Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θεωρώ υποχρέωση μου ως moderator, να σας ευχαριστήσω όλους  θερμά για το επίπεδο, που εκτός μεμονωμένων περιπτώσεων κρατήσατε κατά την διάρκεια αυτής  της χιονοεισβολής..  Νομίζω οτι το στοίχημα που βάλαμε admins και mods, κατά την  δημιουργία αυτού του forum κερδήθηκε  σε μεγάλο βαθμό.. Και αυτό δεν ήταν άλλο απο τον σεβασμό στην αντίθετη άποψη μέσα στα πλαίσια ενός γόνιμου διαλόγου και αντιπαραθέσων, η έλλειψη όσο το δυνατόν ρατσιστικών σχολίων, ειρωνειών, ανόητων αντιπαραθέσεων τοπικιστικού χαρακτήρα, κλπ κλπ...

Καλή συνέχεια......

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειμαι ο νεος σας λοχαγος..Τσαο Χιονι Λι...Ειμαι ο ιδρυτης του Ε.Α.Σ.Χ.Εθνικος Απελευθερωτικος Στρατος Χιονοστερημενων...Ειμαι Ελληνοκινεζος...Τον Παππου τον λεγανε Τηλεμαχο και την Μητερα μου Μηδεια..

Λοιπον στοχος κοινος και μοναδικος..Να χιονιστουν οι παντες τον μαρτη ακομα και αυτοι που δεν τα καταφεραν νωριτερα.Οι μυστικες υπηρεσιες μου ανεφεραν οτι ο αντικυκλωνας,ειναι δαχτυλος Αμερικης...Αλλα τα αμερικανακια δεν ξερουν απο καιρο..Καλλιστα μπορει να ευνοησει τη νοτιοανατολικη Ευρωπη κατι τετοιο..

Εμπρος λοιπον..Παρουσιαστε..

Chinese-recruits-1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγώ θέλω μια κακοκαιρία όπως ήταν αυτή στις 25-28 Φεβρουαρίου 2018. 

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Γιατί να μην δούμε και τρίτη φορά? Θέλω και έστω κάτι σαν Ωκεανίδα 🙂

Σάββα με όλον τον σεβασμό, αλλά μπλιαχχχχχχ. 2 νιφάδες στα Γιάννενα και μπαρουφα επίσης στην Λάρισα δεν είναι κακοκαιρίες αυτά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Σάββα με όλον τον σεβασμό, αλλά μπλιαχχχχχχ. 2 νιφάδες στα Γιάννενα και μπαρουφα επίσης στην Λάρισα δεν είναι κακοκαιρίες αυτά!

Θεσσαλονίκη είχε κάνει καλό πέρασμα.εστρωσε παντού μέχρι το κύμα..αλλά μετά τις 12 άρχισε να τα σηκώνει χωρίς δεύτερη κουβέντα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Είδαμε 2 φορές χιόνι στην Λάρισα φέτος Κώστα. Δεν σου φτάνει? Οκ δεν είχαμε ιστορικό, αλλά το είδαμε καλά, σε αντίθεση με την περσινή αηδία. Αλλά μην τρελαθουμε, αν υπάρχει μια περιοχή που αδικήθηκε είναι η Ήπειρος.γιατι ακόμα και η δυτική Πελοπόννησος είδε χιόνια χαμηλά στην ενδιάμεση ψυχρή εισβολή. Τρελαίνομαι που μετά από όλα αυτά καταφέραμε και να μείναμε εκεί από έξω 😭

Αστα να πανε μιχαηλ.Περασαν 2 χρονια απο τις καλες χιονοπτωσεις με 25 και 20 εκατοστα.Στην πρωτη χιονοστρωση φετος στον λεανδρο ειχαμε μια χιονοστρωση πετσα με 2 εκατοστα  και στην μηδεια με το ζορι εφτασε 7-8 εκατοστα περιπου στις ευκολες επιφανειες.Εχουν καταντησει αχρηστα τα Γιαννενα στα χιονια.Αυτα ελεγα στις αρχες και στο snow report forum αν θυμασαι..Αν τον χειμωνα δεν δουμε τουλαχιστον απο 20 εκατοστα και πανω χιονοστρωση εδω ο χειμωνας μουφα ειναι. 5-10 εκατοστα ειναι για την παργα και για την πρεβεζα και οχι για τα Γιαννενα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Barney-sal είπε:

Θεσσαλονίκη είχε κάνει καλό πέρασμα.εστρωσε παντού μέχρι το κύμα..αλλά μετά τις 12 άρχισε να τα σηκώνει χωρίς δεύτερη κουβέντα..

