Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Βελτίωση θερμοκρασιών και υετος του Σαββάτου εδω μεσημέρι ήδη θα στρώνει οπως το βλεπω

Bάλε τις θερμοκρασίες να βάλω τον υετό αδερφε..χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Steliosnow said:

Εχω αρχίσει να φοβάμαι μη χαθεί και όλη η τρίτη και μεις κοιτάμε τη τεταρτη... Και το λέω σε σενάριο που δε κατέβει καλά ο Αυλώνας σε πρωτη φάση και φυγει σφαίρα ανατολικά νομίζω είναι υπαρκτό και ανυσηχητικο σενάριο.... 

ηρεμησε λιγο......και απολαυσε τον τζιφο......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 minutes ago, CATHA said:

Μόλις άκουσα Σούζη... πολύ επιφυλακτική μου φάνηκε για την Αττική... ο,τι πέφτει θα είναι χιόνι αλλά ερωτηματικό ο υετός... Δευτέρα μεσημέρι έως Τετάρτη πρωί, μετά λήξη. Μου έκανε εντύπωση οτι για Χαλκίδα είπε οτι δεν περιμένει χιόνι...

 

Nαι και μάλιστα είναι εντυπωσιακή η αλλαγή της σήμερα σε σχέση με χθές που μίλησε για χιόνι και στο κέντρο. Κοίτα η Σούζη είχα διαβάσει αν θυμάμαι καλά οτι στατιστικά κάνει τις πιο επιτυχημένες προγνώσεις στους χιονιάδες. Κάπου κυκλοφορούσε κ ένα εξελ με τα στατιστικά επιτυχίας των μετεωρολόγων και η Σούζη τα έσπαγε με ποσοστά επιτυχίας κοντά στο 75%. Σε κάθε περίπτωση πολύ πιο μετρημένη σήμερα για Αθήνα όντως. Τα μάζεψε όλα σε σχέση με χθές το μεσημέρι που την άκουσα επίσης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερη βελτιωση για νοτια  Κεντρικη Μακεδονια ο τζιφος! Ελπιζω να εχει μια βαση αυτη η βελτιωση 

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενισχυση κατα 10 hpa  του ατλαντικου χαμηλου.

καλα κρασα παιδια.

ας μην υποβαθμισει για τα βορεια καθολου μονο αφου εκει μπορει να κανει κατι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ατλαντικο χαμηλο ενισχυμενο και ο αυλωνας απο πανω παει καρφι για Τουρκια ! Για να δουμε πως θα εξελιχθει , ξεκιναμε αρνητικα ! 

ΥΓ. Μικρες αλλαγες για Κυριακη (μπαινει πιο γρηγορα το κρυο αλλα λογικα θα ειναι πιο γρηγορο το περασμα) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Πιο βαρβάτο θερμοκρασιακά...

θα μπει απλα πιο γρηγορα το ψυχος. με το χαμηλο πιο δυνατο στον ατλαντικο, η συνεχεια αβεβαιη με την αρνητικη ενοια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Frostfang8 said:

ενισχυση κατα 10 hpa  του ατλαντικου χαμηλου.

καλα κρασα παιδια.

ας μην υποβαθμισει για τα βορεια καθολου μονο αφου εκει μπορει να κανει κατι.

ηρεμηστε ρε παιδια λιγο και μην γραφεται οτι ναναι πρωτου τελειωσει το ραν..ελεος πια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τουλάχιστον 10μμ κατω ο τζιφος σε σχέση με το 6 αρι

Μας έκανε καλό πετσόκομα όντως, Πήγε καμιά 50χλμ πιο νοτια η φάση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...