Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 minutes ago, Spartan said:

Σοβαρα?

Πως γινεται αυτο?

Μηπως παιζει κατι με τις συγκλισεις υετου?

Δεν ξέρω... απλά ήταν πολύ κουμπωμένη, πάντα για Αττική...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντος αυτο που συμβαινει στην ελλαδα ειναι εξωπραγματικο με τοσες διαφορες σε ολα σε περιοχες τοσο κοντα μεταξυ τους! μακαρι να ριξει περισσοτερο παντου αποσα δινουν!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Το καλυτερο χιονι το χω δει απο 1 βαθμο μεχρι 0 μεχρι τον ενα χωνει απιστευτα αρκει να χεις αρνητικο  dp

Ρε Αντουάν πεστα... Για δες με 0  τι σημείο δρόσου δίνει.. Χαχαχαχα 

Screenshot_20210212_170139_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το καλυτερο χιονι το χω δει απο 1 βαθμο μεχρι 0 μεχρι τον ενα χωνει απιστευτα αρκει να χεις αρνητικο  dp

Αρνητικο dp τι ειναι? 

Ευχαριστω για την απαντηση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, fullmoon36 είπε:

θερμοκρασια εδαφους ομως?αστικη ζωνη εντος σερρες?

Ναι βρε.. Δες  κ σημείο δρόσου.. Αρνητικό.... Ξερεις τι χώσιμο κάνει... Χαχαχαχα 

Screenshot_20210212_170139_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, CATHA είπε:

Δεν ξέρω... απλά ήταν πολύ κουμπωμένη, πάντα για Αττική...

Για την ευβοια προφανως απορησα που δεν βλεπει χιονια λεει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Ναι βρε.. Δες  κ σημείο δρόσου.. Αρνητικό.... Ξερεις τι χώσιμο κάνει... Χαχαχαχα 

Screenshot_20210212_170139_com.android.chrome.jpg

 

2 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Ναι βρε.. Δες  κ σημείο δρόσου.. Αρνητικό.... Ξερεις τι χώσιμο κάνει... Χαχαχαχα 

Screenshot_20210212_170139_com.android.chrome.jpg

χαχαχα ενταξει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Spartan said:

Για την ευβοια προφανως απορησα που δεν βλεπει χιονια λεει

Ναι και εγώ αν και αναφερόταν κυρίως στην Χαλκίδα... μάλλον όμως η συζήτηση ήταν για χιονοστρώσεις και προβλήματα στις μεταφορές... όχι για χιονόπτωση...

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Steliosnow said:

Χειρότερος ο Γερμανός στη πρωτη φαση

Αρκετά χειρότερος 

Μη βλέπετε Γερμανό ρε παιδιά...αφού είναι καρναβαλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Ρε Αντουάν πεστα... Για δες με 0  τι σημείο δρόσου δίνει.. Χαχαχαχα 

Screenshot_20210212_170139_com.android.chrome.jpg

Οσοι ειναι στο συν τρωνε κατ αρχην περισσοτερο υετο και πιο χοντρές νιφαδες σιγουρα..ρωτά τρικαλα Καρδίτσα γρεβενα γιαννενα ..Που ξέρουν απο παπλαμουδα σαν την παπλαμουδα του συν 1 τιποτα...Βίκτωρας συν 0,8 ειχα και έβαλα σε 4 ωρες 40 πόντους επικών διαστάσεων νιφαδες που δε νομίζω να ξαναδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Οσοι ειναι στο συν τρωνε κατ αρχην περισσοτερο υετο και πιο χοντρές νιφαδες σιγουρα..ρωτά τρικαλα Καρδίτσα γρεβενα γιαννενα ..Που ξέρουν απο παπλαμουδα σαν την παπλαμουδα του συν 1 τιποτα...Βίκτωρας συν 0,8 ειχα και έβαλα σε 4 ωρες 40 πόντους επικών διαστάσεων νιφαδες που δε νομίζω να ξαναδω

