Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρεεεεεεεεεεε τι κάνει θα τρελαθούμε χαχαχαχαχα τα ασπρίζει όλα χιονοχαλαζο δεν το έχω ξαναδει στη ζωής μου κάτι αντίστοιχο!!!!!!!!!!!! Μόνο το 2004 στο ξεκίνημα. Απίστευτω άσπρα ολαααααααααααα ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! Ααααααααααααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, Santa snow said:

Η δορυφορικη ειναι ικανοποιητικη. Απο εδω και περα θα αρχισουν να πεφτουν οι Τ ! Το καλυτερο διαστημα αυριο θα ειναι λογικα 05:00 - 13:00 . Οτιδηποτε κατω απο 300 μετρα ελπιζει για κατι καλο (για τα δεδομενα του) σε εκεινες τις ωρες ! Βαση τζιφου εχουμε οριακα -8 στα 850 τωρα , αυριο τις κρισιμες ωρες θα εχει γεματο -9αρι . Οποτε οι περιοχες που τωρα εχουν μεχρι 3 βαθμους αυριο θα χιονοστρωθουν αν μπει καλη μπουκα!

Καλα χιονια παιδια, απολαυστε τη χιονοπτωση , 2-3 μερες τον χρονο την εχουμε ! το 80% της χαρας ειναι μονο η χιονοπτωση και το ταξιδι της κακοκαιριας !

Παίζει και πιό αργά αύριο το peak... βάλε 8.00 - 15.00 να είσαι μέσα... το 6αρι αυτό δείχνει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, snowmix99d said:

Ρεεεεεεεεεεε τι κάνει θα τρελαθούμε χαχαχαχαχα τα ασπρίζει όλα χιονοχαλαζο δεν το έχω ξαναδει στη ζωής μου κάτι αντίστοιχο!!!!!!!!!!!! Μόνο το 2004 στο ξεκίνημα. Απίστευτω άσπρα ολαααααααααααα ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! Ααααααααααααααα

Ότι καλύτερο το χιονοχάλαζο για περιοχές με οριακά θετικές θερμοκρασίες. Επειδή είναι σκληρό το πιάνει για την πλάκα 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως ως τωρα η κακοκαιρια ειναι το αναποδο του Τηλεμαχου...σε οσους δεν εδωσε τοτε δινει τωρα και το αναποδο...μεσογεια γενικα δεν εχει στρωσει πουθενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, CRILAMB είπε:

Κοντα στο θουκυδιδειο...

 

Γείτονες χαχαχ 

Αυτη τη στιγμή χιονολυτο και Τ σε πτωση 2,4 δε χιονιζει λόγω θετικου dp

Πφφ το λες και ότι χιονίζει δε ξερω 

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ναι Γιάννη. Είναι σκέψου σαν την παραλία την δικιά σας. Λευκός Πύργος ας πούμε. Καράκεντρο

πω πω είστε πολύ καλά φίλε το βράδυ θα γίνει πανικός ετοιμάσου...βάζετε τα γυαλιά στην Θεσσαλονίκη αυτή την στιγμή που έλιωνε τους 5 πόντους χθες με -2 και ρίχνοντας πατσαβούρια μάλιστα (δεν το χω ξαναδεί πουθενά αλλού μόνο εδώ αυτά) 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ψιλο έκοψε στο Σύνταγμα που βλέπω τώρα την καμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλα πάντως πάνε ρολόι πάντως μέχρι τώρα.... Σε λιγάκι θα βγεί ο ήλιος και από τις 19.00 τα κεφάλια μέσα!!! Θα είναι μια πολύ ωραία νύχτα... Ετοιμαστείτε για το ιστορικό!!! Διάλλειμα απ' το φόρουμ για λίγο και επιστρέφω για τις αναφορές από τη λευκή Νίκαια!!! Ασθενής νιφαδόπτωση με 1.7 Τ. Που και που βγάζει και λίγο ήλιο ( καλύτερα να στεγνώσει το νερό και να πιάσει το καινούριο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Η δορυφορικη ειναι ικανοποιητικη. Απο εδω και περα θα αρχισουν να πεφτουν οι Τ ! Το καλυτερο διαστημα αυριο θα ειναι λογικα 05:00 - 13:00 . Οτιδηποτε κατω απο 300 μετρα ελπιζει για κατι καλο (για τα δεδομενα του) σε εκεινες τις ωρες ! Βαση τζιφου εχουμε οριακα -8 στα 850 τωρα , αυριο τις κρισιμες ωρες θα εχει γεματο -9αρι . Οποτε οι περιοχες που τωρα εχουν μεχρι 3 βαθμους αυριο θα χιονοστρωθουν αν μπει καλη μπουκα!

Καλα χιονια παιδια, απολαυστε τη χιονοπτωση , 2-3 μερες τον χρονο την εχουμε ! το 80% της χαρας ειναι μονο η χιονοπτωση και το ταξιδι της κακοκαιριας !

Γύρισες Αθήνα φίλε;;;νομίζω πως τα υψόμετρα θα είναι πολύ πολύ χαμηλότερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, CATHA είπε:

Παίζει και πιό αργά αύριο το peak... βάλε 8.00 - 15.00 να είσαι μέσα... το 6αρι αυτό δείχνει...

παιδιά μη παίρνετε κόσμο στο λαιμό σας και πέσει για ύπνο. Θα έχει και νωρίτερα εξάρσεις

Modele GFS - Carte prévisions

Επεξεργάστηκε από xeneize
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kostasmarousi13 είπε:

Γύρισες Αθήνα φίλε;;;νομίζω πως τα υψόμετρα θα είναι πολύ πολύ χαμηλότερα 

Οχι φιλε, αλλα ειναι σα να το ζω μαζι σας ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, Trans Siberian είπε:

Λιωνει καθοου τωρα, δε θελω ν σας φαει ουτε ποντο που λεμε εστω μεχρι το βραδυ που θα πεσει αρκετα σημερα

Λιώνει πολύ ναι. Ε λογικό 3 βαθμούς έχει. Σε χόρτα και σκεπές, ειδικά όπου δεν βλέπει ο ήλιος έχει πολύ πράμα ακόμη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, Trans Siberian είπε:

Μονο που ειδικα δεκεμβρη δεν κατεβαζει ευκολα αυτα τα ψυχη απο σιβηρια 

Ναι. Γι' αυτό ο Γενάρης είναι ο καλύτερος. Βέβαια δεν χρειάζεται και τέτοιο ψύχος για τα κεντρικά. Με -7 και ΒΔ μια χαρά είμαστε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο κέντρο της Αθήνας αδυνατεί να ασπρίσει έστω ένα γρασίδι το κερατάκι μου.

Λογικά λόγω Τ που είναι τώρα πάνω από 2 και ακόμα δεν έχει γίνει αρνητικό σημ. δρόσου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...