Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά τη φολααα.. Τι να ελπίζουμε... Χαχαχαχα.. Μια φορά να περάσει σε σωστή πορεία ένα οργανωμένο κ βαθύ χαμηλό... Έλεος...μονο με μπούρδες χαμηλά της πλάκας ασχολούμαστε.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

29-7 αρκεσου χαχα

το 7 ειναι μακρια...1-2 με την πρωτη διαφαινομενη αναδιπλωση του αζορ που θα μας πλακωσει και με την βοηθεια απο δυτικα να κανει σωστη αναδιπλωση προς σκανδιναβια...κλασικος τροπος πλεον και να μην ψαχνουμε υφεσεις κτλ...εναν κλασικο αυλωνα...αυτο για να χιονισει με αρνητικη και να το στρωσει να ησυχασω ειπαμε..γιατι δεν χωνευεται αυτο της κυριακης...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

το 7 ειναι μακρια...1-2 με την πρωτη διαφαινομενη αναδιπλωση του αζορ που θα μας πλακωσει και με την βοηθεια απο δυτικα να κανει σωστη αναδιπλωση προς σκανδιναβια...κλασικος τροπος πλεον και να μην ψαχνουμε υφεσεις κτλ...εναν κλασικο αυλωνα...αυτο για να χιονισει με αρνητικη και να το στρωσει να ησυχασω ειπαμε..γιατι δεν χωνευεται αυτο της κυριακης...χαχαχα

Φόλα τιτανοτεραστια Βαγγεληηηηηηη.. Χαχαχαχα 

Με - 2 δεν έστρωνε δρομους.. Το είδαμε κ αυτό... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Φόλα τιτανοτεραστια Βαγγεληηηηηηη.. Χαχαχαχα 

Με - 2 δεν έστρωνε δρομους.. Το είδαμε κ αυτό... 

ακριβως..τελος οι υφεσεις απο την γαλλια και ολα αυτα τα φοβηκα...γερος αζορικος μεγαλο ανεβασμα ολοκληρος στιβαρος αυλωνας και χαμηλαρα απο τα δυτικα και εκει να πιεσει τοσο πολυ ο εμποδισμος που να αρχισει η αποκοπη...μονο κατι τετοιο και με χαμηλαρα φυσικα...κανονικο ολα για ολα.Και επειδη μαλλον παμε για γερο αζορικο πιστευω οτι κατι τετοιο θα παιχτει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ακριβως..τελος οι υφεσεις απο την γαλλια και ολα αυτα τα φοβηκα...γερος αζορικος μεγαλο ανεβασμα ολοκληρος στιβαρος αυλωνας και χαμηλαρα απο τα δυτικα και εκει να πιεσει τοσο πολυ ο εμποδισμος που να αρχισει η αποκοπη...μονο κατι τετοιο και με χαμηλαρα φυσικα...κανονικο ολα για ολα.Και επειδη μαλλον παμε για γερο αζορικο πιστευω οτι κατι τετοιο θα παιχτει...

Να έχουμε και καλύτερα γεωδυναμικά, είναι γελοίο να χιονιζομαστε με -20 στα 500 όσο να ναι και αυτό παίζει τον ρόλο του, και στην ποιότητα, και στην θερμοκρασία της νιφαδας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, ICELARISSA said:

Οσο αφορα τη θεση του χαμηλου αρχικα την επιασε καλυτερα αικον και ευρωπαιο το ανεφερα απο το nowcast...την υφεση της κυριακης καλυτερα ο τζιφος το χαμηλακι στη κερκυρα δηλαδη..υετικα δεν επιασε κανενα το 12 το βραδυ με 6 το πρωι καθως πεσανε πολυ λιγοτερα χιλιοστα και δεν υπηρξε η αναμενομενη ενταση ..νομιζω αυτο εχει να κανει και με το χαμηλο και αργησε να πλησιασει ελλαδα και τελικα ηταν λιγο πιο τζουφιο λαικα χαχχα

Ο Τζιφός χθες στο 12αρι μια και κοίταξα τα πάντα μπας και δω έστω μια νιφάδα τα αποτύπωσε ακριβώς όπως έγιναν. Βορειοδυτική Κέρκυρα και ιδίως Διαπόντια και στην συνέχεια Νότια Κέρκυρα Παξούς.

