Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, weatherforattica said:

Πρώτη φορά σήμερα Αρνιακος μίλησε για 2008... Εγώ πήρα την ευχαρίστηση μου.. Καλημέρα

καλημερα...τι ειπε ο αρνιακος για αθηνα-προσυνεμα φιλε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Καλημέρα. εδώ σε μας νομιζω ο τζιφος δεν μείωσε τα μμ αλλά μας μειωσε την καβαντζα υετου

Δηλαδή? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζίφος μείωσε στο μισό την διάρκεια χιονοπτωσεων για την Αττική σε συγκριση με το χθεσινό 18 αρι, στην ουσία χάνουμε όλη την Δευτέρα και έχουμε μια Τρίτη με χιόνι από νωρίς το πρωι μέχρι την αλλαγή της μερας, ευτυχώς υπάρχει χρόνος για βελτιώσεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, nikolasxm said:

Σαββατο μεσημερι

render-gorax-blue-000-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-5d1Zpc.png

Μεσημέρι λέγοντας 12; Αυτά δείχνουν ανά εξάωρο; Για το πρωί τι δείχνει; Τι ώρα περίπου δηλαδή να περιμένουμε φαινόμενα; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, fufutos είπε:

καλημερα...τι ειπε ο αρνιακος για αθηνα-προσυνεμα φιλε?

Είπε πως οπωσδήποτε θα έχουμε χιονοπτώσεις χιονοστρωσεις Αθήνα από Κυριακή βράδυ έως και Τετάρτη... Εχθές το βράδυ είχα ακούσει που έλεγε και για χιονοστρωσεις μεχρι το κύμα για την Αττική και όπως είπε και τώρα αυτός εδώ είναι ένας χιονιάς από τα παλιά  που θα κατσικωθει πάνω από τα αν προσηνεμα και θα μοιάζει με αυτόν του 2008

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εύχομαι να έχουμε χιονοστρωση, να είμαστε δηλ. κοντά στο 0 από την αρχή. Να μη χάσουμε καθόλου υετό! Καλά χιόνια σε όλη την Ελλάδα!! 

Επεξεργάστηκε από papsnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, weatherforattica said:

Είπε πως οπωσδήποτε θα έχουμε χιονοπτώσεις χιονοστρωσεις Αθήνα από Κυριακή βράδυ έως και Τετάρτη... Εχθές το βράδυ είχα ακούσει που έλεγε και για χιονοστρωσεις μεχρι το κύμα για την Αττική και όπως είπε και τώρα αυτός εδώ είναι ένας χιονιάς από τα παλιά  που θα κατσικωθει πάνω από τα αν προσηνεμα και θα μοιάζει με αυτόν του 2008

Καλή τύχη παίδες,ουτωσεαλλως από μένα θα σας έρθει...λολ.ελπιζω κ πιστεύω σε βελτιώσεις της τελευταίας στιγμής και εγώ,ιδωμεν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

καλημερα 36 ωρες φαινονενα χοδρικα.μια χαρα

Στη θεση σας δεν θα κοιταγα καν μοντελα πλεον.Καλημερα Στελαρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Δηλαδή? 

image.png.27673c4f6fd3355e464f6f1fe49566ce.png 

 Εγώ μετραω 15,8. Όμως το πάνω όριο του υετού εκέι στα Σκόπια έχει κατεβει λίγο νοτιότερα, Αυτο εννοούσα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, papsnow είπε:

Μεσημέρι λέγοντας 12; Αυτά δείχνουν ανά εξάωρο; Για το πρωί τι δείχνει; Τι ώρα περίπου δηλαδή να περιμένουμε φαινόμενα; 

Αυτά από ότι ξέρω πανε 0,6,12,18,0 και δείχνουν το συνολικό υετό του προηγούμενου 6ωρου. Πχ Σαββατο απόγευμα, δείχνει τον υετο από τος 12 έως τις 18. αν κάνω λάθος διορθώστε με

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...