Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες, το Λιμάνι του Πειραιά τι κάνει? έχουμε κάποια ενημέρωση???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, OLYMPUS MONS said:

Η εμπειρία μου λέει μετά από αστραπές  από την συνιστώσα του  βάκου stream έρχεται στούπα ιστορική ...για να δουμε

εχουμε μελλον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, swter said:

Π Φάληρο έκοψε και βλέπω και αστέρια 1η φορά.  Έφαγε κ την πέτσα από το δρόμο.  

No complaints,  για μια από τις πιο αχιονες περιοχές της Αττικής 

Η άμμος στη παραλία Έδεμ βλέπω (αν καταλαβαίνω καλά)το κρατάει πάντως 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέφτει και η Τ εδώ Γέρακα σιγά σιγά -0.4 στο σταθμό μου...η ένταση συνεχίζει στα πλαισια του ιστορικού που ζούμε...εύκολες επιφανειες πλησιάζουμε 25...βασικά δεν ξέρω ίσως είμαστε ήδη 25

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-0.4 η Αγια Παρασκευη σε πτωση επιτελους. Νομιζω η 3η μπουκα θα ειναι η ιστορικη. Ειναι πολυ νωρις ακομα !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θυμιζει εντονα Μαρτη του '11 η φαση, μια χωνει αβερτα ( -0.2 ) και την επομενη κοβει αμεσως και βγαζει και αστρα (+0.6. )

αποτελεσμα; 2 φορες εστρωσε και ισαριθμες το σηκωσε, οποτε 0 εις το πηλικον

 

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Steliosnow είπε:

Φθάσαμε στο τέλος μιας υπεροχής κακοκαιρίας παιδια ;χιονιζει εδώ με μειωμένη ένταση 

Ποιο τέλος?????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Steliosnow said:

Φθάσαμε στο τέλος μιας υπεροχής κακοκαιρίας παιδια ;χιονιζει εδώ με μειωμένη ένταση 

Βιαζεσαι φιλε μου. Τωρα ξεκιναμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπέροχα πράγματα χιόνι μέχρι τις βάρκες! Εδώ το θετικό είναι μια πιο πολύ μια λιγότερο όλο κάτι ρίχνει. Να δούμε τι έχει η συνέχεια, σίγουρα όχι ύπνο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως το ότι στον Άλιμο έχει ολική χιονόστρωση και δω ΠατησιοΚύψελο οι δρόμοι ακόμα ζορίζονται, δείχνει του πόσο δύσκολο είναι το κέντρο. Ή απλά τοπικό το φαινόμενο στα προάστια πλησίον Υμμητού.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Steliosnow said:

Φθάσαμε στο τέλος μιας υπεροχής κακοκαιρίας παιδια ;χιονιζει εδώ με μειωμένη ένταση 

 

Χαλάρωσε, δεν έχει τελειώσει τίποτα αν δεν έχει ολική στην Γλυφάδα, στα Δυτικά κ στο Λιμάνι του Πειραιά. Πάμεεεεε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγαλη νυχτα σημερα

Για εμας εδω μπαινει στο πανθεον των χιονιαδων με 45-55cm σε απανεμα σημεια και ταμειο κανουμε αυριο! 

Καληνύχτα απο μενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Πάντως λες και είμαστε σε άλλο πλανήτη η διαφορά χιονιού στη Γλυφάδα με τα ΒΠ. 

Δλδ βλέπω τα βίντεο σας κ λέω που συμβαίνουν αυτά? Πρέπει να πέσει κ άλλο η Τ στη Γλυφάδα άμεσα, χάνουμε αρκετό χιόνι τζάμπααααα

Στη τωρινή φάση εδώ νότια έχουμε τεράστια διαφορά,ακόμα κ με Αμπελόκηπους δυστυχώς,  πόσο μάλλον πιο βόρεια.  Εμένα Χολαργό πριν  έρθω "ερωτικός" μετανάστης (μη @@σω) εδώ κ η διαφορά είναι χαοτική.. Την Κατεχακη πέρναγες και ήταν,άλλος κόσμος, ποσο μάλλον όταν φτάσεις τόσο νότια.  Δεν υπάρχει σωτηρία,  για χιονοφιλους τα νότια προάστια είναι τιμωρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά έξω απερίγραπτο πλέον...μου χει πέσει το σαγόνι 10 φορές αποψς απ' το έπος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ώρα για ύπνο και εγερτήριο νωρίς νωρίς. Οριακά αρνητική εδώ χωρίς φαινόμενα τώρα

Α κυ ρο.  Χιονίζει

Επεξεργάστηκε από snowzz
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Φθάσαμε στο τέλος μιας υπεροχής κακοκαιρίας παιδια ;χιονιζει εδώ με μειωμένη ένταση 

Το ποιο???? τα λέμε σε λίγο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Πάντως το ότι στον Άλιμο έχει ολική χιονόστρωση και δω ΠατησιοΚύψελο οι δρόμοι ακόμα ζορίζονται, δείχνει του πόσο δύσκολο είναι το κέντρο. Ή απλά τοπικό το φαινόμενο στα προάστια πλησίον Υμμητού.

Νομιζω ευνοηθηκαν πολυ οι περιοχες πλησιον του Υμμητου... Νομιζω στην επομενη μπουκα θα ασπρισουν ολοι !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...