Ναι γνωρίζω. Θεσσαλονίκη θα είσαι πάλι, βη Λάρισα ? Σε κάθε περίπτωση θέλουμε ένα κανονικό χαμηλό επιτέλους. Φέτος βρέθηκε ακόμα ένας τρόπος για να αποφευχθεί σωστός καθολικός χιονιάς. Μισές δουλειές κάθε φορά . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Σάββα με όλον τον σεβασμό, αλλά μπλιαχχχχχχ. 2 νιφάδες στα Γιάννενα και μπαρουφα επίσης στην Λάρισα δεν είναι κακοκαιρίες αυτά!

Κοιτα σοβαρα τωρα αν ειναι να βγει διαταξη παραλληλου εγω προσωπικα δεν την θελω αυτες οι διαταξεις ειναι για δεκεμβρη γεναρη να γραψεις ιστορια...αλλα ενα χιονακι ακομα εστω και χωρις χιονοστρωση δεν θα με χαλαγε τωρα αν ειναι να δουνε τα γιαννενα 30ποντο και εδω βροχη παλι το χαριζω με αγαπη για σενα..εγω πλεον σαν στοχο εχω βαλει τον επομενο χειμωνα να βγει ενα 2001 ενα 88 ενας μεγας κεντροβορειος καθως 20 χρονια ειναι περαν του μο και παρα πολλα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πείτε τον @puppazzo di neve να ανοίξει το θέμα σχολιασμού Μαρτίου. Αυτός το είχε ανοίξει Γενάρη του 17 και έγινε το σώσε με Αριάδνη χαχα 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Κοιτα σοβαρα τωρα αν ειναι να βγει διαταξη παραλληλου εγω προσωπικα δεν την θελω αυτες οι διαταξεις ειναι για δεκεμβρη γεναρη να γραψεις ιστορια...αλλα ενα χιονακι ακομα εστω και χωρις χιονοστρωση δεν θα με χαλαγε τωρα αν ειναι να δουνε τα γιαννενα 30ποντο και εδω βροχη παλι το χαριζω με αγαπη για σενα..εγω πλεον σαν στοχο εχω βαλει τον επομενο χειμωνα να βγει ενα 2001 ενα 88 ενας μεγας κεντροβορειος καθως 20 χρονια ειναι περαν του μο και παρα πολλα....

Ναι ρε συ λείπει ένας ιστορικός δυνατός από αυτούς που κάνει μια στα 20 25 χρόνια καθολικός! 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Πολύ καλό το ευρωπαϊκό...ελάχιστα πιο μετά αλλά πολύ καλύτερο αποτέλεσμα από τον τζιφο.Ετδι ποστευω

Ακριβώς Βαγγέλη...όντως πολύ καλό στήσιμο για μετά τις 3-4 Μάρτη αλλά μίλια μακριά και θα αλλάξει άπειρες φορές....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ναι γνωρίζω. Θεσσαλονίκη θα είσαι πάλι, βη Λάρισα ? Σε κάθε περίπτωση θέλουμε ένα κανονικό χαμηλό επιτέλους. Φέτος βρέθηκε ακόμα ένας τρόπος για να αποφευχθεί σωστός καθολικός χιονιάς. Μισές δουλειές κάθε φορά . 