Αντίθετα Παίος και ιδίως Τζεμ έδειχναν φαινόμενα αυστηρά Κεντρική Κέρκυρα και δεν έκανε τπτ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και επειδη ειμαι ζεστος εγω ηδη το ξεκιναω απο τωρα....αρχες μαρτιου ..τα σημαδια φαινονται απο χτες.με δυνατο αυλωνα παντα οσο πιο δυνατο γινεται και με αζορικο στα κοκκινα οσο πιο κοκκινα μπορει να γινει...  gens-31-1-336.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

και επειδη ειμαι ζεστος εγω ηδη το ξεκιναω απο τωρα....αρχες μαρτιου ..τα σημαδια φαινονται απο χτες.με δυνατο αυλωνα παντα οσο πιο δυνατο γινεται και με αζορικο στα κοκκινα οσο πιο κοκκινα μπορει να γινει...  gens-31-1-336.png

Βαγγο στα γενέθλια μ 5 Μαρτίου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, casperakos είπε:

Βαγγο στα γενέθλια μ 5 Μαρτίου 

ενταξει ρε γκασπερ...αφου εχεις γεννεθλια θα το κανουμε μαρτη του 87 τοτε...θα το ξεκινησουμε απ εδω 1-2 και παρτε το και αποτελειωστε το στις 5...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Ωχ ωχ... καλημέρα!!

Screenshot_2021-02-16-07-08-57-748_com.android.chrome.jpg

Για μένα καλύτερα να μην κάτι τόσο ακραίο.λαθοσ κρύα σε λάθος εποχή.μονο ζημιές μπορεί να κάνει κάτι τέτοιο.οταν έπρεπε να τα δείχνει ο χειμώνας κοιμότανε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, ICELARISSA είπε:

Λοιπον φρεσκα κουλουρια απο panakoglou team λαρισα...προφανεστα πλακωμα αντικυκλωνα μεχρι 22-23  μεχρι 28-29 πιθανοτητα για ψυχρη εισβολη τουρκιας και προσηνεμα ελαχιστε πιθανοτητες για κεντροβορεια...μετα μεχρι 7 μαρτη πιο μεγαλες πιθανοτητες για εισβολη ψυχρη σε κεντροβορεια...αυτα προχειρα και γρηγορα θα βγει και αναλυση ..γενικα μαλλον δεν θα μεινουμε χωρις ενδιαφερον

ερώτηση προφανώς από ότι κατάλαβα ο σιβιρικός θα συνεχίσει να ανδιπλώνεται,να υποθέσουμε δλδ ότι σε δέκα μέρες ο αντικυκλωνας θα έιναι από το ύωος του Ιταλίας και δυτικότερα?πόσο ισχυρό φαίνεται το ψύχος για αρχές μάρτη που κατεβαίνει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, notios_polos είπε:

και επειδη ειμαι ζεστος εγω ηδη το ξεκιναω απο τωρα....αρχες μαρτιου ..τα σημαδια φαινονται απο χτες.με δυνατο αυλωνα παντα οσο πιο δυνατο γινεται και με αζορικο στα κοκκινα οσο πιο κοκκινα μπορει να γινει...  gens-31-1-336.png

Βαγγέλη χαχαχα μου θυμιζεις τον Αθηναίο ρε φίλε🤣🤣🤣. Ποντάρεις στα σχετικά μακρινά?😆😆😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επειδή το έζησα το 87 στην σαλονίκη ξεχαστε το ,ξερεις τι ειναι καθε μερα να ακους εκτακτα δελτια και η σαλονίκη να ειναι έξω?το μονο που κεανε ηταν μια πασπαλα 0.00005 εκατοστών.χειρότερο απο το 12 ηταν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα σε ολους! στα ανηλια σημεια θα αντεξει ακομη το χιονακι!! Πηραμε καλα πραγματα παντως αν σκεφτουμε ποσες μερες με καλοκαιρια εειχαμε,.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 14/2/2021 at 12:54 ΜΜ, Tolisk20 είπε:

Ετοιμαστειτε οι λεκανοπαιδιοι αττικαριοι δευτερα βραδυ-με τριτη πρωι θα χουμε εντυπωσιακες μπουκες..

