Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Ας με διορθωσει καποιος αλλα στις 19 βγάζει χαμηλο Ιονιο και νομιζω καταλαβαινετε τι σημαινει με το  ψυχος που προυπαρχει...

εκει δεν χανεται το ταξιδι. εκτος και βγαλει παλι καλυτερα σεναρια εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 με 20μμ χιονουετου στο λεκανοπεδιο ΜΟΝΟ για Τριτη ξημερωμα προς Τεταρτη με αρνητικες Τ σε ολον τον νομο.Τελευταια φορα αυτο συνεβει το 2008.Τα χαιρετισματα μου ταφοπλακακηδες..🤣🤣 

Και μπορει να γινει ακομα καλυτερο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Ας με διορθωσει καποιος αλλα στις 19 βγάζει χαμηλο Ιονιο και νομιζω καταλαβαινετε τι σημαινει με το  ψυχος που προυπαρχει...

Το έβγαλε και ο τζίφος και ο παιος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

15 με 20μμ χιονουετου στο λεκανοπεδιο ΜΟΝΟ για Τριτη ξημερωμα προς Τεταρτη με αρνητικες Τ σε ολον τον νομο.Τελευταια φορα αυτο συνεβει το 2008.Τα χαιρετισματα μου ταφοπλακακηδες..🤣🤣 

Και μπορει να γινει ακομα καλυτερο...

@Παπλαμουδας για παρτη σου αγορινα μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, GEORGE SNOWMAN said:

15 με 20μμ χιονουετου στο λεκανοπεδιο ΜΟΝΟ για Τριτη ξημερωμα προς Τεταρτη με αρνητικες Τ σε ολον τον νομο.Τελευταια φορα αυτο συνεβει το 2008.Τα χαιρετισματα μου ταφοπλακακηδες..🤣🤣 

Και μπορει να γινει ακομα καλυτερο...

Αποτέλεσμα εικόνας για βασκανια ματι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

της χιονοκολασεως Τριτη νυχτα-Τεταρτη πρωι.

και μια και αναφεραμε και το lake effect, -13 -14 κεντρικο Αιγαιο.

ναι 23 βαθμοι διαφορα χρειαζονται.

16 εχει η θαλασσα μη κανετε καν υπολογισμους.

κολαση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σας παραθετω ολη μου τη θετική ενέργεια παιδια 

Κατά πάσα πιθανότητα, για την Αθήνα θα καταγραφούν τρεις μέρες χιονόπτωσης (Δευτέρα-Τετάρτη).

Σχόλιο ζιακοπουλου στο σαιτ του όταν όλα είχαν "χαλάσει" (Και γω τα ίδια έλεγα χαχα) 

μέσος όρος τζίφου -2 βαθμους από το 12ρι 

και για αποκορυφωμα αποτυπωσε 18ριου στο πολικο Άλιμο🥶😎

Screenshot_2021-02-12-00-41-23-629_com.google.android.googlequicksearchbox.thumb.jpg.5d3d667e57284afdb81a254f27631d2a.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

επισης το απρετζε δεν βιαζεται να περασει το χαμηλο στο αιγαιο ..αντωνη το ειδες?... arpegeeur-0-60.png

Το ειδα βαγγελη φοβερη παράταση υετου και έχει και αρκετό απο το μεσημέρι Κυριακής και μετά..τουλάχιστον 50 χιλιοστα με βγαζει χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το 83 ειχαμε αντιστιχες χιονοεισβολες με πολυ αερα στο Αιγαιο οπου ειχαμε και το ναυαγιο του Χρυση Αυγη.....το οποιο εφυγε απο το λιμανι της Ραφηνας με ευθυνη του καπετανιου..και γεματο με φορτηγα βητιοφορα.....!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παπλαμουδας είπε:

εκει δεν χανεται το ταξιδι. εκτος και βγαλει παλι καλυτερα σεναρια εδω

Γιωργη σκεψου την υγρασία απο Ιονιο με το ψύχος που προϋπάρχει εκρηκτική κατάσταση για Ηπειρο, ετσι κι αλλιώς θα το ζήσεις Αττικαρα φίλε τον χιονοαρμαγεδων το επόμενο Δραγοψα απαραίτητα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

την τρίτη ήταν η μόνη φορά που πραγματικά ενθουσιάστηκα κ μετά μετάνιωσα που ποστάρα όταν είδα τα μαζέματα. Τέσπα δε θα την ξαναπατήσω οκ βελτίωση αλλά κλαιν είμαι άπιστος θωμάς εγώ. Τελευταία στιγμή κ αν θα επιτρέψω στον εαυτό μου να ενθουσιαστεί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Το έβγαλε και ο τζίφος και ο παιος

Φαντάσου Γιάννη πόσο καλύτερο μπορεί να βγει αυτο για Ηπειρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 minutes ago, Ζερίκιος said:

Άρχισα και πάλι να αισιοδοξώ για την Αθήνα με το 18άρι του τζίφου. Όπως λέει και η Ρασέλ, I will back!!!!

image.png.2e1bac269d3c004bb894932bff1caa9a.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South Athens είπε:

την τρίτη ήταν η μόνη φορά που πραγματικά ενθουσιάστηκα κ μετά μετάνιωσα που ποστάρα όταν είδα τα μαζέματα. Τέσπα δε θα την ξαναπατήσω οκ βελτίωση αλλά κλαιν είμαι άπιστος θωμάς εγώ. Τελευταία στιγμή κ αν θα επιτρέψω στον εαυτό μου να ενθουσιαστεί...

Ε πες το μην ανεβαζω τσαμπα χαρτες..😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά είναι επείγον αν κάποιος θυμάται ας πει έστω στο περιπου ποσα μμ είχαμε το βράδυ εκείνο στην Αριάδνη στο νότιο τομέα ή κέντρο για να ξέρω τι να περιμενω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...