Όχι Μιχαήλ μόνιμος Λάρισα ειμαι τωρα..Σας έφερα και  σχετικό γούρι εδώ με 1,5 χιονιά χαχα 🙂 απλά έχω ζήσει πολλά Θεσσαλονίκη και έχω το χιονοδέσιμο..το καλό είναι αν κάνει κάτι τεράστιο δεν θα χρειαστεί να παω Θεσσαλονίκη γιατί θα έχουμε κι εδώ χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Αστα να πανε μιχαηλ.Περασαν 2 χρονια απο τις καλες χιονοπτωσεις με 25 και 20 εκατοστα.Στην πρωτη χιονοστρωση φετος στον λεανδρο ειχαμε μια χιονοστρωση πετσα με 2 εκατοστα  και στην μηδεια με το ζορι εφτασε 7-8 εκατοστα περιπου στις ευκολες επιφανειες.Εχουν καταντησει αχρηστα τα Γιαννενα στα χιονια.Αυτα ελεγα στις αρχες και στο snow report forum αν θυμασαι..Αν τον χειμωνα δεν δουμε τουλαχιστον απο 20 εκατοστα και πανω χιονοστρωση εδω ο χειμωνας μουφα ειναι. 5-10 εκατοστα ειναι για την παργα και για την πρεβεζα και οχι για τα Γιαννενα.

Αρε Μίλτο ακριβώς. Και ο λόγος που προσωπικά τα θέλω χιονισμένα τα Γιάννενα περισσότερο και από την Λάρισα, είναι επειδή είναι απλά η πιο όμορφη πόλη της Ελλάδας και όχι μόνο ! Θυμάμαι που έζησα την Αριάδνη στα Γιάννενα. Πόσο όμορφη ήταν η έκπληξη! Το προηγούμενο βράδυ ο Ευρωπαίος μας έδινε μόνο 4 χιλιοστά! Αλλά έπεσαν τα τετραπλασια! Και παραπάνω ! Είχα τρελαθεί από την χαρά μου! Αλλά δυστυχώς δεν είχα τρόπο να τα καταγράψω. Ήθελα να έχω φωτό κρατημένες δικές μου από τα Γιάννενα χιονισμένες , και τελικά ο καιρός βρήκε τον τρόπο να μου πάρει σκίσει τις ελπίδες μου. 

Δεν είναι το ποστ της γκρίνιας, αλλά ειλικρινά, όταν στο μέλλον κλειδώσει χιονιάς στα Γιάννενα θα κάνω ότι μπορώ να τα επισκεφτώ. Και ομολογουμένως πέρα από το διάβασμα, προσωπικά δεν ήθελα ποτέ να έρθει η Μήδεια, πολύ πριν εμφανιστεί ουσιαστικά στους χάρτες, γιατί μου χαλούσε την συνέχεια, και όντως. Και ακριβώς επειδή δεν την ήθελε, δεν έμπαινα γιατί θα υπήρχε θέμα, και θα έκανα κακό  στο φόρουμ και είναι κρίμα. Τουλάχιστον έκανε ιστορικό στα περισσότερα προσηνεμα και έμειναν εκεί πολλοί ευχαριστημένοι .

Του χρόνου φίλε ετοιμάσου για τον καλύτερο χειμώνα στα Γιάννενα αφού φεύγω οριστικά πλέον από εκει😭

Δεν σου κάνω πλάκα, αλλά αν είχα μια καλή πραγματικά δουλειά, θα επέλεγα να γίνω μόνιμος κάτοικος των Ιωαννίνων.! Την αγαπώ την πόλη.

 

Αυτά και πάμε στον σχολιασμό, ωστόσο δεν ξέρω κατά πόσο θα μπαίνω τις επόμενες μέρες, μιας και δεν υπάρχει τίποτα απολύτως. Σε λογικά χρονικά πλαίσια.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Κοιτα σοβαρα τωρα αν ειναι να βγει διαταξη παραλληλου εγω προσωπικα δεν την θελω αυτες οι διαταξεις ειναι για δεκεμβρη γεναρη να γραψεις ιστορια...αλλα ενα χιονακι ακομα εστω και χωρις χιονοστρωση δεν θα με χαλαγε τωρα αν ειναι να δουνε τα γιαννενα 30ποντο και εδω βροχη παλι το χαριζω με αγαπη για σενα..εγω πλεον σαν στοχο εχω βαλει τον επομενο χειμωνα να βγει ενα 2001 ενα 88 ενας μεγας κεντροβορειος καθως 20 χρονια ειναι περαν του μο και παρα πολλα....