Τελικη εκτιμιση για μενα 5-8 εκ συνταγμα..10ημερη μαντεψια!!

1-3 εκ beach snow..3-5 εκ νοτια προαστια κ νοτιως του κεντρου..8-15 εκ παρυφες κεντρου δυτ.προαστεια και υπολοιπα εως 200 μετρα..25 εκ βορεια προαστεια ανω των 250μ..50 εκ υπερβορεια

Καλη απολαυση μαγκες..δευτερα βραδυ με το 300αρι στα χερια🤣

Παραθετω την εκτιμιση πριν μερες ξανα..αυριο ο απολιγισμος αλλα νομιζω εχουμε ξεφυγει προς τα πανω παντου..γραφουμε ιστορια

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, bouasss είπε:

Βαγγέλη χαχαχα μου θυμιζεις τον Αθηναίο ρε φίλε🤣🤣🤣. Ποντάρεις στα σχετικά μακρινά?😆😆😆

δεν πονταρω...παντα εκει την ψαχνω αλλα συνηθως στο δεκαημερο..ε ειπα τωρα να το μεγαλωσω λιγο αλλα μου δινει και ο τζιφος και η κυκλοφορια γενικοτερα το πατημα να το κανω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, bardaris είπε:

επειδή το έζησα το 87 στην σαλονίκη ξεχαστε το ,ξερεις τι ειναι καθε μερα να ακους εκτακτα δελτια και η σαλονίκη να ειναι έξω?το μονο που κεανε ηταν μια πασπαλα 0.00005 εκατοστών.χειρότερο απο το 12 ηταν.

οχι μαρτιος του 87!!!!!..το 2012 μπροστα του ηταν νεογεννητο γατακι..εφιαλτης για εμας!!!...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, bardaris είπε:

ερώτηση προφανώς από ότι κατάλαβα ο σιβιρικός θα συνεχίσει να ανδιπλώνεται,να υποθέσουμε δλδ ότι σε δέκα μέρες ο αντικυκλωνας θα έιναι από το ύωος του Ιταλίας και δυτικότερα?πόσο ισχυρό φαίνεται το ψύχος για αρχές μάρτη που κατεβαίνει?

Ισχυε ψυχους δν μπορουμε να προβλεψουμε ειδικα σε μηνες που η προγνωση γινετε ακομα πιο δυσκολη η εικονα ειναι για χιονια και σε πεδινα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φυσικα το μεσοπροθεσμο γινεται κατα βαση μεσω ανσμπλ τζιφου για τις ωρες που γουσταρω εγω συν την επικρατουσα κυκλοφορια...και μ αυτη την εικονα την επικρατουσα κυκλοφορια και το ψυχος που θα συνεχισει να υπαρχει στα β.ανατολικα ε το παινεις απο τωρα..  gens-31-1-312.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

φυσικα το μεσοπροθεσμο γινεται κατα βαση μεσω ανσμπλ τζιφου για τις ωρες που γουσταρω εγω συν την επικρατουσα κυκλοφορια...και μ αυτη την εικονα την επικρατουσα κυκλοφορια και το ψυχος που θα συνεχισει να υπαρχει στα β.ανατολικα ε το παινεις απο τωρα..  gens-31-1-312.png

Εμενα πλεον ο στοχος παει στον επομενο χειμωνα και απο τη στιγμη π εσπασε και 13τια της αττικης ειναι να σπασει η 20τια απο το 2001

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...