Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, kostasmarousi13 είπε:

Μην αγχεσαι καθόλου!!!ολα κυλάνε τέλεια

Ωραία ωραία πάμε γερά! Είναι το ψυχολογικό μου εδώ κάτω οι Τ ίσως γι αυτό αγχώνομαι χωρίς λόγο 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, kouvanos said:

Ρε συ, τα ψηλά της Γεωργίου Παπανδρέου είναι αυτά ή τα μπερδεύω??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Steliosnow said:

Ωραία ωραία πάμε γερά! Είναι το ψυχολογικό μου εδώ κάτω οι Τ ίσως γι αυτό αγχώνομαι χωρίς λόγο 😂

Ο Μενιδιάτης μπορεί να κάνει φιλικές τιμές αν του πάμε γκρουπάκι για ψυχολογική υποστήριξη παρέα. Πρέπει να έχω ένα σύνδρομο που λέγεται ''φοβία της αθηναικής θερμοκρασίας'' 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Απλώς Χαοτική η διαφορά.μεταξύ Δυτικής και Ανατολικής Βοιωτίας . Άνοιξε ο καιρός σχετικά. Στο βάθος τα βουνά στο χωριό μου.

SmartSelect_20210215-134535_Samsung Internet.jpg

Δε λέω, η ανατολική Βοιωτία και ειδικά ο άξονας Αλιάρτου-Θήβας πάντα ήτανε πιο άνετος σε ποσότητες χιονιού, αλλά σε προηγούμενους κεντροβόρειους χιονιάδες που κατέληγαν προσήνεμα, άφηνε και ένα 15-20ποντο στη χειρότερη στα δυτικά πεδινά του νομού. Αυτό που έγινε στη Μήδεια, ήτανε από τα άγραφα βγαλμένο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Ο Μενιδιάτης μπορεί να κάνει φιλικές τιμές αν του πάμε γκρουπάκι για ψυχολογική υποστήριξη παρέα. Πρέπει να έχω ένα σύνδρομο που λέγεται ''φοβία της αθηναικής θερμοκρασίας'' 

Εγώ της παπλαμουντζας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήλιος/ 'Ανοδος στους 2.1 και ξεκούραση μέχρι τα μαγικότερα σε λίγο!!!!!!!!!!!!!!!!
όποιος τρελός συνδαιτυμόνας θελήσει, θα με βρεί την επόμενη ωρα στην κορυφή (χαχα) του λόφου καραγιαννέικων και αττικού άλσους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν θέλει να το αφήσει εδώ στην Νίκαια...😂 ακόμα και με ήλιο εξακολουθεί να ρίχνει ψιλά ψιλα... Φαντάζομαι το βράδυ...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 minutes ago, xeneize said:

εντάξει μάγκες συνεχίστε να βλέπετε οτι θελετε

κι εγώ γενικά απαισιόδοξος είμαι και θεωρώ οτι σας την πέφτουν άδικα με το παραμικρό, αλλά το παρακάνετε ώρες ώρες.

Και σαντα το πράσινο δεν είναι ασθενή φαινόμενα και το ξέρεις, για την περιοχή σου για την περιοχή μου και την περιοχή του catcha Δεν είναι ασθενή και υποδηλώνει καλές εξάρσεις.

Το ξέρετε καλά και οι 2, δεν είστε χθεσινοί.

Φίλε σεβαστή η άποψή σου και μπορεί να πέσεις μέσα 100% ... η ένσταση μου είναι οτι κάποιος θα διαβάσει την δική μου και θα πάει για ύπνο λες και οι συμμετέχοντες στο φόρουμ είναι 5χρονα... την ίδια ένσταση έχω όταν διαβάζω απόψεις οτι μας παρακολουθεί κόσμος και λαμβάνει αποφάσεις με βάση τα γραφόμενα εδώ... κάκιστα και θα έπρεπε να ενημερώνονται μόνο από την ΕΜΥ... νομίζω οτι έγινα κατανοητός και δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι!

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Ρε συ, τα ψηλά της Γεωργίου Παπανδρέου είναι αυτά ή τα μπερδεύω??

Οχι καμια σχεση τα ψηλα της Γρηγοριου Αυξεντιου !!! 180 μετρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μαλλον παμε στην προαναγγελθεισα παυση για αθηνα μεχρι τις 5 αφου εσκασε και ο λιακος στο κεντρο!

καλον υπνο στους ξενυχτηδες και παλι στις χιονοεπάλξεις από απογευμα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1.1 και ρίχνει παπάδες ....

Παρά πολύς χαμένος υετός ....

Ο αέρας με μουρλανε δεν αντέχω άλλο.....

Το βροχόμετρο μου έχει γράψει 0.4mm από το λιωμένο χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...