Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ξετε ότι η αναλογία mm σέ cm με αρνητικές θερμοκρασίες είναι 1 mm =1.5 cm τουλάχιστον.. Οπότε κάντε υπολογισμούς.. 

Πχ Σέρρες ο τζίφος δίνει 22 mm με αρνητικές οπότε αν πέσουν τόσα mm πάμε περίπου στα 30  cm.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, k _ SABBAK είπε:

Να ξετε ότι η αναλογία mm σέ cm με αρνητικές θερμοκρασίες είναι 1 mm =1.5 cm τουλάχιστον.. Οπότε κάντε υπολογισμούς.. 

Πχ Σέρρες ο τζίφος δίνει 22 mm με αρνητικές οπότε αν πέσουν τόσα mm πάμε περίπου στα 30  cm.. 

Σε μένα πόσα μμ δίνει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Να ξετε ότι η αναλογία mm σέ cm με αρνητικές θερμοκρασίες είναι 1 mm =1.5 cm τουλάχιστον.. Οπότε κάντε υπολογισμούς.. 

Πχ Σέρρες ο τζίφος δίνει 22 mm με αρνητικές οπότε αν πέσουν τόσα mm πάμε περίπου στα 30  cm.. 

νασαι καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Galanto είπε:

53 χιλιοστά συν 7 για εδω ο μεσημεριανός ευρωπαιος και τη θερμοκρασια για αυριο το μεσημερι απο 2 τη πηγε στον ένα βαθμό μεχρι τις 5 που πέφτει μηδεν..Και δινει δυνατη χιονόπτωση απο τις 12 αύριο μεσημερι  μεχρι τις 12 Κυριακής.. Και διαρκεια με λιγότερη ένταση ως δευτερα πρωι

Μονο το short forecast ανανεωνει με το 6αρι και το 18αρι.Ποσες μερες φτανει;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

Ακούω τέκνο τώρα και φαντάζομαι τα πόδια μου αύριο να πατάνε το χιόνι. Και θα κάνουν τον γνωστό ήχο φραπ φραπ

βαλε Black Sabbath καλυτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Να ξετε ότι η αναλογία mm σέ cm με αρνητικές θερμοκρασίες είναι 1 mm =1.5 cm τουλάχιστον.. Οπότε κάντε υπολογισμούς.. 

Πχ Σέρρες ο τζίφος δίνει 22 mm με αρνητικές οπότε αν πέσουν τόσα mm πάμε περίπου στα 30  cm.. 

πιο μοντελο κοιτας εγω για σερρες πολη βλεπω μεχρι 22 εκατοστα μαξ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, loknta είπε:

Galanto εισαι τυχερος! Εμεις εδω στην Παραμυθια μπορει να μην χαρουμε χιονοστρωση! Τουλαχιστον να δουμε φωτο και βιντεο απο σας που θα σας το δωσει!!! Να χαρουμε με την χαρα σας! Ξερεις πιο τραγουδι ταιριαζει φιλε (αν μου επιτρεπεις)?

Κυριακή  παυρθ6δα θα δεις και χιονιστρωση και κανε υπομονή για 19κατι καλο ψηνετε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εχω πιο πολλα χιλιοστα και απο τη καρδιτσα πλεον χαχαχα

 

Screenshot_20210212-161213_Chrome.jpg

Θελω κοτερα, ελικοπτερα, θελω οικοπεδα (στα γρεβενα μπας και δω ασπρη μερα)

Galanto ελα παρε με απο δω.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Κυριακή  παυρθ6δα θα δεις και χιονιστρωση και κανε υπομονή για 19κατι καλο ψηνετε

Φτιαξεμε αγορινα μου!!! Πωπωπωπω δεν θα κοιμηθω μεχρι της 19 τωρα....Αιντε μαλε ρεεεεε

Υ.γ. Οι admin να εξετασουν το ενδεχομενο να ανοιξουν αλυσιδα με πριζες!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Vorios polos είπε:

 Σου κάνω ερώτησης βαγγελη δεν με απαντάς!!

Ίσως δεν το είδες καλησπέρα κιόλας 

Εύχομαι καλά χιονια σε ολους !!!

Καλο ξενύχτι αυριο !!!

Συκες πως με κόβεις πόντους και στρώσιμο???

ωπα ωπα!!θα μου βγαλεις και κοκκινη καρτα μηπως?.εχουμε και αλλες δουλειες και ειναι να φυγω εδω και κανα δυωρο απο το σπιτι και εχω κολησει..χαχαχα...αν σε πιανει ο β.δυτικος εισαι οκ για το σαββατο παντα...τωρα εκατοστα τι να σου πω?πιο πολλα απο την σοφια πιστευω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, fullmoon36 είπε:

πιο μοντελο κοιτας εγω για σερρες πολη βλεπω μεχρι 22 εκατοστα μαξ

GFS.. Με αρνητικές T μπορεί να φτάσει και 1mm σε 2 cm.. Τα μοντέλα μετατρέπουν 1mm σε 1cm περίπου.. 

Με 22mm είναι 100% πάνω από 27 με 30 cm..αν πέσουν τόσα mm.. Κάποια στιγμή είχε γίνει διεξοδικά ανάλυση γι αυτό.. Η πιο ρεαλιστική ισοτιμία 1 :1.5

 

Screenshot_20210212_162424_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγαλος ογκος υετου μπαινει στην ηπειρο απο αυριο αργα το βραδυ αρχες κυριακης τις ωρες που τα Γιαννενα θα εχουν χιονοπτωσεις. ⚡❄️ παπλαμουδοχαμος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για εδώ πώς το βλέπετε παιδιά? θα μας βγάλει καμιά υετότρυπα στον καμπό ο βορειοανατολικός? Ή πάμε για κάνα 20 πόντο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

GFS.. Με αρνητικές T μπορεί να φτάσει και 1mm σε 2 cm.. Τα μοντέλα μετατρέπουν 1mm σε 1cm περίπου.. 

Με 22mm είναι 100% πάνω από 27 με 30 cm..αν πέσουν τόσα mm.. Κάποια στιγμή είχε γίνει διεξοδικά ανάλυση γι αυτό.. Η πιο ρεαλιστική ισοτιμία 1 :1.5

σωστο η σερρες θα εχουν αρνητικες ?ομως οριακα ειστε 

Επεξεργάστηκε από fullmoon36
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μονο το short forecast ανανεωνει με το 6αρι και το 18αρι.Ποσες μερες φτανει;

3 μέρες Γιώργο.. Τώρα ανανέωσε αν δε κάνω λάθος μέχρι Δευτέρα μεσημερι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Gary είπε:

Ακούω τέκνο τώρα και φαντάζομαι τα πόδια μου αύριο να πατάνε το χιόνι. Και θα κάνουν τον γνωστό ήχο φραπ φραπ

https://www.youtube.com/watch?v=niTCNjgD4uQ

 

Για σένα Gary βάλτο τέρμα να παίζει αύριο κ φραπ/φραπ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

GFS.. Με αρνητικές T μπορεί να φτάσει και 1mm σε 2 cm.. Τα μοντέλα μετατρέπουν 1mm σε 1cm περίπου.. 

Με 22mm είναι 100% πάνω από 27 με 30 cm..αν πέσουν τόσα mm.. Κάποια στιγμή είχε γίνει διεξοδικά ανάλυση γι αυτό.. Η πιο ρεαλιστική ισοτιμία 1 :1.5

 

Screenshot_20210212_162424_com.android.chrome.jpg

ο τζιφιες δεν δινει αρνητικη μεχρι το βραδακι στις 7 περιπου για σερεες μεσα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...