Ακριβώς....χίλιες φορές να το κρατήσει να το κάνει Δεκέμβρη του χρόνου ή Γενάρη.....να γράψει ιστορία μεγάλη......

ούτως ή άλλος  αυτό που δείχνει τώρα το παράλληλο του γφσ έχει απειροελάχιστες πιθανότητες επιβεβαίωσης....κι εγώ προσωπικά αν και δεν θα πω και όχι αν έρθει.. δεν θα σκάσω κιόλας αν δεν έρθει.. εννοείται, όπως θα έσκαγα αν το έταζαν του χρόνου τον Δεκέμβρη-Γενάρη......πλέον μετά το φετινό χιόνι μέσα Φλεβάρη είμαι πολύ πιο φανατικός των χιονιάδων του Δεκέμβρη και του Γενάρη το πολύ έως τις 5-10 Φλεβάρη....μετά η μέρα ξεχαρβαλώνει και κάνει κουμάντο στις θερμοκρασίες στις χιονοστρώσεις και παντού...σαν τα χιόνια του Δεκέμβρη και του Γενάρη δεν έχει ότι και να πούμε.....εμένα ούτως ή άλλως με ενδιαφέρει και να το κρατήσει πολλές μέρες να κάνει ολικούς παγετούς κτλ βαριά χειμωνιάτικα όπλα.....στυλ 2001......η διάρκεια η ποιότητα και η ποσότητα κάνει την διαφορά για μένα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Όχι Μιχαήλ μόνιμος Λάρισα ειμαι τωρα..Σας έφερα και  σχετικό γούρι εδώ με 1,5 χιονιά χαχα 🙂 απλά έχω ζήσει πολλά Θεσσαλονίκη και έχω το χιονοδέσιμο..το καλό είναι αν κάνει κάτι τεράστιο δεν θα χρειαστεί να παω Θεσσαλονίκη γιατί θα έχουμε κι εδώ χαχα

Χαχα οκ φίλε κατάλαβα, ότι έχω εγώ με τα Γιάννενα χεχε

6 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Κοιτα σοβαρα τωρα αν ειναι να βγει διαταξη παραλληλου εγω προσωπικα δεν την θελω αυτες οι διαταξεις ειναι για δεκεμβρη γεναρη να γραψεις ιστορια...αλλα ενα χιονακι ακομα εστω και χωρις χιονοστρωση δεν θα με χαλαγε τωρα αν ειναι να δουνε τα γιαννενα 30ποντο και εδω βροχη παλι το χαριζω με αγαπη για σενα..εγω πλεον σαν στοχο εχω βαλει τον επομενο χειμωνα να βγει ενα 2001 ενα 88 ενας μεγας κεντροβορειος καθως 20 χρονια ειναι περαν του μο και παρα πολλα....

Να σου πω τώρα που θα γυρίσω μόνιμα Λάρισα το θέλω και εγώ. Μου έλεγε κάτι ιστορίες από την χιονοκαταιγιδα του 2001 Larissa snow και μου έτρεχαν τα σάλια !  Να δω να πέφτει το χιόνι της δεύτερη Φάσης της μηδεια Ακόμα πυκνότερο και για πολλές συνεχόμενες ώρες και τι στον κόσμο! 

Όταν με τέτοια σάπια διάταξη καταφέρνουμε και βλέπουμε τέτοια χιονόπτωση θέλω να δω πως είναι με σοβαρή διάταξη !

 

ΥΓ αν όμως μου κάνει supercell τα ξεχνάω όλα χαχα, αλλά και αυτά με μισούν φαίνεται χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

xμμμμ το ευρωπαικό έστω και στις 240 ωρες άρχισε να μιλά......αν παρατηρήσετε ο αυλώνας στα βορειοανατολικά...είναι σας να μας λέει νταξ παιδιά...αρκετά παίξατε....ηρθε ΄η ώρα για να σοβαρευτούμε,κρατώ μια επιφύλαξη βέβαια ότι τα μοντέλα σε αυτές τις ώρες είναι σαν να περιγράφουν τι "βλέπουν" ....η μάλλον τι διακρίνουν,ακόμα αμφίβολο είναι αν τα αριθμητικά μοντέλα σε αυτές τις ώρες υποτυπώνουν με ακρίβεια τι θα συμβεί ειδικα σε χρόνους όπως τις αρχές Μαρτίου, αλλά ο αυλώνας παρουσιάζεται εξαιρετικά συνεκτικός και συμπαγής....!αν αυτό κάτσει στην Μεσόγειο...(δεν το βλέπω με τπτ ιβηρική) τότε θα ξανακοιτάξουμε τα στατιστικά του χειμώνα  2021 ακόμα και για εμάς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Χαχα οκ φίλε κατάλαβα, ότι έχω εγώ με τα Γιάννενα χεχε

