Jump to content
THUNDERSNOW1965

Αναφορές Ιουλίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπερτοπικά φαινόμενα στο λεκανοπέδιο τώρα.

IMG_20210720_191145.jpg

19-37-42-ligiades.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27.5 νωρις νωρις εδω Ζωγραφου αλλα με νοτιαδακι και υγρασια 60%....

Σε ενα 24ωρο δειλα.δειλα.μπαινει Βοριας.!!!!!

Λυτρωση !!! Κι ας μην ξανασυννεφιασει μεχρι Οκτωβρη εξαλλου και που κανει κατι μουφο αναπτυξεις δεν.βρεχει στην Κουλα.οποτε.τζαμπα υποφερουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Ξεκίνησε βροχούλα στον Τύρναβο 

Ωρες και στιγμες αισθανομαι οτι η Αττικη ειναι σε αλλη χωρα..Εδω,απνοια,τρελη υγρασια και ζεστη..Καθομαι στο μπαλκονι με τη γυναικα μου και πινουμε το ποτακι μας αλλα η ψυχουλα μου το ξερει...Σταζω φιλε...

Μου φαινεται πολυ απατηλο να βρεχει καπου στην Ελλαδα τωρα με βαση τις δικες μου καιρικες συνθηκες..Εκτος εαν εχει Τυρναβο και η Νορβηγια..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελίσσια 21,9 - 30,6οC σήμερα, με υψηλές τιμές υγρασίας.....50-80%....26οC τώρα με 58% υγρασία....αυτά....αναμένοντας το μελτέμι να επιστρέψει!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απαλευτη αυτη η υγρασια και ο νοτιας...οπως ο Σακαρος στολιζε μπαλκονι περιμενοντας τις καταιγιδες.ετσι κι εγω εδεσα γλαστρες και σηκωσα τεντες.στο.βορινο μπαλκονι περιμενοντας τον Μελτεμη....φυσικα ΕΣΤΑΞΑ ολοκληρος αφου εχουμε απνοια με.26 βαθμους μεν αλλα 70% υγρασια....δεν στεκεσαι με τιποτα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... Πρωινές διάσπαρτες βροχές και καταιγίδες στην Σιθωνία Χαλκιδικής. Φώτο χωρίς φίλτρο από Τορώνη .....( Τ. Αbr ) .....

Μπορεί να είναι εικόνα ωκεανός, φύση και σύννεφο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ιπποκρατειος...τοσο κοντα μας αλλα με κλιμα Κεντρικης Ευρωπης η ατιμη....οταν το λεκανοπεδιο.αναστεναζει να δει ελαχιστη κατω απο 24 η 25 εχει 17 ηδη μεσανυχτα....ευτυχως τα μεσημερια κανει 30αρια και μπορουν να μαζεψουν λιγο ηλιο και.ζεστη οι Αλπικοι κατοικοι...γιατι με 13αρια ελαχιστες η πικε.κουβερτουλα δεν θα βγαινει ολο το χρονο λογικα....απο κοντα και ο φιλος Δροσοπηγιωτης....φαντζομαι αιρκοντισιον δεν εχει κανενας εκει πανω ε;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

....20 / 7 / 2021 ...... Θέα από Άι Λια Φούρκας ( h 1718 m ) προς Γράμμο και Σμόλικα που κρατάει ακόμα χιόνι ...... Πολύ κρύο σήμερα μέχρι να σπάσει η ομίχλη ...... ( Θ. Σουγλερής ) .....

Μπορεί να είναι εικόνα δέντρο, ουρανός, φύση και βουνό

Μπορεί να είναι εικόνα δέντρο, σύννεφο, φύση, βουνό και γρασίδι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... μόνο στην Τύμφη τόσο χιόνι  ακόμη ....!!!!!! ..... από πέρασμα Καρτερού (..... από τις ωραιότερες ζόρικες πεζοπορικές διαδρομές στην Ελλάδα ) ......(Γ. Χαραλαμπίδης ) .....

Μπορεί να είναι εικόνα φύση

Μπορεί να είναι εικόνα φύση

Μπορεί να είναι εικόνα βουνό και φύση

...... σαν την Τύμφη δεν υπάρχει ...!!!!... πάρτε το χαμπάρι ....!!!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...