοβαρή συσσώρευση ψύχους και δεν είναι στρινγκ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζίρος ας ελπίσουμε μη το φτάσει στη δυτική μεριά της Ιταλίας είναι πολύ πιο δυτικά προς το παρών το ουκμο δυτικά θα βγει αλλά καλό μαλλον

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν το πάει κ αυτός δυτικά σαν τον Παιο,θα μιλάμε για ιστορικό ηπειρωτικης χώρας..δεν παναπει όμως ότι δεν μπορεί να καταλήξει στο τέλος κ προσυνεμη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδια ελεος δεν υπαρχει δυτικα που να χαλαει καποιον απο ιταλια ως ελλαδα ειναι η φαση ισπανια πως να παει?πειτε μου λιγο...

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...