Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, South Athens said:

λοιπόν γλίστρησα γύρω στις 10 από τη μα....ία που με δέρνει πάνω στον ενθουσιασμό μου να δω το χιόνι. Αυτά παθαίνεις αν είσαι άμαθος Γλυφαδιώτης στο χιόνι. Πρέπει να το έχω στραμπουλήξει γιατί έχει πρηστεί. Εδώ το έχει πιάσει παντού αλλά επειδή είμαι σε πολύ κεντρικό σημείο ο δρόμος δυσκολεύεται. Ότι καλύτερο από το 2008 σίγουρα. Ίσως πάω νοσοκομείο αν δεν ξεπρηστεί .θα προσπαθώ να σας διαβάζω όμως

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΩΣ ΠΕΡΠΑΤΑΤΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ

περαστικα φιλαρακι!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ένα τελευταίο βιντεάκι για σήμερα.

3-4 πόντους σε όλες τις επιφάνειες εκτος δρομων εδώ στα αψηλα,και 5-10 στα ακόμα ψηλότερα του Περάματος.🙂

Η Αττική χωρίς φρένα μέχρι αύριο.Στοχος το χιόνι και στο Σουνιο εάν δεν έχει συμβεί ήδη.✌️🌨️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, South Athens είπε:

λοιπόν γλίστρησα γύρω στις 10 από τη μα....ία που με δέρνει πάνω στον ενθουσιασμό μου να δω το χιόνι. Αυτά παθαίνεις αν είσαι άμαθος Γλυφαδιώτης στο χιόνι. Πρέπει να το έχω στραμπουλήξει γιατί έχει πρηστεί. Εδώ το έχει πιάσει παντού αλλά επειδή είμαι σε πολύ κεντρικό σημείο ο δρόμος δυσκολεύεται. Ότι καλύτερο από το 2008 σίγουρα. Ίσως πάω νοσοκομείο αν δεν ξεπρηστεί .θα προσπαθώ να σας διαβάζω όμως

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΩΣ ΠΕΡΠΑΤΑΤΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ

....βάζε πάγο με πετσέτα 20 min με 10 min ανάπαυλα .....

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα κανω ενα τσιγαρο ακομα..σαν αυτα που κανουμε μετα απο ενα καλο σεξ ..και θα την πεσω...ξυπνημα στις 7 να δουμε τι θα εχει φτιαξει..

Οτι και να γινει πλεον 2021 μπαινει περιφανα διπλα απο 2008 2006 κτλ κτλ.. Για την αθηνα

το καστρο επεσε..καλο ξημερωμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, periklis είπε:

Θα κανω ενα τσιγαρο ακομα..σαν αυτα που κανουμε μετα απο ενα καλο σεξ ..και θα την πεσω...ξυπνημα στις 7 να δουμε τι θα εχει φτιαξει..

Οτι και να γινει πλεον 2021 μπαινει περιφανα διπλα απο 2008 2006 κτλ κτλ.. Για την αθηνα

το καστρο επεσε..καλο ξημερωμα

Μην πας τωρα ερχεται μπουκα καλη ! Παιδια ετοιμαστειτε ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονιάς από τα παλιά ... Άνω δασος Χαιδαριου πλεον περίπου 4cm και στο δρόμο ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

το αιγαιο εχει σηκομαρες. δειτε τι φτιαχνει....

αχ παναγια μου . θα φαω και νανι. να ξυπνησω να τρεξω εξω σαν τρελος

πας καλα?!!!!!...10 χρονων ησουν..και εισαι 22 τωρα>ποσο εισαι?..και θα πας να κοιμηθεις???!!!!!!ουτε που να το σκεφτεσαι....χαχχαχα..κανε 7 καφεδες παρε και βιταμινες το πρωι και απο μεθαυριο πεσε σε χειμερια ναρκη και κοιμησου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκίνησε όμορφα παλι, ότι πιο όμορφο μας έχει συμβεί μέσα στην μαυριλα που βιώνουμε... μόνο οι αλατιέρες και τα γκρειτερ χαλάνε το μαγευτικο τοπιο!! 

Επεξεργάστηκε από OLYMPUS MONS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ρίχνει με σταθερή ένταση αλλά κατά διαστήματα ρίχνει όσο μπορεί. Θα δείξει το πρωί τι θα έχει καταφέρει. Χιονοκαταιγίδες κάνει και μετα κόβει . 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

πας καλα?!!!!!...10 χρονων ησουν..και εισαι 22 τωρα>ποσο εισαι?..και θα πας να κοιμηθεις???!!!!!!ουτε που να το σκεφτεσαι....χαχχαχα..κανε 7 καφεδες παρε και βιταμινες το πρωι και απο μεθαυριο πεσε σε χειμερια ναρκη και κοιμησου

..... έτσι να μαθαίνουν τα παιδιά .....!!!!!....χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...