Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από τις συνεχείς χιονοπτώσεις στα ορεινά του νομού Τρικάλων προστέθηκε πάνω από 1 μέτρο χιόνι. ❄️❄️❄️
Φωτο:Νεραϊδοχώρι Τρικάλων

150009326_3671105592943683_7486729723419834836_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Όχι αν οι θερμοκρασίες είναι κατά 2 με 3 βαθμούς όφα όπως φαίνεται οτι είναι τώρα.

Ακόμα κ υετό να έχουμε αύριο οι Τ είναι make or break ειδικά για εμάς στα νότια 

Θα το δουμε παντως δε νομίζω πως είμαστε άσχημα θερμοκρασιακα θα ήταν τεράστια υπερβολή να είχε το κέντρο τώρα 4 βαθμους

Και για του λόγου το αληθές έχεις 8 βαθμους τώρα ;ακραιο θα έλεγα εγώ είμαι στους 6,2

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Steliosnow said:

Θα το δουμε παντως δε νομίζω πως είμαστε άσχημα θερμοκρασιακα θα ήταν τεράστια υπερβολή να είχε το κέντρο τώρα 4 βαθμους

Αν είχε το κέντρο τώρα 4 βαθμούς όλα τα βόρεια από το ύψος περίπου του Ν. Ηρακλείου θα είχαν χιονόπτωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, snowzz said:

Σχετική άνοδος της θερμοκρασίας στο λεκανοπέδιο. 5.2c εδώ τώρα από 4.5c πριν καμία ώρα δύο. Μουντός καιρός χωρίς δυνατό αέρα και με σπασίματα στον ουρανό, χωρίς φαινόμενα 

Μπαινουμε στη ζωνη των -4 στα 850 αρα θα πρεπει να πεσει η Τ απο στιγμη σε στιγμη 0.5 βαθμο σε ολον τον νομο πιστευω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Dusterakos said:

Μπαινουμε στη ζωνη των -4 στα 850 αρα θα πρεπει να πεσει η Τ απο στιγμη σε στιγμη 0.5 βαθμο σε ολον τον νομο πιστευω.

Για την επιβεβαίωση, η Πάρνηθα στα 1230m είναι στους -3,9

Επεξεργάστηκε από snow_attica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κολλημένη εδώ και πολλή ώρα στους 4,6 η Τ Θρακομακεδόνες. Ευτυχώς τουλάχιστον δεν ανεβαίνει άλλο. Υγρασια σε σταθερή πτώση, 76% τώρα. Χωρίς φαινόμενα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σταθμός στο Γκάζι 5,8 η Τ σε πτωση

Επίσης ο υμμητος κλείνει όπως βλέπω από το σπίτι μου. Μακάρι παντως τα οποια φαινόμενα  να πεσουν πιο αργα

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Steliosnow said:

Σταθμός στο Γκάζι 5,8 η Τ σε πτωση

Eίναι επειδή έκλεισε κ άλλο ο καιρός. Πάει μάλλον για έναρξη βροχής ξανά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεπέρασε του 40 πόντους..πάει το 2012 και έξω γινεται χαμος...η πλατεια εχει απο 35 μεχρι 40 αναλογα το μερος ακολουθουν φωτο

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν 4,3 από 5,6 πριν 25 λεπτά. Έναρξη χιονόνερου στην Αυλίδα. Θέμα χρόνου να μπει Χαλκίδα. Έχει κλείσει το βουνό Χτυπάς στη Ριτσώνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλάκα, πλάκα, πλησιάζει να γίνει πανελλαδικος χιονιάς. Με τις πολύ δύσκολες περιοχές έξω.

Αλλά από Έβρο, Μακεδονία, το μεγαλύτερο μέρος της Ηπείρου, Θεσσαλία σχεδόν όλη η Στερεά, η μισή+ Πελοπόννησος, πολλά νησιά κ αρκετό μέρος της Κρήτης, ε, δεν το λες κ μουφα, σε ένα χιονιά όλα αυτά!

 

Θα δείξει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αργη κινηση των φαινομενων, Κοζανη που μολις ειδα ζωντανη συνδεση ριχνει πολυ χιονι , οπως κ Τυρναβο που μολις ειδα τη φωτο , φουλ ριχνει ακομα στο χωριο Αβδελλα Γρεβενων. Αδικημενη περιοχη τα Ιωαννινα αφου ακομα κ το λατρεμενο μου Μετσοβο ειδε πετσες συγκριτικα με παρα πολλες περιοχες ακομα κ με τα κοντινα Γρεβενα . Προβλεπω συγκινησεις  Αττικη αν δεν μας προδωσουν οι Τ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...