Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καρφί Ελλάδα έρχεται. Δεν λέω κεντροβορεια προσήνεμα. Με νοιάζει να έρθει εδώ. Αυτό το πράγμα βγαζει ιστορικό χιόνι παντού 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αναμονη για ενς ευρωπαιικου βασικα...και τζεμ ..οι ονειροπολοι ας πιστεψουν το τζιφουλα χαχα

Πολύ κοντά με το πρωινό του τζεμ είναι μέχρι τώρα το 12αρι του τζίφου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παλι τελικα δυτικα θα βγει ο υζιφος αλλα με καθυστέρηση 12 ωρών περίπου το κατεβαζει απο πικ πανω....άρα αντιλαμβάνομαι ότι το μεγαλύτερο ρόλο τον παιζουν τα κίτρινα γεωδυναμικα ποσο δυτικα θα σηκωθούν οσο πιο δυτικα θα βγει χώρο ο αυλωνας οτι σχημα κι αν εχει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στις 150 που ξυπνάει ο αζορικος και αρχιζει να σηκώνει τοίχος  πρεπει να ξυπνήσει και η κουνελά να αρχίσει να σπρωχνει για να κατέβει το τέρας, δεν είναι κακός ο τζίφος, μπορεί να δουμε και κάτι πιο ακραίο σε αυτό το τρεξιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σε καυε ραν αλλαζει κ η μορφη του αντικυκλωνα.εχει πολυ δρομο ακομη. δευτερα πρωι θα ξερουμε πανω κατω την μορφη του. το κρυο ειναι πολυ κ καραδωκει!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειναι τοσο μεγαλο που σε καθε σαν βγαζει αλλο χιονια και ο ένας είναι καλύτερος από τον αλλο απιστευτο πρωτη φορα το βλεπω αυτο...όντως ει αι παρομοιο με το πρωινό τζεμ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάει για αποθήκευση και αυτό μάλλον...χαχαχα..πέρα από την πλάκα πρέπει να ρθει ένα ραν να μας προσγειώσει λίγο ..μην ερθει τελευταία στιγμή στραβό..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η υφρση απο δυτικα τραβαει τον αυλωνα κανει χαμηλο στα δυτικα σε πολυ καλο σημειο.κ στριβει ο αυλωνας... ενω φαινοταν καρφι προσηνεμα εστριψε αποτομα κ τραβαει δυτικα... νομιζω θα βγει καλο γαι ολους το ραν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, isnow είπε:

Αδερφέ δεν σου κάνω πλάκα...είδα πριν μισή ώρα....ανατριχίλα..χαχαχαχα..αν φάμε φόλα όμως..μην τον πετύχω τον παπατζή!

εγω το εχω στανταρακι.  οταν δω κοκκινολαιμη ξερω οτι σε καμια βδομαδα εχω χιονι λιγο πολυ παντως θα εχει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...