Να σου πω τώρα που θα γυρίσω μόνιμα Λάρισα το θέλω και εγώ. Μου έλεγε κάτι ιστορίες από την χιονοκαταιγιδα του 2001 Larissa snow και μου έτρεχαν τα σάλια !  Να δω να πέφτει το χιόνι της δεύτερη Φάσης της μηδεια Ακόμα πυκνότερο και για πολλές συνεχόμενες ώρες και τι στον κόσμο! 

Όταν με τέτοια σάπια διάταξη καταφέρνουμε και βλέπουμε τέτοια χιονόπτωση θέλω να δω πως είναι με σοβαρή διάταξη !

 

ΥΓ αν όμως μου κάνει supercell τα ξεχνάω όλα χαχα, αλλά και αυτά με μισούν φαίνεται χαχα

Λαρισα και θεσσαλια δεν ειναι για χιονοκαταιγιδες δυστυχως ειναι σπανιο...δν θα ξεχασω το 2001 που δν υπηρχαν fb κλπ ..εγω ζουσα το ονειρο της καταιγιδας και ο αλλος ελεγε βομδαρδιζει η αεροπορια να κοψει το χιονι χαχαχαχχαχα 

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Λαρισα και θεσσαλια δεν ειναι για χιονοκαταιγιδες δυστυχως ειναι σπανιο...δν θα ξεχασω το 2001 που δν υπηρχαν fb κλπ ..εγω ζουσα το ονειρο της καταιγιδας και ο αλλος ελεγε βομδαρδιζει η αεροπορια να κοψει το χιονι χαχαχαχχαχα 

Χαχαχα. Ισχύει πάντως. Για αυτό έψαχνα δυτικούς χιονιαδες. Γιατί τα Γιάννενα λόγω απόστασης με το Ιόνιο, είναι πιο εύκολο να ζήσουν χιονοκαταιγιδα από ότι στην Λάρισα. Απλά μην ξαναδώ ψορονιφαδες. Στη πρώτη φάση της Μήδειας, οι λεπτές νιφάδες  ήταν τόσο βαρετές που ούτε που κοιτούσα από το παράθυρο. Το ίδιο με ποστιστικη βροχή μου έκανε από ένα σημείο και μετά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ημαρτον!!!ο ένας δεν το θέλει ο άλλος το χαρίζει ο δίπλα τον κάνει πάσα στον παραδίπλα ο κάτω στον από πάνω κ.ο.κ..οκ!!!αφού κανείς σας δεν τον θέλει με μεγάλη μου χαρά γίνομαι εθελοντής δέκτης των προσφορών σας...και ναι για τον Μάρτιο είμαι ένα πεινασμενο χιονοαδηφαγο🤣 που δεν χαρίζω ούτε νιφαδα και όσο πιο ιστορικός τόσο πιο καλά...ούτε Δεκέμβριος ούτε γεναρηδες ούτε τίποτα...εδώ και τώρα στην βραση κολαει το σίδερο ότι αρπάξουμε!!!!το τέλειο χαμηλό μπορεί να το κάνει τώρα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Χαχαχα. Ισχύει πάντως. Για αυτό έψαχνα δυτικούς χιονιαδες. Γιατί τα Γιάννενα λόγω απόστασης με το Ιόνιο, είναι πιο εύκολο να ζήσουν χιονοκαταιγιδα από ότι στην Λάρισα. Απλά μην ξαναδώ ψορονιφαδες. Στη πρώτη φάση της Μήδειας, οι λεπτές νιφάδες  ήταν τόσο βαρετές που ούτε που κοιτούσα από το παράθυρο. Το ίδιο με ποστιστικη βροχή μου έκανε από ένα σημείο και μετά.

