Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάω μια βόλτα μέχρι την αδελφή μου στα 500μ Θρακομακεδόνες, αν και μου λέει ότι ουτε εκεί ρίχνει τίποτα.

1,8 εδώ η Τ. 76% υγρασία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η Αττικη παιδια θα παρει εμπρος κατα τα μεσανυκτα οταν το χαμηλο κεντρο θα ειναι περιπου στην περιοχη της Ροδου..και θα εχουν δημιουργηθει και οι σωστες συγκλισιωγραμμες....

ECG1-24.GIF?14-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Πυκνή χιονόπτωση και στο Μακροχωρι με -2,5 προσπαθεί να το πιάσει στους δρόμους 

Σώτο και εδω δεν έχει σταματήσει όλες τις ώρες αλλα δεν πιάνει......με τίποτα δεν πιστεύω να ξανα πιάσει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-5.6 η Πάρνηθα πριν λίγο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Πάρνηθα άνοιξε βλέπω ευθεία τα φώτα του καζίνο. 1.7 σταθερά εδώ Κηφισιά χωρίς φαινόμενα με δυνατές ρυπές.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ιστιαία τώρα! Τα αυτοκίνητα χαλάνε τη χιονοστρωση στο δρόμο 😜

IMG_20210214_192518.jpg

IMG_20210214_192451.jpg

Επεξεργάστηκε από marios_angelos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρυσούπολη Περιστερίου 3.1℃, 75% υγρασία και αρνητικό σημείο δρόσου -1.1℃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μπα δε νομιζω φιλε μου...-2 ειχε παντου ..κατι με το εδαφος θα εχει σχεση και τις ζεστες που προηγηθηκαν .Αλλα και παλι δεν στεκει γιατι τωρα με αυτην την σκονη που ειναι και αρκετη κι ολας στρωνει πιο ευκολα απ οτι με την πολυωρη στουπαρα και δεν εχει και μεγαλη θερμοκρασιακη διαφορα,δηλαδη τι εκανε?στους -2 ζεστανε ο ηλιος πισω απο τα συννεφα το εδαφος και στους -3 ψυχρανθηκαν παλι?..τελος παντων εντονο χιονομυγακι  με ψιλο φρεσκαρισμα των ασπρων επιφανειων τωρα.

Χρειαζόταν όλο αυτό το διάστημα για να κρυώσει το έδαφος. Σε συνδυασμό με υετότρυπα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μια μέτρηση εκατοστών για να δούμε πόση την έχουμε... Την χιονόστρωση. Κατά τ άλλα  πυκνό, τολμώ να πω  μυγακι πέφτει φτάνοντας τις 35 ώρες συνεχούς χιονόπτωσης

IMG_20210214_183657.jpg

IMG_20210214_183632.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, menidi είπε:

Τιμιοτατο 5 πόντο στο δρόμο για Βόλο και 10+ στις εύκολες επιφάνειες. Μια χαρά!!!

Σε στενά έχει παραπάνω. Στους κεντρικούς περνάνε αυτοκίνητα και αλατιέρες και το χαλάνε. Τους είδα στο λιμάνι στο απόγευμα να γεμίζουν νερό 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, snowmix99d said:

Η Πάρνηθα άνοιξε βλέπω ευθεία τα φώτα του καζίνο. 1.7 σταθερά εδώ Κηφισιά χωρίς φαινόμενα με δυνατές ρυπές.

Κ αυτά τα ανοίγματα είναι εκείνα που κυρίως ευθύνονται για την πτώση της Τ λέω εγώ. Αν τελικά έρθει ο υετός με το που αρχίσει να κλείνει ο καιρός θα ανέβουν ξανά οι Τ κ τα dew και όλα θα εξαρτηθούν από την ένταση των φαινομένων. Αν είναι αναιμικά φαινόμενα τότε οι Τ δεν θα είναι καλές στα πεδινά πιθανολογώ.

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Σε στενά έχει παραπάνω. Στους κεντρικούς περνάνε αυτοκίνητα και αλατιέρες και το χαλάνε. Τους είδα στο λιμάνι στο απόγευμα να γεμίζουν νερό 😛

Οκ. Εγώ είδα φωτογραφίες από Αναυρο, Άγιο Κωνσταντίνο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...