τωρα νομιζω ξεφευγεις θα σε ρωτησω αν σε τεσσερις ωρες χιονιζε ετσι πως λες με μιον 1 ας ποθυμε ποσο χιονι θα εστρωνε αδερφε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η έντονη αστάθεια φαίνεται πλέον και στα μοντέλα... Οι αλλαγές που κάνουν συνεχώς μας δείχνουν τη σοβαρότητα της κατάστασης!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

Προσωπική άποψη πάντως Θεσσαλονίκη κέντρο δεν θα ξεπεράσει ούτε καν την Σοφία, αμφιβάλλω αν την φτάσει κιόλας...και για να τεκμηριώσω τότε είχαμε σε ιδανικό σημείο την σύγκλιση σε σχέση με τώρα και ξερνούσε όλος ο θερμαικός πάνω μας για ώρες

παντα η συγκλιση οταν χιονιζομαστε γινεται στον θερμαικο με  βδ κ β.ανατολικο. αυτο δεν αλλαζει.ποσο θσχυρη θα ειναι μας ενδιαφερει.κ η σοφια ηταν 12 ωρες μαξ.εδω μιλαμε για πανω απο 24 ωρες.το θεμα ειναι οι θερμοκρασιες στην αρχη.αν ο βαρδαρης κανει την δουλεια του τοτε απο το μεσημερι κ μετα θα στρωνει αυτο ειναι το στοιχημα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, notios_polos είπε:

αυτο ποτε να μην μπορω να το καταλαβω...μεχρι ποτε δειχνει?

Είναι μέχρι το Σάββατο στις 12 το πρωί. Λίγο περίεργο μου φαίνεται εκτος και να κάνω λάθος

Επεξεργάστηκε από apos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, CATHA said:

Μόλις άκουσα Σούζη... πολύ επιφυλακτική μου φάνηκε για την Αττική... ο,τι πέφτει θα είναι χιόνι αλλά ερωτηματικό ο υετός... Δευτέρα μεσημέρι έως Τετάρτη πρωί, μετά λήξη. Μου έκανε εντύπωση οτι για Χαλκίδα είπε οτι δεν περιμένει χιόνι...

 

την εχουν τρελανει την γυναικα απο το πρωι.....για Χαλκιδα ειπε οτι το χιονι δεν θα δημιουργησει προβληματα οχι οτι δεν θα ριξει.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ δυνατα σενάρια ειναι το gem ο Κινέζος και η Νασα...

Η ΝΑΣΑ δε, κρατάει πολύ γερα τη β φάση που είναι πολλά υποσχόμενη....

Επεξεργάστηκε από weatherforattica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια ωρίτσα το πολύ, για να "κουμπωσουμε" κατά 75%... Το άλλο 25 με τον ευρωπαίο... Και μετά, nowcast... Ήρθε η ώρα σύντροφοι χιονοτρελλοι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

ισχύει αλλά την ώρα που έγινε η μπούκα γύρω στις 9 το βράδυ είχε πέσει το κέντρο κατευθείαν στο -1 και έφτασε ακόμα και στο -2 οπότε δεν το λες και ασχημο...μια χαρά Τ είχε πάλι...δεν πιστεύω δηλαδη να παίζει μεγαλο ρόλο στην χιονόστρωση το -1,-2 απ το -3...μακάρι να χουμε θετικές εξελίξεις στο ναουκαστ με την σύγκλιση και να πάρουμε όσο περισσότερο μπορούμε

θα δείξει. το όλο σκηνικό θα εξαρτηθεί από το αυριανό. αν απλά χιονίζει με 2 βαθμούς,τότε ό,τι πάρουμε κυριακή. αν γράψουμε εκατοστά από αύριο,αλλάζει το πράγμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Καλά....ο Κινέζος το έχει πάρει πάνω του εντελώς. Μόνος του!

Τέτοια αποφασιστηκότητα, ούτε ο Λεωνίδας στις Θερμοπύλες!

Κινέζος και ξερό ψωμί λέμε... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...