Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Θέλω να δω κάτι στα 12αρια και μετά κλειδώνω..

Την θέση του χαμηλού Βασιλη;δύσκολο απο τώρα νομίζω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Και λίγο από μετεο....

Αρκετά πιο βελτιωμένα από χθες το βράδυ...

Στιγμιότυπο οθόνης 2021-02-10 153515.png

Στιγμιότυπο οθόνης 2021-02-10 153457.png

αμα δινει χιονι το μετεο τοτε θα πρεπει να βγαλουμε τα snowmobile εξω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, casperakos είπε:

Παιδιά καλησπέρα τι έχει γίνει ρε μάγκες πάμε για ιστορικές καταστάσεις πάμε γερά!!!!! 

υπομονη Γιωργο, αλλο ενα λιθαρακι μπηκε. αν συνεχισουν ετσι τα τρεξιματα μεχρι τα 00  της Τριτης, θα εχουμε κλειδωσει ρε συ.

τις χιονοπτωσεις ως το αλλο ΣΚ.😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, dami_pap είπε:

εχουν χαλασει οι θερμοκρασιες για Σαββατο για Καλαβρυτα @ΧΕΛΜΟΣ??

Σαν να αργει να φτασει το κρυο ....

Παντού πήγε λίγες ώρες πίσω το κρύο στη νότια Ελλάδα....Μην ανησυχείς τουλάχιστον μιάμιση μέρα θα χιονιζεσαι....Από Σάββατο βράδυ μέχρι Δευτέρα μεσημέρι τουλαχιστον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Την θέση του χαμηλού Βασιλη;δύσκολο απο τώρα νομίζω.

Ναι. Θέλω να δώ αν παραμείνει ο τζίφος στην βόρεια θέση που έχει το χαμηλό και τον ευρωπαίο να το βγαζεί πιο βόρεια γατί το 00άρι του μας τα χάλασε.

Ώστε να κλειδώσει και στα δυο μοντέλα ότι το χαμηλό θα είναι βόρεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, billipiros12 είπε:

Ναι. Θέλω να δώ αν παραμείνει ο τζίφος στην βόρεια θέση που έχει το χαμηλό και τον ευρωπαίο να το βγαζεί πιο βόρεια γατί το 00άρι του μας τα χάλασε.

Ώστε να κλειδώσει και στα δυο μοντέλα ότι το χαμηλό θα είναι βόρεια.

Αυτό κρινεται αποκλειστικά από το τι γίνεται από πάνω ..στον Α..και εγώ αυτό κοιτούσα τώρα..θέλουμε να ανέβει λίγο ο Α για να αγκαλιάσει ο αυλώνας το χαμηλό..ιδανικό σενάριο και για ήπειρο αυτό..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 hours ago, Santa snow said:

 

Η Αττική απ' αργά την Κυριακή λογικά θα δεί να πέφτουν τα υψόμετρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν και γενικα με εκνευριζουν τα ονοματα στις κακοκαιριες ειδικα οταν και μεις συμμετεχουμε στην εδραιωση αυτης της χαζομαρας,

εντουτοις το Μηδεια παραδοξως το αποδεχομαι. 

Ταιριαζει γαντι σε ονομασια κακοκαιριας και οχι μονο για τα μαγικα που θα κανει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε ξερω παντωs ποση σημασια δινετε σε αυτο που θα πω τα παιδια απο τη Μακεδονια, αλλα ο μεγιστοs υετοs θα σημειωθει Σαββατο βραδυ-Κυριακη ξημερωματα και ολοι ξερουμε τι σημαινει αυτο για ολικη χιονοστρωση. Μπορει να εχει αρνητικεs ετσι κι αλλιωs αλλα ειναι διαφορετικο να χιονιζει μερα με νυχτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, gthomasandros είπε:

Η Αττική απ' αργά την Κυριακή λογικά θα δεί να πέφτουν τα υψόμετρα...

Ναι μιλουσα γενικα για το πρωτο χαμηλο που θα σαρωσει ολη τη χωρα (για αυτο ανεφερα και το Σαββατο)  . Το λεκανοπεδιο μπαινει στο παιχνιδι απο το απογευμα της Κυριακης (πρωτα τα ΒΠ) και απο το βραδυ/μεσανυχτα το κεντρο και νοτιοτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Ναι. Θέλω να δώ αν παραμείνει ο τζίφος στην βόρεια θέση που έχει το χαμηλό και τον ευρωπαίο να το βγαζεί πιο βόρεια γατί το 00άρι του μας τα χάλασε.

Ώστε να κλειδώσει και στα δυο μοντέλα ότι το χαμηλό θα είναι βόρεια.

Αυτο κοιτάζουμε φίλε ολοι και εκεί είναι το ζητούμενο πιστεύω,οσο υπάρχει το πανω κατω ολα ακόμα είναι ρευστά και δεν λέω αν χιονίσει αυτο έχει κλειδώσει αλλά τα ποιοτικά χαρακτηριστικά, πιστεύω να παμε καλα απλά ούτε υπερενθουσιασμος ούτε μιρλα χρειάζεται ακόμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλκίδα από Κυριακή απόγευμα μέχρι όσο πάει το μάτι πάει για θαψαρ. Και αν μπει Β.Δ τότε ίσως μεσημέρι να το έχει γυρίσει. Στρωσιδια από απόγευμα 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις σχόλασα κ εγώ... Πάμε για τα 12αρια των ονείρων μας... Πείρα και αδια την επόμενη εβδομάδα να το απολαύσω όπως πρέπει!!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εννοείται είμαι με άδεια και για όλη την άλλη εβδομάδα 🏂⛷️⛷️🏂 έτσι θα κατεβαίνω την επταπυργιου  έχω και έλκηθρο για την κόρη 

Επεξεργάστηκε από Seventower
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seventower είπε:

Εννοείται είμαι με άδεια και για όλη την άλλη εβδομάδα 🏂⛷️⛷️🏂 έτσι θα κατεβαίνω την επταπυργιου 😁😁😁

Τάπα αδερφέ. Θέλουμε φωτό πριν πάρουμε σκυτάλη εμείς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

αν και γενικα με εκνευριζουν τα ονοματα στις κακοκαιριες ειδικα οταν και μεις συμμετεχουμε στην εδραιωση αυτης της χαζομαρας,

εντουτοις το Μηδεια παραδοξως το αποδεχομαι. 

Ταιριαζει γαντι σε ονομασια κακοκαιριας και οχι μονο για τα μαγικα που θα κανει!

Μόνο μην εξαφανίσει τον υετο με μαγικό τροπο😂

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντελώς τυχαία ένας φίλος απο το χωριό που ζει στην Σερβία πλέον, ανέβασε το παρακάτω στο Fb.Δεν ειναι καιρόφιλος.Ελπίζω να βγει προφητικό. 

Screenshot_20210210-160259_Facebook.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Αυτο κοιτάζουμε φίλε ολοι και εκεί είναι το ζητούμενο πιστεύω,οσο υπάρχει το πανω κατω ολα ακόμα είναι ρευστά και δεν λέω αν χιονίσει αυτο έχει κλειδώσει αλλά τα ποιοτικά χαρακτηριστικά, πιστεύω να παμε καλα απλά ούτε υπερενθουσιασμος ούτε μιρλα χρειάζεται ακόμα.

Ετσί είναι Γιώργο για εμένα προσωπικά το ζητούμενο είναι από τα 700 μέτρα της Ηπείρου να μπεί μισό μέτρο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...