Οι λεπτες νιφαδες ειναι ρυζακι παγωμενο που σου στρωνει παντου ομως χαχαχα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Χαχα οκ φίλε κατάλαβα, ότι έχω εγώ με τα Γιάννενα χεχε

Να σου πω τώρα που θα γυρίσω μόνιμα Λάρισα το θέλω και εγώ. Μου έλεγε κάτι ιστορίες από την χιονοκαταιγιδα του 2001 Larissa snow και μου έτρεχαν τα σάλια !  Να δω να πέφτει το χιόνι της δεύτερη Φάσης της μηδεια Ακόμα πυκνότερο και για πολλές συνεχόμενες ώρες και τι στον κόσμο! 

Όταν με τέτοια σάπια διάταξη καταφέρνουμε και βλέπουμε τέτοια χιονόπτωση θέλω να δω πως είναι με σοβαρή διάταξη !

 

ΥΓ αν όμως μου κάνει supercell τα ξεχνάω όλα χαχα, αλλά και αυτά με μισούν φαίνεται χαχα

Η δικια μας αναλυση συνεχιζει να βγαζει ψυχος με χαμηλο στα δυτικα οποτε δν ξερω ποσο απεχει απο την πραγματικοτητα...δν θα του πω οχι βεβαια αν ερθει ουτε θα το χαρισω απλοχερα στο βαγγελη χαχαχ..στο σωτο ηθελα να απαντησω χαχαχ

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Η δικια μας αναλυση συνεχιζει να βγαζει ψυχος με χαμηλο στα δυτικα οποτε δν ξερω ποσο απεχει απο την πραγματικοτητα...δν θα του πω οχι βεβαια αν ερθει ουτε θα το χαρισω απλοχερα στο βαγγελη χαχαχ

Σωστό χαμηλό θέλω επιτέλους, και όχι απλά χαμηλές πιέσεις νότια. Θέλω σωστές κυκλικές η οβάλ ισοβαρεις και όχι συμπιεσμένο ορθογώνιο χ@μηλο. Χαχα. Πάντως σε κάποια φάση στην ανάλυση σας είδα κάτι σε ένα διάστημα για χαμηλότερες πιέσεις στην δυτική και βόρεια Ευρώπη αλλά ψυχρές μάζες πάλι εδώ. Μήπως έγινε κάποιο λάθος σε διατύπωση σας?

Προσπαθώ να φανταστώ την διάταξη για αυτό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Η δικια μας αναλυση συνεχιζει να βγαζει ψυχος με χαμηλο στα δυτικα οποτε δν ξερω ποσο απεχει απο την πραγματικοτητα...δν θα του πω οχι βεβαια αν ερθει ουτε θα το χαρισω απλοχερα στο βαγγελη χαχαχ

Και καλά κάνεις ....😎..δεν σου χαρίζω είδικα Μάρτιο ούτε χιονοσυννεφο.Και γενικά κάπου κοιμηθήκαμε εδώ πάνω με 2 χιονιαδες τύχης και Θερμαϊκού...αναλογικά από το 2001 και μετά έπρεπε να έχουμε τουλάχιστον άλλα δύο παρόμοια και να πηγαίναμε για το τρίτο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ICELARISSA είπε:

Π εισαι απιστε?χαχα εγινε της ποπης τελικα στα λεγα...εγω προσωπικα δν το θελω στο χαριζω και αυτο ...χαχα

Icelarissa και Vasilis Panakoglou team FTW!!🤘🤘👏🤙

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Η δικια μας αναλυση συνεχιζει να βγαζει ψυχος με χαμηλο στα δυτικα οποτε δν ξερω ποσο απεχει απο την πραγματικοτητα...δν θα του πω οχι βεβαια αν ερθει ουτε θα το χαρισω απλοχερα στο βαγγελη χαχαχ..στο σωτο ηθελα να απαντησω χαχαχ

υπάρχει ο κύνδηνος της ιταλίας?!...οι αμερικάνοι στην πρόβλεψη άνοιξης μιλάνε για σοβαρή μεταβολή στην Ιταλία αρχες μαρτίου!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...