Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Άρα ανακεφαλαιώνουμε και διορθώστε κάποιος αν κάνω λάθος. Αυτή τη στιγμή χωρίς ολική χιονόστρωση στην Αθήνα έχουμε Σύνταγμα, Λιμάνι Πειραιά, τα Δυτικά προάστια πέριξ αυτού κ τα πολύ νότια από Γλυφάδα κ κάτω. Σωστά λέω? Υπάρχει άλλη περιοχή στην Αθήνα που δεν έχει ολική?

Και εγω Π Φάληρο αν εξαιρέσεις καμία ώρα που έπιασε κ ο δρόμος,  από εκεί κ μετά έκοψε και τώρα τρέχουν νερά φουλ . Οκ τεχνικά έπιασε κ δρόμο αλλά ήταν για τόσο λίγο που δεν θα το έλεγα με τίποτα ολική χιονοστρωση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά είμαι με το πόδι στραμπουληγμένο, έχω βάλει πάγο αλλά αρνούμαι να παραιτηθώ μέχρι  κ εμείς να στρωθούμε. Η νύχτα είναι μεγάλη.

Όλη η θετική μας ενέργεια ώστε Πειραιάς, Δυτικά κ από Γλυφάδα κ κάτω να στρωθούν μέσα στη νύχτα και αύριο. Δε θα αντέξω άλλη μια φορά να μένω εκτός. Απλά δε το δέχομαι!!

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΖΑΡΟΥΧΛΙΩΤΗΣ είπε:

Πανικός έξω ... πραγματικά χαμός απο χιονι ..νιφαδαρες... βάζει πολλά εκατοστά ... σίγουρα όλοι οι δρόμοι εδω έχουν κλείσει...

Ηρθαν η Ζαρούχλα και η Χόχλια στην Αθήνα Τάκη μου!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

https://www.youtube.com/watch?v=IQOAULxyPkU&ab_channel=NikNikMoras

 

Νεο Ψυχικο στη δευτερη μπουκα και στη πρωτη διακοπη ρευματος (γιατι ειχαμε και δευτερη μετα) 12 παρα δεκα το βραδυ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αττική οδός, λίγο πριν τα μεσάνυχτα, στο ύψος της Παλλήνης....συνεχίζει να χιονίζει!!!!
(Νίκη Γλυνού)
 
Μπορεί να είναι εικόνα χιόνι και δρόμος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South Athens είπε:

Παιδιά είμαι με το πόδι στραμπουληγμένο, έχω βάλει πάγο αλλά αρνούμαι να παραιτηθώ μέχρι να έχουμε κ εμείς να στρωθούμε. Η νύχτα είναι μεγάλη.

Όλη η θετική μας ενέργεια ώστε Πειραιάς, Δυτικά κ από Γλυφάδα κ κάτω να στρωθούν μέσα στη νύχτα και αύριο. Δε θα αντέξω άλλη μια φορά να μένω εκτός. Απλά δε το δέχομαι!!

Θα προτεινα υπνο και ξυπνημα κατα τις 6.Εχω τετοια καψα κ απωθημενο να δω ολη την αττικη στρωμενη,που μετριαζει τη χαρα μου για το 70ποντο εδω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπωππωπωπω τι γίνεται έξω!!!

Ξερνάει τα καλούδια του.....πανηγύρια, παιάνες, τραγούδια......φωνάζω μες τη νύχτα και τη σιγαλιά Καλά Χριστούγεννα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ιστορικές στιγμές στον Καρέα και στη λεωφόρο Κατεχάκη με αδιάκοπο χιόνι.!!
(Στέλιος Κωτσοβίλης).
 
Μπορεί να είναι εικόνα δρόμος και χιόνι
 
Μπορεί να είναι εικόνα δρόμος, φύση και χιόνι
 
Μπορεί να είναι εικόνα δρόμος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξερνα ρε......Ξερνα μέχρι το πρωί να γουστάρουμε... Στις βροχές ξεχνάς να σταματήσεις κ φουλ ραγδαιοτητα τώρα δεν μπορείς?? Πάμε ρε νικαιαρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να και η μπουλντόζα σε δρόμο του Γαλατσίου, νωρίτερα!!!

https://www.facebook.com/1190014196/videos/pcb.2122697637864622/10223628992171430

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Ρε σεις θα μου πει κάποιος αν ξέρει τι γίνεται με το Λιμάνι? Έχει στρωθεί ο Πειραιάς?

Eλα Ντινοοο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...