Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, snowmix99d είπε:

Αρκετό φίλε μου, το ποσο χιονι ο θεος το ξερει.

Κερνάω τσίπουρο και πανσετα στα κάρβουνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Gary said:

Κερνάω τσίπουρο και πανσετα στα κάρβουνα

Με τον καιρο που θα εχουμε πολυ ευχαριστως, να'σε καλα φιλε μου. Χιονι θα δεις είναι το μόνο σίγουρο και στρώσιμο μπόλικο πιστεύω θα έχεις, ετσι δείχνουν τα μοντέλα ως τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, HuxFlux είπε:

Πρωτο επισημο λουκετο

image.thumb.jpeg.d713e0efc4d388d9c04e0501ca55b87d.jpeg


Και για να συμπληρωσω ο δασκαλος διαβλεπει αξιολογη χιονοστρωση στη Θεσσαλονικη αλλα και λογικα και στο Βολο !  Ωστοσο κατι ειδε στα τελευταια τρεξιματα και ειναι φειδωλος να κανει προβλεψη ! Προσευχη και νηστεια παιδια ! Ειμαστε αιωνες μακρια ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, HuxFlux said:

Και ειναι και χωρις αλλά, ίσως, μπορεί, απο το ταδε υψομετρο και πανω. Οσοι παρακολουθουν Ζιακοπουλο, καταλαβαινουν τι σημαινει αυτο ναι σκετο νετο, 4-5 μερες πριν.

Ο μέγας δάσκαλος ξέρει. Πάντως η δικιά μου εμπειρία λεει αρμαγεδόν και το λεω ανοιχτα ΑΡΜΑΓΕΔΟΝ! ΕΠΙΚ ΛΕΜΕ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ  ΤΡΕΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΟΥ ΕΒΡΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗ ΚΡΗΤΗ !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, HuxFlux είπε:

Πρωτο επισημο λουκετο

image.thumb.jpeg.d713e0efc4d388d9c04e0501ca55b87d.jpeg

Tο "ναι"του δασκαλου παει στο καθολου βασει ερωτησης...

Θα χιονισει καθολου?

Ναι"καθολου"

🤣Περα απο την πλακιτσα.Απο θεμα γραμματικης και συνταξης,αυτο ειναι το σωστο...Η απαντηση δινεται με βαση το επιρρημα και οχι το ρημα...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έτσι και βγουν όλα αυτά, θα μιλάμε για ψύχος πιο βαρβάτο και διαρκές ακόμα και από την Αριάδνη νομίζω. Απλά ο χιονιάς της Αριάδνης ήταν ο ορισμός του πανελλαδικού χιονιά. Η Μήδεια θα ξεκινήσει μεν κεντροβόρεια αλλά δείχνει να επικεντρώνεται στα προσήνεμα από Δευτέρα. Για να δούμε, χρυσή ευκαιρία να σπάσει η κατάρα της άχιονης (για Αθήνα) μετά 2008 εποχής. Τα ξενύχτια επιστρέφουν.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, snowmix99d είπε:

Ο μέγας δάσκαλος ξέρει. Πάντως η δικιά μου εμπειρία λεει αρμαγεδόν και το λεω ανοιχτα ΑΡΜΑΓΕΔΟΝ! ΕΠΙΚ ΛΕΜΕ

Από το '08 και μετά αγοράζω μόνο τετρακίνητα αυτοκίνητα και μέχρι στιγμής εντός Αττικής έχουν αποδειχθεί αχρείαστα..Ελπίζω φέτος εγκαινιάσω το τωρινό μου αυ/το εντός Αττικής!!😁...Σόρρυ για το off topik!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Galanto είπε:

Ναι ρε αφου με ξεκιναει με χιονονερο εδω χαχαχα ...κοίτα εμενα με συμφέρει να φάω υετο με μειον 4, 5 στα 850 μέχρι τις 12 το βραδυ γιατι θα είναι πολύς..τεσπα..

Πάντως προσωπικα δε  ενδιαφέρει να ανέβει αλλο το χαμηλο οσο το να βαθυνει

Οι μεγαλοι χιονιαδες παντα εχουν βροχη πιο πριν. Ας ριξει και βροχη αν ειναι για καλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Έτσι και βγουν όλα αυτά, θα μιλάμε για ψύχος πιο βαρβάτο και διαρκές ακόμα και από την Αριάδνη νομίζω. Απλά ο χιονιάς της Αριάδνης ήταν ο ορισμός του πανελλαδικού χιονιά. Η Μήδεια θα ξεκινήσει μεν κεντροβόρεια αλλά δείχνει να επικεντρώνεται στα προσήνεμα από Δευτέρα. Για να δούμε, χρυσή ευκαιρία να σπάσει η κατάρα της άχιονης (για Αθήνα) μετά 2008 εποχής. Τα ξενύχτια επιστρέφουν.

Αν εβγαινε ετσι οπωs ειναι σημερα, πιο πανελλαδικοs απο την Αριαδνη θα ηταν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, sakis13 said:

Tο "ναι"του δασκαλου παει στο καθολου βασει ερωτησης...

Θα χιονισει καθολου?

Ναι"καθολου"

🤣Περα απο την πλακιτσα.Απο θεμα γραμματικης και συνταξης,αυτο ειναι το σωστο...Η απαντηση δινεται με βαση το επιρρημα και οχι το ρημα...

ΣΩΣΤΟΣ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! γιατι μας βγαινουν τα ματια με αυτα που διαβαζουμε ωρες ωρες. . .

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Santa snow είπε:


Και για να συμπληρωσω ο δασκαλος διαβλεπει αξιολογη χιονοστρωση στη Θεσσαλονικη αλλα και λογικα και στο Βολο !  Ωστοσο κατι ειδε στα τελευταια τρεξιματα και ειναι φειδωλος να κανει προβλεψη ! Προσευχη και νηστεια παιδια ! Ειμαστε αιωνες μακρια ...

Για Βόλο τι λέει ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Γιάννης μασ είπε:

Για Βόλο τι λέει ;

Οτι εκτιμα οτι θα χιονισει και πιθανοτατα με αξιολογη χιονοστρωση ! Παιδια ολα αυτα ειναι δημοσιευμενα στο blog του μπορειτε πολυ ευκολα να τα δειτε !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Santa snow είπε:

Οτι εκτιμα οτι θα χιονισει και πιθανοτατα με αξιολογη χιονοστρωση ! Παιδια ολα αυτα ειναι δημοσιευμενα στο blog του μπορειτε πολυ ευκολα να τα δειτε !

Μπορείς να στείλεις λινκ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, snowspir said:

Από το '08 και μετά αγοράζω μόνο τετρακίνητα αυτοκίνητα και μέχρι στιγμής εντός Αττικής έχουν αποδειχθεί αχρείαστα..Ελπίζω φέτος εγκαινιάσω το τωρινό μου αυ/το εντός Αττικής!!😁...Σόρρυ για το off topik!!

Αν έχεις Jeep Wrangler με 20αρες ζάντες μην μασάς όρμα μέχρι Πεντέλη. Εγώ με  μπροστοκίνητο Tiguan μάλλον σπίτι θα κάτσω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

icon κοκομπλόκο...μάλλον δεν θα μπορεί να μεταφράσει τα ύψη χιονουετού πλέον το μοντελάκι 🤣

Έλα εντάξει πήρε τώρα, έβαλε την πρώτη 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Τι δείχνει?

περιμενε μονο 2 frames εχει βγαλει. 

Επεξεργάστηκε από Frostfang8
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...